Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Logodna cu peripetii

#11
Capitolul6

Oare cum vor reactiona parintii mei cand vor vedea ca m-am tuns?Sau Sasuke cand va observa comportamentul meu?Abea astept sa ajung acasa.


Conducea cu viteza,puteam sa fac si un accident,mie nu-mi pasa de acest lucru,tot ce vroiam era sa ajung acasa sa mananc si sa ma culc.

In cateva minute am ajuns,am parcat masina,am luat tot ce aveam de luat si m-am indreptat hotarata spre casa.Nu avea nici un regret din tot cea ce am facut.Nu am mai batut la usa,am deschis cu cheia.Cand am privit,sufrageria era plina,toti membrii erau prezenti,in special logodnicul meu mult iubit.Am trecut nepasatoare pe langa ei,lasandui cu gurile cascate,si m-am dus in bucatarie.Pe deoparte eram trista ca am ajuns sa fac aceste lucruri,sa-mi ignor parintii,sa ma comport ca o fata rasfatata,dar pe de alta parte meritau.Dupa ce am luat un pahar cu apa ,m-am intors in sufragerie.Singurul care a putut sa spuna ceva a fost ca de obicei fratele meu.Sa ridicat de jos,si mia atins parul meu roz si scurt,apoi mi-a spus cea ce aveam nevoie sa spuna cineva ,,Bun venit acasa.Sa facem cunostinta, eu sunt Takumi iar tu trebuie sa fii noua Sakura nu?".Am zambit la auzul acestor cuvinte apoi mi-am indreptat privirea,spre un membru presupun nou.Cred ca era fratele lui Sasuke,semana foarte mult cu el.Nu am apucat sa fac un pas spre el,si a venit Sasuke spre mine ma luat de mana brutal si pe o voce rece mi-a spus ,,Avem ceva de discutat noi doi!".Am tras mana,apoi iam dat o palma peste obrazul drept,facandul sa se inroseasca,apoi am tipat la el:
-Daca vrei sa discuti cu mine,draga iti trebuie programare!A si inca ceva,mai bine nu te mai da smecher pe aici,ca,cu mine nu tine!Ai inteles draga?
-Adica,tu acum ma ameninti sau ce?intreba Sasuke foarte nervos.Auzi papusa,nimeni,dar nimeni nu mi-a mai facut cea ce miai facut tu.De ce iti inchipui ca tu ai avea voie sa faci asa ceva?spune el in timp ce a vrut sa-mi dea o palma dar fratele lui la luat de mana si ia spus sa inceteze.
Sasuke a plecat afara nervos,iar eu am facut cunostinta cu fratele lui.Era tare diferit de Sasuke,el era pasnic,dragut,sensibil.Il chema Itachi,si ii placea cea ce imi placea si mie.
In timp ce eu conversam cu Itachi,Sasuke era afara certanduse singur.
-Bine Sakura,tu ai vruto!Am sa-ti arat cine este smecher si cine nu.Ai sa regreti ziua in care mai cunoscut!Ai sa regreti si ziua in care te-ai nascut!spune el in timp ce scoate telefonul din buzunar si formeaza un numar.Alo?Remo,mai sti cand te-am ajutat,e acum este timpul sa ma ajuti tu pe mine!Fi atent ca nu repet,am o razgaiata pe aici ce vreau sa o sperii,nimic mai mult.Mai am sa o duc sa vada nustiu ce teren ,am sa te sunt sa-ti spu sa vii,si o vom face sa creada ca este o rapire,apoi o duci tu undeva o legi la ochi,si o ameninti ca o violezi si restul.Ai inteles?

In timp ce Sasuke discuta la telefon,eu nici nu banuiam ce aveam sa patesc.Cand discutam cu parintii mei de ce am vrut sa ma tund,a aparut si tanarul foarte fericit si sa asezat langa Itachi privinduma cum zambeam.
<<E lasa ca am sa sterg eu zambetul acela de pe fata,atunci sa vedem cine mai este smecher.>>
Ceva nu era bine,puteam sa simt,era ceva nenregula dar nu puteam sami dau seama ce anume.
Pe la 11 noaptea,m-am dus si eu in camera mea.Cand mi-am dat bluza jos si am ramas in sutienul negru,tanarul si-a facut aparitia in camera si a inchis usa cu cheia,apoi a venit spre mine,trantinduma pe pat,si asezanduse pe mine.Am inceput sa tip,si sa-l lovesc,dar el mi-a pus mana la gura si mi-a prins mainile.Era inutil tot cea ce facea.In clipele in care tanarul a coborat mana la nasturele pantalonilor,el a fost strigat de cineva sa coboare.Sa dat de pe mine,si cu un zambet siret,mia spus ,,Ai scapat acum,dar data viitoare nu mai scapi!".
Doamne,cu ce am gresit ca sa-mi dai pedeapsa asta?Se terminase cu tot somnul meu,cu totul.M-am pus in pat si lacrimile pur si simpu curgeau pe obrajii mei.In cele din urma,am adormit cu un ursulet in brate.

Dimineata si-a facut aparitia,dar soarele nu.Era o zi urata,totul era trist,ploua intruna.Am coborat somnoroasa in bucatarie,pentru a manca.Takumi tocmai plecase de acasa,iar Sasuke tocmai intrase in casa ud si tremurand.L-am privit ca ii era frig,asa ca m-am dus pana in camera la fratele meu si i-am luat un prosop si un tricou pentru a se schimba.I le-am pus pe canapea si in timp ce ma indreptat spre bucatarie,iam spus sa se stearga si sa se schimbe.Gestul la facut pe brunet putin sa-l puna pe ganduri,venind la mine si intrebanduma de ce am grija de el sa nui fie frig in conditiile in care,el ieri vroia sa o faca al lui.M-am intors spre el,si iam spu pe un ton calm ca sunt om nu sunt animal,apoi m-am dus in bucatarie,m-am asezat la masa si am inceput sa mananc un mar,uitanduma la pectoralii tanarului.Dupa ce sa schimbat,a venit la mine si a incercat sa ma ia de mana,dar eu m-am tras,apoi mi-a spus ca vrea sa mergem intrun loc sa vad un teren.Intuitia mea spunea sa nu ma duc,dar ce putea sa-mi faca?M-am schimbat,apoi am plecat cu tanarul.Eram speriata deoarece,iesisem din Tokio,si nu stiam unce mergem.
-Mai avem mult de mers?il intreb eu putin speriata
Acesta statea cu o mana pe volan si o mana o tinea la cap.Mi-a spus ca nu,iar eu am oftat usurata.
Intradevar nu mai era mult,am mai merse 10 minute,si am ajuns intr-un loc frumos,cu multa verdeata.Ploua si mie imi era frig.Tanarul era inca in masina vorbind cu ace om si spunandui ca sunt la destinatie si sa vina in 5 minute.Dupa a iesit si el din masina,si ma privea cum tremuram.Acesta a luat din pasina hanoracul lui si la pus pe mine.Cand ma atins m-am speriat,si m-am indepartat de el.
-Nu te speria,nuti fac nimic,am vaztu doar ca iti era frig,poftim pune asta pe tine!spune el pentru prima data cu o voce calma si calda in timp ce sa apropiat si la pus pe mine.Acesta a incercat sa ma ia in brate,dar eu am dat un pas in spate.Nu stiam ce sa cred,era chiar el sau altcineva?Lau scimbat sau care e faza iau spalat creerul?Incet,incet m-am apropiat de el si doar am pus capul pe umarul lui drept.Acesta ma privea uimit,nu credea ca am sa mai am incredere in el din nou.In timp ce eu incercam sa uit tot cea ce a facut si sa am din nou incredere in el,o masina a venit in viteza,si ma luat de langa brunet,tragand cu pistolul in aer.Era speriata nu stiam ce sa cred,tipa dar in zadar.
-Sasukeee!!!!Ajutama te rog!Ajutor!!!
Acesta se facea ca nu stia nimic ,si ca totul sa para mai real,mie mia dat cu ceva la nas si am adormit,iar el,a primit un pumn.In timp ce eu dormeam.El discuta cu rapitorul.
-Nu faceti nimic,astazi,doar o tineti legata,si o amenintati,ati inteles?


NU mai stiu nimic din cea ce sa intamplat.Stiu doar ca atunci cand m-am trezit ,aveam o durere ingrozitoare ce cap,si totul era inceata.Cand am auzit voci am inceput sa tip si sa va zbat.
-Unde sunt?CIne sunteti voi?Unde este Sasuke?Ce iati facut?Datimi drumu!!!!!
Doamne daca lau omorat pe Sasuke?Un domn cu parul mov de vreo 24 de ani sa apropiat de mine si mia spus ca daca mai tip,o sa ma dea la produs in Spania,si ca toti vor uita de mine.

In timp ce eu era speriata de moarte,Sasuke juca foarte frumos teatru.Sa dus la mine acasa,si ia spus fratelui meu ca am fost rapita,si ca trebuie sa ma salveze.Baliverne deale lui.Cea ce era si mai rau era ca eu nu stiam ca brunetul era implicat.Prin minciunile lui a alarmat toata familia.

Cand el promitea ca o sa ma salveze,eu ma candeam tocmai la el.Totul mergea asa de frumos pana sa vina ei,imi era dor sa ma mai cert cu el,vroiam sa ma bat cu el si cu parintii mei decat sa fiu in acest loc.Nu m-am mai putut abtine si am inceput sa plang.
-Va rog,datimi drumu,va dau bani,va dau tot ce vreti voi,numai datimi drumu va implor!spun eu printre suspine
-Taci odata!Ma doare capul!Tu chiar vrei sa te ducem de aici?
-Va rog macar spunetim daca baiatul cu care eram este in regula?
Nimeni numi raspunea,daca lau omorat?Oare ca sa intamplat cu el?


~Va urma~

Sakura tunsa-http://media.photobucket.com/image/sakura%20sexy%20girl/g-SUSone/Hot_Sakura_by_bleach_girl.jpg
[Imagine: senjo.gif]

#12
*Chuu*
Am trecut si eu pe aici.Ideea este neintalnita cel putin asa cred...
Mda problema la tine este ca te cam prea grabesti si nu descrii sentimentele calumea..Adica nu mi se pare cine stie ce fic dar daca te straduiesti cat de cat si dai importanta la ce a ce ti se spune atunci ai putea avea un fic cu adevarat bun!
Personajele par in regula, doar ca am mai vazut aerele astea si in alte ficuri dar asta e...
Eu am sa-ti urmaresc ficul deoarece vreau sa vad daca evoluezi si daca in tine zace un autor desavarsit...
Eu astept sa vad ce o sa ne mai pregatesti, deci succes!
Ja ne..
*Chuu*
~~~End of comment~~~

#13
[/i][/color][/align][align=center]Capitolul7
[color=#000000]Plangeam,dar in zadar,nu impresiona pe nimeni.Toti parca avea inimile de piatra.Simteam cum frica punea stapanire incet incet pe sufletul meu pur.Am incerca sa ma dezleg dar degeaba,nodurile erau stranse.Iam implorat,dar degeaba,nici nu ma bagau in seama.Tremuram din cap pana in picioare,nici nu mai stiam ce fa mai fac ca sa-i conving sa-mi dea drumu.
La un moment dat,din cauza stresului acumulat,si din cauza lacrimilor varsate,pur si simplu am atipit,fara voia mea.


Cand m-am trezit eu,probabil era dimineata.Credeam ca am visat,dar nu ,era totul adevarat.
-Datimi drumu,va rog! tip eu inconstienta de ce mi sar putea intampla.
In acel moment,a venit un barbat la mine,si mia dat o palma peste obraz.Am incremenit,imi era teama de ce sar putea intampla,daca cineva nu ar veni mai repede sa ma salveze.
Din cauza stresului,nu mi-am dat seama,ca eu telefonul il aveam in buzunar.Dar degeaba cum ajungeam la el?

Timpul a trecut.Un domn a venit langa mine,si a incercat sa-mi dea de mancare,dar degeaba nu am acceptat nimic.In schimb am incercat sal con ving sa-mi dea drumul.Acesta era confuz,nu stia ce sa faca,asa ca a plecat.Totul era pierdut,eu eram pierduta pentru totdeauna.

Stand si gandinduma cam as putea sa scap,in minte mi-a venit clipa petrecuta cu Sasuke.Totul era asa de frumos,iar ei au venit sa strice totul.De fiecare daca cand ma gandeam la el,in stomac simteam cum un trandafir in florea incet incet.Nu-mi vine sa cred ca spun asta dar imi era dor de el.
M-am zbatut sa scap dar nimic,pana cand am auzit o voce stranie.
-Totul a decurs conform planului,bravo.Acum sper ca nu sa atins nimeni de ea da?
Toti au dat din cap in semn ca da.
-Atunci peste doua zile,vom face schimb,intr-un club.Aveti grija sa nu se dea de banuit da?

Acum era momentul meu sa tip,oarecum.
-Datimi drumul nenorocitilor!Perversilor!tip cant am putut de tare.
Deodata am simti cum cineva ma luat de par,si mi la tras pe spate.La gat mi-a pus probabil un cutit,deoarece am simtit lama ascutita.
Doamne daca ma taia,nu vreau sa mor.
-Va rog,domnule,datimi drumul,nu vam facut nimic.Sau macar spuneti daca acel baiat cu care eram este bine?Va implor!spun eu printre lacrimi si suspine,facandul sa taca.
-Nu-ti dau drumul,inca mai vreau sa ma joc cu tine.Iar acel baiat nu ma intereseaza de el,cred ca deja lau mancat lupii.
-Ce?Cum?De ce ati facut asta?Nu pe mine ma vroiat,el nu avea nici o legatura!!!Prostilor!
Auzind ca este mort,am inceput sa plang,din ce in ce mai tare.
-Ha!Sa nu-mi spui ca tu tineai la el,ma faci sa rad!spune el ironic
-Nu pot spune ca-l iubesc,dar am avut o clipa frumoasa petrecuta si atunci cred ca dragostea a depus samanta,dar daca voi ti dustrus totul....spun eu confuza.
Auzit acele cuvinte,ma luat de pe scauna,ma legat mai bine la mini si la ochi,apoi ma asezat pe un fel de fan,si a inceput sa-mi sarute sanii.Ma zbateam cat puteam dar degeaba,am incercat sa tip,dar el mi-a pus mana la gura.Intr-o clipa de neatentie,lam muscat,dandul la o parte de pe mine.

-Bine,nu ma preferi pe mine,am sati casesc un baiat care sa te f*ta,si dupaia sa vedem,ce mai zici.Sau preferai sa fii a asa zisului tau iubit?
-Prefer sa ma violeze el,decat ma sa atinga o gorila ca voi!
Acesta a plecat razand,vorbind cu cu cineva:,,Uite cum facem cu fata..." Doar atat am auzit.
In mintea mea era o dezordine mare.Sasuke era mort,probabil ca urmez eu si familia mea.Aveam asa o soarta cruda.

De la incident,au trecut 5 zile,in care eu am mancat o felie de paine si am baut apa.Deja pierdusem orice speranta de a ma gasi cineva.Cand ma asteptam cel mai putin,sa auzit niste tipete,apoi sa auzit usa de la camera in care eram legata cum sa deschis.Cineva ma dezlega de la maini.La un moment dat,sa auzit o impuscatura,ce ma facut sa tip.Cand mi-am simtit mainile libere,mi-am dat esarfa de la ochi jos,si supriza,era chiar Sasuke teafar si nevatamat.De fericire ca era bine,am sarit in bratele lui,si lam strans tare in brate,apoi lam pupat pe obraz,spre surprinderea lui.
-Te rog,hai sa plecam din infernul asta,te rog!spun eu prin lacrimi de fericire ca totul sa terminat


~Va urma~

nu cred ca este cine stie ce...dar sper sa va placa..
[Imagine: senjo.gif]

#14
Hello:D!

ei bine...sa o luam asa...descriere ai , dar se putea si mai bine
dialogul mi se pare bine plasat
iar actiunea...hmmm ..inca o grabesti ...

am obs ca mi-ai ascultat sfatul si sincera sa fiu, desi e un capitol cam scurt si nu toate elementele au fost foarte bine puse la punct, mie una mi-a placut
a fost plin de suspans , a fost altceva, mult mai interesant din punctul meu de vedere

este foarte bine faptul ca evoluezi, sa speram ca te pui mai bine la punct cu partea descriptiva

succes in continuare!
ast nextu!
:bye:
My fic:
Predestined paths : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13338
[naruto]Teenagers : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13050 (finish 4)

[Imagine: anime-kiss.jpg]
I wish to meet you again next time
Love is more selfish the deeper it gets
until you want to tie each breath down
unreasonable, yet...

We climb a spiral of light
the red memory is a poisonous tattoo
a tattoo that shows the future's chaos
if we're together, until we shatter

#15

Acest capitol il dedic surorilor mele scumpe :X
Capitolul 7


De la rapirea mea,au trecut 2 luni.Cand Sasuke ma salvat am crezut ca-si va schimba comportamentul,dar m-am inselat.Tipa la prietenele mele,la toti,iar cu mine,se purta ca si cand ias fi furat ceva,cel mai pretios lucru.
Juliet si Sayuri,imi tot repetau ca tanarul sa indragostit de mine,si ii este frica sa nu dea semne de slabiciune in fata mea,dar eu nu le credeam.
Sa fiu sincera,dupa toate cele intamplate am inceput si eu sa tin la el dar....Cum soarta se rastoarna...a trebuit sa aflu ca el a pus la cale totul.Cum?Pai,intr-o zi destul de frumoasa,m-am asezat langa el,pe canapea,si am incercat sa intru cu el in vorba,dar el a plecat,lasandusi telefonul pe canapea.Curioasa de fel,iam luat telefonul,si am inceput sa umblu prin el.Deodata suna cineva pe nume,Sitaru,asa ca iam raspuns,dar nu am apucat sa spun nimic,si acel om a spus ,,Sasuke ne intalnim astazi in centru,ca sa ne dai si restul banilor pentru rapirea fetei,doar am facuto ca la carte nu?''.Am ramas fara cuvinte,numi venea sa cred ca el a pus totul la cale.Simteam cum nervii puneau stapanire pe fiecare celula din corpul meu.Lui nu iam spus nimic,doar mam dus in camera mea si am inceput sa-mi fac bagajele,in timp ce o sun pe Juliet,pentru a veni la mine si sa-mi dea si mie cheia de la casa ei de la munte pentru a sta acolo ceva timp.Cu inima batand puternic,vocea puternica dar si slaba precum o soapta,am spus ,,Am plecat" apoi am iesit din casa, incercand sa ma controlez dar simteam ca nu pot.
Si de atunci,stau singura,in ditamai casa.Nimeni nu ma cautat,cea ce mi-a demonstrat ca nici unul nu ma iubea.


O frunza galbena cu irizatii aurii plutea lin prin curtea larga a casei.Am prinso din zbor si am ridicato deasupra capului,uitanduma la ea contra luminii.Nervuri rosiatice se intindaeau pe suprafata neteda,ca niste vinisoare de sange,ca niste flacari subtiri.Cand mi-am indreptat privirea spre copacul mare si puternic,vazand si mai multe frunze galbene.Parca erau mii de monede din aur pe pamantul cel negru.Cerul era cenusiu si ploua marunt.Imi umpleam plamanii cu aer curat,apoi mam mai uitat inca o data la frunzele galben-portocalii care parca dansau in jos si in sus.
M-am pus in genunchi si am privit lucul cum era intesat de ciuperci albe.Cateva din ele,destul de mici,de abia se iveau,cu palariile rotunde,facandu-si loc prin pamant si printre radacini de iarba ramase.Incet incet,cerul se inseninase.O raza micuta si plapanda a inceput sa-mi mangaie chipul angelic.
Dupa ce m-am plictisit sa le mai privesc,am lasat frunzele aramii odihnindu-se pe iarba ramasa,si m-am indreptat spre casa.Telefonul suna de zor,cand am vazut ca suna Sayuri,am raspuns,iar aceasta agitata,mia spus ,,Sakura,Sasuke a flat unde esti si de ce te ascunzi si vine spre tine acum,ai grija,e foarte nervos,suparat,omul asta este in stare sa te si omoare,la nervii pe care ii are!".Cand am auzit,i-am spus ca totul va fi bine.Dupa ce am inchis,m-am indreptat spre usa casei,inchisando cu cheia,apoi m-am dus in bucatarie,dant drumul la televizor,si ruganduma in gandul meu,ca totul sa fie bine,si sa nu se intample ceva grav.

Noaptea sa asternut usor,peste natura,iar soarele si-a luat liber si sa dus la culcare.Stand pe canapea,cu o patura pe mine,am atipit.Un zdomot,puternic ma facut sa ma trezesc.Venea de la usa din spate,pe care o uitasem deschisa.Speriata de moarte,am facut cativa pasi,iar lumina,a palpait de doua ori si sa stins.
<<Minunat,acum sa gasit sa se stinga!>>spun eu in timp ce ma indreptam cu pasi marunti si cu mainile intinse sa nu ma izbesc de ceva,pentru a lua o lanterna.Apoi,m-am dus spre usa din spatele casei,care era deschisa.Am privit in jur nu era nimeni,asa ca am suflat linistita si am inchis usa,probabil era vantul.Cand m-am intors,cineva,mi-a pus mana la gura,si ma tinea de maini.Usor,usor,mana lui sau ei sa dat la o parte,era.............

~Va urma~


sar putea sa fie Sasuke,sau Juliet sau Sayuri,nu se stie cine

sper sa va placa acest capitol
[Imagine: senjo.gif]

#16
sysu, sysu....nu ai greseli de tastare dar ai de ortografie [-x. Ce faci tu la scoala la ora de romana? cum se scrie "prinso si ridicato" [-x ? prins-o si ridicat-o :-w. si se scrie " cea " cand zici de exemplu " a iesit CEA dintai la scoala " dar cand zici " ceea ce" se scrie cu 2 de " e ". Fi mai atenta. Mai ai si alte greselute dar nu stau acuma sa le caut ca am lucruri mai bune de facut :D. In rest imi place....cum am mai zis si pana acum ai evoluat si e frumos ce scri dar putin mai multa descriere nu ar strica. In rest e bine. actiunea e putin grabita dar e bine. E frumos si sa nu te lasi de e ca altfel.... pune mai repede nextu ca ma supar. Mai lasat in suspans :D. Ja ne si spor la scris. Apropo, ai uitat de pm noroc ca sunt prima :D :((. Pls sa nu mai uiti data viitoare.

#17
Era .....Mos craciun ....a nu Frosti Omul de zapada ....ntz ..:-? era ....era Un extraterestru mic si verde ce respira greu .....hai ca una dintre astea trebuie sa fie ...:stress:
Si te-ai oprit cand imi era lumea mai draga ..eu ..citeam fara respiratie si dintr-o data ...
Citat:Cand m-am intors,cineva,mi-a pus mana la gura,si ma tinea de maini.Usor,usor,mana lui sau ei sa dat la o parte,era.............
...:?? .
in fine ..sa ma calmez si sa iti atrag un pic atentia ...:D
In primul rand ...gramatica [ la care si eu stau cam prost :-" ]
si finalul ala cu 'to be continued' de era cat pe ce sa ma lase inima .
Astept Nextul si ..Gambate!
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#18
In sfarsit am venit cu urmatorul capitol >:D<


Capitolul8

Cand m-am intors si am privit perechea de ochi misteriosi,am realizat ca este pacostea vietie mele.Inima imi batea tare,parca vroia sa imi iasa din piept,pielea mea sa albit ca varul,si picioarele mi sau imuiat.Parca vroiam sa sar in bratele lui si sal sarut,sai gust buzele,sai mai simt putin managaierea si mirosul intepator.Atunci am realizat,ca incet incet samanta pusa in sufletul meu de brunet,a cresctu,si a inflorit un trandafir frumos,rosu,cu spini mari si ascutiti.Nu puteam sa-i spun nimic,eram prinsa intre privirea lui si realitate.Am lasat privirea in jos si am suspinat.Atunci brunetul mi-a luat mana stanga,si ma tras langa el,luanduma in brate si stranganduma in brate.Am vrut sa ma trang din stransoarea lui,dar apoi mi-am dat seama ca era bine sa astept ca sa i se stinga dorul fata de mine si apoi sa vorbim.Dupa cetav minute,ne-am asezat pe canapea,apoi am aprins focul in semineu pentru a face caldura si putina lumina.Am facut ceai de tei,si am pus cateva fursecuri pe o farfuriuta,apoi m-am asezat langa el.
Cu o voce sfioasa ma intrebat:
-De ce ai plecat,fara sa spui la nimeni?De ce te-ai ascuns de mine?
-Cum poti sa intrebi asa ceva,in conditiile in care sti foarte bine ce ai facut!spun eu privindui privirea nedumerita a tanarului.A nu intelegi?Pai sa-ti explic:in primul rand am aflat ca tu ai pus la cale rapirea mea,si in al doilea rand,dupa ce mai ,,salvat" de la asa zisa mea rapire,te comportai cu mine ca un monstru,ma jigneai,aproape mai aveai putin si ma bateai.De ce?Ce ti-am facut eu?
-Sakura,atunci cu rapirea.....mai enervat.....dar credema ca zi si noapte ma gandesc la cea ce am facut si regret mereu!Iar cu comportamentul tau....Brunetul deodata sa facut foarte serios,cea ce ma facut putin curioasa.Am ceva in mine,ce nu pot sa inving,este peste puterile mele,am incercat sa inving acest sentiment dar nu am putut.Am stat si m-am gandit ce sa fac sa nu ajung sa te....sa te...pur si simplu sa te iubesc....si singura solutie era sa te indepartez de mine,sa te jignesc si sa nu-ti arat ca am o slabiciune fata de tine.Dar acum,nu mai am ce sa fac,m-am indragostit de tine,chiar daca nu vreau sa recunosc acest lucru.Te iubesc,Sakura Haruno cu toata fiinta mea!
-Sasuke....mai lasat fara cuvinte....spun eu in timp ce i-am luat mana tanarului si iam indreptato spre inima mea.Simti cu bate,de parca ar vrea sa iasa din piept?Sa sti ca bate asa de puternic numai din cauza ta!Cand esti langa mine inebunesc,ma balbai,ma inrosesc....dar cand nu esti langa mine,simt ca lipseste ceva din mine,parca o parte din sufletul meu.Maine sigur am sa regret cea ce am spus acum,ca am recunoscut in fata ta ca si eu am o slabiciune fata de tine!spun eu privindul fix in ochi.
-Atunci,hai sa o luam de la capat,sa nu mai existe nimic,decat noi doi!
-Nu stiu ce sa zic.....spun eu nedumerita
-Promit ca am sa ma schimb,am sati arat si cealalta fata a mea,cea sensibila si plina de iubire....te rog nu ma respinge....spune el in timp ce se apropia de mine,luanduma de maini,si sarutanduma tandru pe buze.
Pulsul era ridicat,iar obrajii erau rosii ca merele coapte si dulci.
Dupa ce am rupt sarutul romantic,am scos cateva cuvinte printre buze ,,Fama sa nu regret decizia pe car am luato!'',apoi am sarit in bratele lui si am inceput sa il sarut cu foc.Incet incet i-am dat bluza jos,lasandui trupul sa iasa la iveala.....apoi....Sasuke ma.......


~Va continua~


sper sa va placa >:D<
[Imagine: senjo.gif]

#19
Salut! :D

well...descrierea mi-a placut, foarte frumos au iesit sentimentele la iveala:X
dialogul nu mi s-a parut sec:3:, dar cam mult folosit...
iar actiunea...ei bine de data aceasta chiar nu mi s-a parut grabita :D

cam scurtutz capitolul....voiam unul mai lung :((... si poate din cauza aceasta mi s-a parut ca a cam predominat dialogul..

in fine...imi place ca evoluezi...tine-o tot asa :D

spor la scris!:* ast nextul!
:bye::bye:
My fic:
Predestined paths : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13338
[naruto]Teenagers : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13050 (finish 4)

[Imagine: anime-kiss.jpg]
I wish to meet you again next time
Love is more selfish the deeper it gets
until you want to tie each breath down
unreasonable, yet...

We climb a spiral of light
the red memory is a poisonous tattoo
a tattoo that shows the future's chaos
if we're together, until we shatter

#20
Capitolul9

Eram hotarata sa ma daruiesc brunetului.Incet,incet tanarul ma asezat pe canapea punanduse peste mine si sarutanduma pe gat.
-Sasuke,am uitat sa-ti spui mai spun ceva.spun eu
Acesta sa oprit si ma privea in ochi.
-Tu esti primul...asa ca te rog fi mai bland
-Ma bucur ca sunt eu primul,si nu-ti face griji,o sa am grija ca totul sa iasa perfect!spune el sarutanduma
Limba lui se juca cu a mea in timp ce imi desfacea sutienul.
Cu miscari tandre,mi-a dat jos si pantalonii ramanand numai in chiloti,apoi si-a indeparta si el privindumi sani rotunzi facanduma pe mine sa rosesc.
Limba lui facea cerculete in jurul sfarcurilor mele,facanduma sa scot sunete de placere.A facut asa pana cand sau intarit,apoi mana lui dreapta a duso intre picioarele mele maandumi zona intima.
Placerea pe care tanarul mio crea era de nedescrie.Mi-a indepartat chiloteii,si am simtit cum un deget a intrat in mine,facand miscari usoare.
Desi ma durea,nu vroiam sa se opreasc,nu voiam ca acea clipa sa se termine.
Nu am mai rezistat si iam indepartat boxerii tanarului privindul.
-Nu mai ai rabdare nu?spune el razans,in timp ce a inceput sa-mi sarute sanii si usor usor coborand spre burta,apoi intre picioare.Chiar stia ce facea.Cea ce facea el in zona intima pe mine ma facea sa urlu de placere.Dupa ce a terminat,lam intors,si m-am pus peste el incepand sa-l sarut.
-Vreau sa fac si eu ceva pentru tine!spun eu in timp ce cobor din ce in ce mai jos,landui jucaria in gura si facand miscari pe care il inebuneau pe tanar.
-Ahhh,Sakura,n-am crezut ca am sa spun asta,dar esti foarte buna pentru o incepatore!
Atmosfera din camera era incinsa,hormanii ni se urcase la cap.Dupa ce m-am jucat cu instrumentul lui,Sasuke sa urcat din nou pe mine,ma sarutat apoi amicul lui a intrat in mine.
Tanarul a inceput sa faca miscari rapide.Tipetele mele de durere nu se prea auzeau deoarece gura mea era astupata de mana lui.
Miscarile tanarului rapide si dute imi dadeau dureri groaznice pana cand am inceput sa ma obisnuiesc.
-Ahhh,Sasuke mi-as dori ca aceste clipe sa nu se termine niciodata!spun eu cu vocea tremurand de placere.
-Dorinta ta este o porunca pentru mine!Ah,Sakura te vreau,in asternuturile mele,te vreau numai pentru mine,nu o zi,doua,te vreau meru!
Am tinuto asa,inca o ora,apoi ne-am luat in brate si am adormit


cam atat...stiu ca e scurt dar am muuuuuullltttee teme :nh:
[Imagine: senjo.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  PERIPETII LA NIVEL GANDACESC(la nivel de gandac) oV!K!o 1 2.342 02-01-2011, 12:44 AM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 2.939 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  O aventura cu peripetii †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † 22 19.117 13-07-2009, 07:15 PM
Ultimul răspuns: uchiha_blood_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)