Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Georgel, lucrati in codeblocks sau cu pascal nenorocit? (btw exista olimpiada speciala pentru pascal -.-)

I am free as well.
Done.
Everything.

Crazy-monkey-emoticon-128
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Ai caramba...ma distrez de ceva zile cu un grup anime pe FB. Pot zice in sfarsit c-am gasit o gloata mai grea de cap decat fostul A+, si manga-anime in perioada de renastere.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

CARE MAMA NAIBA A INVENTAT ATATEA NENOROCITE DE CITIRI PENTRU KANJI-URI??? Nu v-ajungeau una in chineza si una in japoneza, nuuu, hai sa bagam cate 4 citiri pentru kunyomi si 4 pentru onyomi!!! -_-
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

CyBeR, e cumva grupul numit supradoza de anime-uri?
Crazy-monkey-emoticon-044

si spoooooorrr, Agrona :C *hugs*


ps. La noapte ma petrec, adica ma pun sa dorm like normal people :v
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

^glad to hear that, tre' sa mai si dorm, copiluuuu'.

Eu una sper sa ma pot trezi la 8 pentru ca maine = role+invatat in parc time <3 macar acolo nu ma mai distrage nimic. ahh and orange is the new black was so damn good, imi pare rau ca iar astept acum un an pentru urmatorul sezon. didn't feel like an end, if u ask me *sigh*
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Dap, aia ar fi. Desi e rautacios din partea mea sa zic grei de cap cand in schimb sunt doar copii, cu tupeul si caposenia specifica generatiei asteia. Oricum, calitatea in materie de fani anime la noi s-a cam dus naibii, daca pot zice asa. Astia nu stiu sa discute sau sa argumenteze...n-o sa fac multi purici acolo probabil.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

LOL, cum sa dormi 12 h? Yep. Si probabil mai dormeam daca nu venea mama sa ma trezeasca :c


Aww, have fun Lu! C:

Si CyBeR,stiu ce zici, intr-un fel e rautacios din partea noastra xD dar ma amuza obsesia lor de a isi alege un caracter din anime, si apoi sunt ceva de genu :NU, DUDE, EU SUNT X :v, NU TE ATINGE DE EL!!!... grupul ala e definitia perfecta spamului...

*sigh*
In fine, xD sa speram ca se distreaza macar... c:

Si cum spuneam, mai sunt 38 de zile! Ah, siiiii...vreau sa merg la mare in august, nu cu parintii :v, ofc..dar.. sadjaskdksahdasdja

k. need to stop dreaming :v
merg sa fac la bio pan nu ma apuca alte tampenii
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Tocmai ce am prins pe alt plagiator acolo. Cum pana mea sa iei direct imaginea de pe DA si sa dai c-ar fi a ta?! Mi-au trebuit doua minute sa gasesc originalul pe tumblr si apoi inca doua minute sa gasesc DA-ul creatoarei originale. Nu-mi vine sa cred cat de penibili pot fi unii in goana pentru atentie.
Si cica eu eram ala care avea nevoie de atentie pentru ca i-am provocat la o discutie despre anime-uri si maturitatea lor.

In other news...test driving a new car. Dupa 7 ani in care mi-am iubit Fiesta, it's about time to move on.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Na, ca m-ati facut curioasa *joins that group*.

Eu eu eu...urasc institutiile politice din Transilvania 20 si revin la locul meu pe balcon, departe de telefon sau de orice urma de net, that's how I roll. Vreau pizza diseara yum yum.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Nu uita sa-ti faci introducere :3. We need to be all proper and cute and shit.
Zi ceva controversat si o sa iasa sange.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 253.181 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 79.599 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 147.179 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 140.943 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 157.813 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 146.348 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 123.124 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 113.370 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)