Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama, llama, duck

(09-05-2012, 11:20 PM)Matt A scris: Scuze nu am vrut sa te enervez, oricum medaliile au iseit super deci: Traiasca Aly! Ai munit mult la ele cred deci de la mine ai numai laude.

Matt, mai verifica-ti si tu postul inainte de a apasa pe trimitere, ori editeaza-l dupa si nu mai fi asa entuziasmat. Daca ai observat, sau nu, ai numai greseli mici de tastare. xD

IT BLINKED! AHAHAHA. Eu ma car la somn, am dat medalii care am nimerit cui stiu ca trebuie sa ia pe categorie. Aly, chiar va trebui sa deschidem threadul ala cu lista, dar la cum arata acum... 24
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Ohh, sa inteleg ca trebuie sa se faca din nou threadul cereri de medalii o.o Cred ca vor fi muuulte.

Da, dar vezi tu, exista un shkepsis (nu stiu cum se scrie, era o vorba), cei cu threaduri la Fan Art/ Gfx/ FF/ AMV ca sa ia medaliile trebuie sa aiba 75 de posturi cel putin.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

(09-05-2012, 11:38 PM)Lia A scris: Da, dar vezi tu, exista un shkepsis (nu stiu cum se scrie, era o vorba), cei cu threaduri la Fan Art/ Gfx/ FF/ AMV ca sa ia medaliile trebuie sa aiba 75 de posturi cel putin.

Asta am observat, scria cand puneam cursorul pe medalie, acum nu mai apare din pacate. Insa nu ar fi mai greu pentru cei ce dau medaliile. Unde mai e dovada? Va pun toate posturile la dispozitie?

Um... stii, ma refeream sa aiba 75 de posturi facute pe forum la post count, nu la Fan fic/ orice alta sectiune, asta apare sub username. O sa fie multe medalii, dar eu si cu Aly ne vom descurca asa cum putem.

Eu am dat in jur la vreo 50-70 pana acum, ea lucreaza de zor la coding si isi face nervi 21.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

(09-05-2012, 11:56 PM)Lia A scris: Um... stii, ma refeream sa aiba 75 de posturi facute pe forum la post count, nu la Fan fic/ orice alta sectiune, asta apare sub username. O sa fie multe medalii, dar eu si cu Aly ne vom descurca asa cum putem.

Am inteles acum! Eu m-am gandit la altceva 78
Pai pana la urma o sa le primeasca, mai ales ca acele 75 de posturi ii vor motiva, evident, sa posteze.

E misto ca din toata lumea numai tie iti merge cum ar trebui si iti trece pe al doilea rand dupa un anumit numar de medalii. La mine iese din casuta, ca na, eu trebuie mereu sa fiu anapoda 21

Aly, see, they likey medals 5. See, I chose them right I did, Smeagol good girl. They like us see? Sunt la munca, dar printre paperwork poate mai reusesc sa dau ceva medalii cui imi amintesc ce si cum are.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Imi las si eu parerea pe fuga; tres sympa medaliile. Cel putin aia pe care o am eu, aia de 100 de posturi ( nici inainte nu aveam multe, vreo 3 parca: de 100 de posturi, de zodie si ca faceam parte din vechiul FF stuff sau ceva de genul asta ) este chiar adorabila. Unele parca sunt aceleasi. Sau mi se pare ?

Si acum ma duc sa ma imbrac sa plec... O sa am o zi luuuuungaaaaa.

Unele sunt aceleasi pentru ca desi am cautat vreo 4-5 ore, nu am gasit mai multe si de facut chiar nu am cum sa fac nimic de dimensiunile astea prin team viewer, ar trebui cam intr-o luna, o luna si jumatate sa-mi recuperez si eu laptopul, ca saracul e la reparat de mult, si atunci poate reusesc sa fac ceva. Plus ca nu vor avea background, dar ca sa le fac rendere trebuie ca eu si Aly sa avem o noapte libera... Luna asta cam greu 21. Dupa 24.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 274.525 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 275.425 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 85.867 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 165.115 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 150.580 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 167.759 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 156.270 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 130.685 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)