Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

(30-07-2012, 12:44 PM)James Dean A scris: Eu cred ca situatia e in felul urmator.
Baiatul asta,prieten foarte apropiat,ii place de tine.Tu l-ai trecut in friendzone,el s-a certat cu tine pentru ca vroia sa scape de tine(sau a vazut pe 9gag ca cica asta e singura modalitate sa iesi din friendzone 21)) ) si acum,cand ai vorbit cu el,si-a schimbat parerea si s-a gandit ca mai bine nu mai sta de vorba cu tine .

Dmpdv,mi se pare penibil sa ai un baiat "prieten foarte apropiat",tu fiind de sex feminin...whatever,daca e poponar,se schimba situatia. 21)))

Mersi de portia de ras de dimineata. 21 Da, la mine e dimineata. 9
Eu nu ma inteleg prea bine cu fetele, deci am multi prieteni baieti si doar o prietena fata, care e ceva gen BFF. 21 Cele din clasa mea sunt cu buze\unghii roz, iubiti, barfe si discutii interminabile despre par\haine.
Tipii nu sunt gay, chiar avem certuri pe tema asta. Dar pe unul il suspectez de ceva timp, nu e din comuna si cand vine fuge de mine pe strada. o.O
[Imagine: YWk6O.jpg]

De trei zile-n coace tema asta are mai multa prioaritate decat nu stiu.. cum zicea Wunderbar, decat politica tarii noastre.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

Alicia, meh, sunt in aceeasi situatie cu tine, am decat o singura tipa cu care ies n stuff, acum la 2 vine la mine sa facem la mate, o meditez - oarecum - 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]

(30-07-2012, 01:11 PM)Little One A scris: Alicia, meh, sunt in aceeasi situatie cu tine, am decat o singura tipa cu care ies n stuff, acum la 2 vine la mine sa facem la mate, o meditez - oarecum - 21.

Nu prea se pune ideea de exercitii comune la noi. 39 E cu un an mai mare si eu ma descurc cu scoala.

Niska, de ce am vorbi de politica? Oricum nimanui nu ii pasa de parerea noastra. :d
[Imagine: YWk6O.jpg]

Draga,de ce sa discut despre politica?
Nu este locul potrivit de a discuta despre politica. Smile
In plus,nu am vazut niciun argument pe aici,nu-l vreau pe Ponta ca e tuns de 10 ani la fel,pe Basescu ca e chior,nu-mi place de Antonescu ca are ochi albastri si chiuleste de la locul de munca.
Astea sunt argumente?Si oricum,daca as avea cu cine sa-mi expun ideile ar rezulta ca sunt basist. 21)))))))))

Meh, politica: mai bine imi bag trei degete pe gat si altul altundeva decat sa mai aud de ea.
[Imagine: Jun0xCa.png]

James Dean, exista si prietenii fata-baiat fara pic de atractie sexuala. Daca feromonii nu-s compatibili. 21
[Imagine: ls.jpg]

Te sustin Little One! 21

Poate ar fi o idee buna sa fie facut un topic la dezbateri, pentru cei care chiar au ceva de spus. Dar pentru cei ca mine care abea invata la civica pentru nota? 21
[Imagine: YWk6O.jpg]

Alicia, deci si la voi proful/profa va vara pe gat politica la civica, yaaaaay!
[Imagine: Jun0xCa.png]

(30-07-2012, 01:17 PM)James Dean A scris: Draga,de ce sa discut despre politica?
Nu este locul potrivit de a discuta despre politica. Smile
In plus,nu am vazut niciun argument pe aici,nu-l vreau pe Ponta ca e tuns de 10 ani la fel,pe Basescu ca e chior,nu-mi place de Antonescu ca are ochi albastri si chiuleste de la locul de munca.
Astea sunt argumente?Si oricum,daca as avea cu cine sa-mi expun ideile ar rezulta ca sunt basist. 21)))))))))

N-am zis ca este o tema importanta, sau ca trebuie sa discutam despre asta. Am spus doar ca subiectul actual este mult mai important decat acesta. E oarecum ciudat, totusi. Plus ca e ora 1 (dimineata) pentru mine :]]

"Nu este locul potrivit de a discuta despre politica."
Sa-nteleg ca despre sex este locul potrivit de discutat? xD
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 264.551 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 267.575 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 83.785 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama wars Lia 473 148.420 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 164.123 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 151.297 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 127.245 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 116.391 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)