Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

(31-07-2012, 10:59 PM)RazVan A scris:
(31-07-2012, 10:41 PM)Narnia A scris: Erm, nu stiu? -.- Vrem sa facem o conferinta cu toti moderatorii dar nu ii gasesti niciodata pe toti. "Activitatea" pe zup, pardon, "vin-azi-si-plec-maine-vin-poimaine-si-plec-raspoimaine-dar-trebuie-sa-anunt-pe-zup-de-fiecare-data-ca-sa-ma-dau-importanta" afecteaza multa lume din staff. Si sa va simtiti si rusine sa va fie!


Nu ar fi ca si cum daca mai faceti mult treaba asta nu veti zbura frumos spre tari apuse...


Si daca nu sunt niciodata prezenti cand ai nevoie de ei de ce mai sunt mod ? Parerea mea e sa alegi o zi cine nu e pa. . . aici nu este vorba de supararea lor este vorba de animezup care incepe sa devina pustiu, so cine e mai important ?

Le las sa revina ca sa nu zica ca le-am dat jos in lipsa.


@ToRnAdO, daca iti zic si tie razvan iese durere de cap, you are right too! Forums are dead in Romania, it ain't our fault, that's life. Nu am ce face.

Si, ca faza ciudata, o manga pusa pe maz de nici 24 de ore ajunge la peste o mie de vizualizari diferite... si zupul, nici jumate.

(31-07-2012, 11:17 PM)RazVan A scris:
(31-07-2012, 11:06 PM)James Dean A scris: Niciunul nu e important.


Animezup dispare oricum.


Macar tu iti dai seama de problema asta mare . . . Oricum mai e timp sa faceti ceva, nu este totul pierdut so ori va dati interesul si nu mai pierdeti vremea pe nu stiu ce porcarii ori pa animezup. Fan fiction trebuie lucrat adica este punctul forte al site-ului. Ahh cat regret ca nu e tipa care m-a determinat sa zic absolut tot ce am zis.
AZ oricum va muri ca doar nu va apuca 2100 :O Nici noi no sa apucam,asa ca nu mai telenovizati atat
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

lol. Cel putin cat mai traim sa reziste. 10 Momentan este important prezentul.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Astaroth,problema nu e asta.
Problema e ca nu mai exista comunitate de tip FORUM in Romania.Si crede-ma pe cuvant,am fost pe cateva.
Pot sa dau nenumarate exemple,printre care level,computergames si softpedia.Computergames a fost un fenomen in perioada 2004-2007,iar de softpedia nici nu cred ca mai are rost sa spun.Acum,cele doua forumuri nu mai rezista decat cu useri vechi,de cel putin 6 ani care stau ca intre prieteni pe zona de politica si glumesc.Sincer,cred ca puteti sa dati vina pe facebook,pentru ca acum este mult mai la indemana decat un forum unde poti sa te intersectezi cu persoane de care nu vrei sa ai de-a face.
Inainte,te chinuiai sa dai de oameni cu idei asemanatoare cu care sa dezbati.Acum,ce rost mai are cand facebook face totul?Acolo iti faci 5000 de prieteni,cu care iti dai like-uri si dezbati la poze imbecile.Ce vrei mai mult de atat?

Comunitatile anime s-au pierdut pentru ca nu au mai primit hype de nicaieri!Japonezii au facut animeuri proaste,iar posturile TV nu au mai difuzat(exceptand AXN SCI-FI,care mai difuzeaza din cand in cand Soul Eater parca pe la 4 dimineata) porcariile ce apar acum.De ce sa nu recunoastem,daca nu era televizorul,noi nu stiam de animeuri.Acum nu mai vine nicio generatie din spate,asa ca FENOMENUL S-A PIERDUT !!!La fel ca hippie,flower-power si perioada Depeche Mode,The Cult,The Cure and shit. 21)))))

p.s. e vremea forumurilor dedicate serialelor americane,haha.
p.p.s. totusi,comunitatea TPU nu o pun in discutie. 21))))))

TPU... meh. Sa nu comparam, acolo este o prostie rara.
exemplu: [Imagine: PrSDZ.png]

[Imagine: P7CkY.png]

Edit: si astea-s doar doua exemple gasite pe prima pagina -.-'
[Imagine: Jun0xCa.png]

21)) Asa ceva vezi aproape mereu pe TPU. Intrebar i prostesti si copii de 12-13 ani care sufera enorm din dragoste
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Daca asta vi se pare suficient atunci la categoria dragoste este cosmar . . . O intrebare de fetita de 12 ani in legatura cu dildoul ei castravetele 21 Circula pe facebook acum cateva zile.

Iar incepem ?! Eu stiu vechea legenda cu tipa care isi facea griji ca va ramane gravida cu stiloul.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

[Imagine: Yactb.png]

/facepalm.
Gasisem acum cateva zile pe FB o poza care una zicea ca dulapul o violat-o si daca ar puea naste scanduri....
[Imagine: Jun0xCa.png]

24 Oh, TPU, nici nu mai stiu ce sa cred: oamenii aia isi bat joc in ultimul hal ca n-au ce face sau n-au toate facultatiile mintale? Adica, pe bune? 22 Sa nasti scanduri? 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 264.562 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 268.116 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 83.810 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama wars Lia 473 148.424 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 164.128 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 151.306 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 127.246 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 116.396 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)