Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lacrimi si durere

#13
waw ce frumos...mai mai mai uite-te la ei doi se iubesc..cate lucruri se mai intampla...devine din ce in ce mai interesant...sunt curioasa sa vad ce se mai inampla in continuare cu ei doi...oare peste ce vor da in continuare?eu sper sa k nu peste ddificultai ...sa mearga totul struna....ehh o viata perfecta cred k vrem totzi dar nu cred k e posibill...astept nexu succes si bafta in continuare:D:x
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Răspunsuri în acest subiect
Lacrimi si durere - de roze - 03-03-2009, 05:47 PM
RE: Lacrimi si durere - de Denny - 03-03-2009, 09:14 PM
RE: Lacrimi si durere - de Topaz - 03-03-2009, 09:26 PM
RE: Lacrimi si durere - de roze - 03-03-2009, 10:08 PM
RE: Lacrimi si durere - de Topaz - 03-03-2009, 10:31 PM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 03-03-2009, 10:35 PM
RE: Lacrimi si durere - de Luzer - 04-03-2009, 12:13 PM
RE: Lacrimi si durere - de roze - 04-03-2009, 05:10 PM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 04-03-2009, 05:23 PM
RE: Lacrimi si durere - de aoixtenshi - 04-03-2009, 08:45 PM
RE: Lacrimi si durere - de Topaz - 06-03-2009, 11:50 PM
RE: Lacrimi si durere - de roze - 08-03-2009, 11:50 AM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 08-03-2009, 02:37 PM
RE: Lacrimi si durere - de Topaz - 08-03-2009, 08:20 PM
RE: Lacrimi si durere - de roze - 10-03-2009, 05:35 PM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 10-03-2009, 07:59 PM
RE: Lacrimi si durere - de aoixtenshi - 10-03-2009, 08:14 PM
RE: Lacrimi si durere - de Luzer - 18-03-2009, 02:32 PM
RE: Lacrimi si durere - de roze - 18-03-2009, 03:09 PM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 18-03-2009, 07:03 PM
RE: Lacrimi si durere - de Luzer - 19-03-2009, 08:12 AM
RE: Lacrimi si durere - de Luzer - 23-03-2009, 03:27 PM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 24-03-2009, 04:51 PM
RE: Lacrimi si durere - de aoixtenshi - 24-03-2009, 07:47 PM
RE: Lacrimi si durere - de roze - 27-03-2009, 04:46 PM
RE: Lacrimi si durere - de Luzer - 27-03-2009, 05:04 PM
RE: Lacrimi si durere - de Yaku-chin - 11-04-2009, 04:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Durere si placere Muffles 1 3.320 09-07-2012, 10:05 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Lacrimi amare pierdute in timp Sign of hell 3 6.048 16-12-2011, 04:51 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Sarate lacrimi... onu' 0 2.580 07-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: onu'
  Durere, adormi in zapada! Moon princess 92 71.789 07-10-2011, 08:03 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Lacrimi De Mamă [+18] hiimera 8 6.157 11-09-2011, 02:19 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Un suflet Singur pe o Mare din Lacrimi Sincere RouXiss Đx 42 28.479 10-09-2011, 05:37 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  O urma de vis, fara lacrimi in paradis ♥ ! Fifilina 10 8.606 31-08-2011, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Lacrimi si Perle (yaoi+18) HanniGram 32 22.534 06-07-2011, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  Lacrimi de copil daphnis 0 2.440 19-12-2010, 01:55 AM
Ultimul răspuns: daphnis
  Lacrimi de Ingeras Jasmine 2 4.480 06-09-2010, 11:52 PM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)