Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Maybe on the 23rd? Gotta run away to my hometown, no money left until then.
Thank you, law is already ruining my life.
You too! pupic
[Imagine: ls.jpg]

@ Lu, nici nu vreau sa ma gandesc cum eram la 13 ani Crazy-monkey-emoticon-081
*runs to hides*

Awww, si arata asa mistoooo :o

ps. maine ultimul episod din GoT [/size]si Maroon 5 scoate primul lor single de pe noul lor album *Q* Cant wait!
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Mi-am facut un program de invatat, caldulandu-mi zilele ramase pana la examenele la Kanji si Teoria Literaturii. Pana acum m-am tinut de el cat de cat, cu toate ca la kanji sunt cu o lectie in urma. Da' nu-i bai, recupereaza fata! Nu degeaba i-am zis maica-mii sa-mi trimita atatea tone de pachete de cafea. Trebuie sa le folosesc si pe ele la ceva, nu?
In schimb, ma mai laud doar cu doua tigari in pachet si pana vineri posibil sa nu mai am deloc bani.

Nu ma asteptam ca invatatul pentru Teoria Literaturii sa decurga atat de ok; Odin must be on my side this week. :3

In alta ordine de idei, colega mea de camera are festivitatea de sfarsit de facultate astazi si cum nici ea nu are foarte multi bani sa ne faca cinste pe urma (cum cica se obisnuieste, nu stiu daca doar pe aici sau peste tot), eu si cu inca patru colegi de camin pe care i-a invitat am zis sa facem cheta, sa punem cate 20 de lei de fiecare si sa platim noi consumatia. Asa poate sa-si tina linistita banii ca sa-si printeze cartulia pe care a avut-o de facut pentru lucrarea de licenta. Nu m-a deranjat deloc sa renunt la ultimii mei bani din portofel pentru ea, pentru ca mi-e draga tare fata asta. Daca nu stateam cu ea in camera si le aveam doar pe leprele alelalte doua care vegeteaza cat ii ziua de lunga, sigur zburam pe vreuna din ele pe geam pana acum.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

What's the matter, N.? Can't get along with your roommates?
(I feel you.)
[Imagine: ls.jpg]

Una din ele e geniala and I love her... The other two, on the other hand, I could kill them any time without feeling bad about it. 4
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Finally am scapat de scoala
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

I can feel your happiness. Felicitari! 4
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Mersi 4 4 4 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Ah, Agrona nu esti singura care e cu lista organizata pentru a invata, succes cu invatatul C:, si uh, have fun there! C: and aww, dont kill people, please, in puscarie nu cred ca e net, deci :v


In alta ordine de idei, congrats, Simpulet C:


ps. Zup ul mai nou inlocuieste diacriticile cu ??????? jeez... SY, BE A HERO AND FIX IT :c
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Uuuuuuuuuuuu diacritiiiici
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 260.029 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 81.381 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 150.826 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 144.442 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 161.520 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 149.126 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.563 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 115.212 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)