Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Ehehehehehe, eu si controversatul ne intelegem mereu bine. Numai ca nu mi-au dat accept inca ;_;
Intr-o alta ordine de idei ARGHHHH de ce gasesc episodul 12 din Kaleido Star doar dublat?? Ma dor urechile.

Edit: accepted. oh gosh, i dunno if I can handle this ahahahaha 24
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Awwww, aweeee, awwwww, Lu, pregateste-te pentru spam! 21 grupul ala e genial de bun in a face spam xD 21

si yep, Cyber, am vazut ca era o moda in care toata lumea posta desene XD.. Se pare ca grupul nu mai e chiar despre discutii anime si e mai mult un panou pe care toata lumea isi lipeste desenele -fie a lor, fie luate de pe net- , si oaerecum un RPG... :v...

But meh, acar stiim ca comunitatea anime din Ro nu moare xD

Ah, si congrats pentru maasinaaaaa, adica nah, viitoarea masina! XD

ps. stiu cum e Lu, si eu abia astept sa termine mama de facut mancare in bucatarie sa ma pot muta acolo :v ah, telefonul si pc-ul sunt asa de.. uh, tentante... Crazy-monkey-emoticon-081
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Desene? Ce se posteaza acolo sunt imagini de pe net, din diverse anime-uri, pe care aparent le considera ca fiind interesante daca pun acelasi obosit cu figura obosita de o mie de ori.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Ma duc cu gandul la "reaction gifs" numai ca uhm. Mai monotone. Banuiesc ca fiecare isi pastreaza personajul, sauuu? This is semi-fun to watch 21 Ma face sa ma intreb cum oi fi fost la 13 ani, cand am dat prima data de un forum anime.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Dragoooon in Sibiiiiu! <3
[Imagine: ls.jpg]

Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! > : D < > : D < > : D <

What dragons? Cu ce ocazie?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Trecu un dragon mecanic (da, se misca) pe centru si chiuia de mi-au sarit timpanele si scotea scantei. :3
A, da, si alerga un cavaler pe un ,,cal''
Aww, I have no upload button in edit-mode. 2 gotta double-post.

[Imagine: B3mXXOn.jpg]
[Imagine: JXd1fWC.jpg]
[Imagine: ls.jpg]

Ce draguuut. Eu i-am vazut azi dimineata, in timp ce ii pregateau de spectacol. Sunt curioasa cum vor fi maine insectele la "Invazia insectelor" de la 22:30.

[Imagine: kz3rEnb.jpg?1]

As for me... un comision de la Mc merge numai bine cu un mental breakdown si cu un episod din Game of Thrones.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Kewl. Daca terminam cu ,,Frumusica'', imi iau satra si mergem sa vedem ce se intampla.
M-am jurat ca daca eram copil mic, plangeam la cum facea dragonul ala. t'Was freakin' scary.
And I owe you a date. Didn't forget.

Now, back to my Roman Law.
[Imagine: ls.jpg]

Yes, yes, facem, facem, de indata ce imi stabilizez si eu psihicul si ma auto-conving ca nu intru in criza de timp *sigh* Spor cu dreptul.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 257.829 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 80.958 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 150.211 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 143.779 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 160.799 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 148.871 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.203 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 114.930 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)