Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Durere si placere

#1
ok, prima poveste pe care o postez, ce altceva sa fac si eu in mijlocul noptii... capitolul 1 este un fel de capitol "pilot" sa vad daca o sa mai continui sau nu. sper sa va placa :D

Capitolul 1.

Intunericul noptii mă invaluie in totalitate, lasandu-ma straina de toti si de toate, izolata, cautand cu privirea petice de lumina zgarcite, ce parca se ascund si ele, infricosate de umbrele ce-si urmeaza nepasatoare dansul demonic. Parca incearca sa ma inghita, sa ma transpuna in nefiinta, sa se joace cu mintea mea pentru ca apoi sa-mi fure orice speranta de a ramane intreaga.
Dintr-o data simt o prezenta apropiindu-se miseleste, facandu-ma sa tresar de spaima, o spaima plina de anticipatie. Astept fara sa ma intorc, astept tacuta, linistita, astept ca agresorul gandurilor mele sa se apropie. Ma prefac preocupata de un desen de pe caldaramul umed, probabil un joc al unui copil ce abia si-a început viata, un copil ce inca nu cunoaste rautatile lumii. Si probabil nici nu le va cunoaste vreodata pe cele pe care le cunosc eu.
O mana îmi cuprinde brusc gatul fragil, parca incercand sa ma franga, insa abtinandu-se pana dupa momentul ce-l asteapta cu nerabdare. Momentul ce-l asteptam amandoi cu nerabdare. Respiratia sa calda imi mangaie ceafa, facandu-ma sa tremur involuntar din cauza unui fior ce-mi ingrozeste sira spinarii.
Apoi, pentru cateva secunde lungi, tacere. O tacere mormantala ce imi permitea sa aud chiar si baraitul deranjant al unei lampi ce se afla deasupra crestetului meu, plasandu-ma intr-un petic de lumina. Asteptarea ma ucide. Insa, respiratia lui calda este tot acolo, el comportandu-se ca o stana de piatra, asteptand sa fac eu prima miscare.
Pieptul mi se ridica necontenit, deranjat de intervalele neregulate ce imi împodobesc respiratia sacadata, din cauza spaimei, dar si a anticipatiei.
Intr-un final, dupa ceea ce parea ca a fost un secol, cealalta mana a lui mi-a cuprins talia, lipindu-mi spatele de pieptul sau rece ce ma ducea cu gandul la un cadavru inviat. Insa, pana la urma, nu asta era? Un mort viu, al carui colti îmi zgariau acum gatul, in incercarea de a gasi un loc potrivit pentru a-i infige in pielea mea sensibila, ale carei vene se zbateau intr-o anticipatie muta si infricosata.
Dar el ma lasa sa astept. Iar asteptarea parca taie-n carne vie. Pielea mi se infioara imediat cum ii simt respiratia, el muscandu-ma apoi incet de lob, provocandu-mi o tresarire vizibila.
Ma intoarce cu fata la el, agresorul meu frumos, insa brutal, iubirea mea, neluandu-si mainile de pe talia mea, strangandu-ma ca intr-o menghina, asigurandu-se ca n-am nicio cale de scapare. Ochii sai albastri ma privesc, sclipind cu cruzime, inspaimantandu-ma, insa nici nu ma gandesc sa incerc sa fug. Isi ridica una din maini, cu care imi cuprinde chipul, ridicandu-l la nivelul sau. Isi apropie buzele incet de ale mele, pana cand ii pot simti rasuflarea, apoi, intr-un mod brutal, imi lipeste buzele de ale sale, sfasiindu-le cu cruzime in dintii sai ascutiti. O dara de sange mi se prelinge pe barbie, insa nu am de gand sa-l opresc, durerea parandu-mi-se ca vine in intampinarea dorintei mele de a-l avea numai pentru mine, de a-l poseda in totalitate. Imi incolacesc mainile tremurande in jurul gatului sau, tragandu-l mai aproape, cerand mai mult. Iar el imi raspunde cu lacomie dorintei mute mutandu-si mana ce-mi sustinea chipul pe ceafa mea, tragand incet de parul ce il prinsese in pumn, pentru a ma putea patrunde mai adanc. Respiratia mea devine sacadata, simtind ca ma sufoc, cu parere de rau incercand sa rup sarutul ce mi-l daruiau buzele sale infometate, insa ma stranse si mai brutal la pieptul sau, nedorind sa-mi dea drumul. Parca ii face placere sa ma chinuie, sa ma faca sa il dorec si mai tare, dar sa ma si tem in acelasi timp. O durere dulce ma invaluie si pieptul mi se strange ca intr-o menghina. Lipsa de aer sau sentimentele ma coplesesc? Nu imi mai dau seama care este adevarata cauza, insa nici nu-mi bat prea mult capul cu asta. Tot ce imi ofera el este al meu si numai al meu, si durerea si placerea, sunt numai ale mele.
Imi exploreaza cavitatea cu o posesivitate ce ma uimeste, facandu-mi intreg trupul sa vibreze de o teama amestecata cu dorinta de a-l avea, dorinta de a primi mai mult. Limba sa se impleteste cu a mea in nestire, de cate ori au valsat oare? Nu stiu, insa nu as opri acest joc incitant, as prefera sa dureze la nesfarsit. Brusc, simt cum imi suge limba, muscand-o incet, ca sa nu ma raneasca, probabil gandindu-se ca buzele ce imi pulsau fusesera de ajuns.
Dupa cateva secunde ca parusera o eternitate, imi elibereaza buzele sangerande, urmand cu limba sa firicelul de sange ce mi se scursese pe barbie, pana pe gat, unde se pregati sa dea atacul final.

EDIT: multumesc pentru avertisment, am scos diacriticele.
If you're broken I will mend you and I'll keep you sheltered from the storm that's raging on now...

#2
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=29595

Daca ai fi citit acest topic ai fi aflat ca nu mai este permisa utilizarea diacriticelor.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Durere, adormi in zapada! Moon princess 92 44.353 07-10-2011, 08:03 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Inot in durere [yaoi] akira-chan 5 4.529 19-09-2009, 04:50 PM
Ultimul răspuns: akira-chan
  Lacrimi si durere roze 27 14.293 11-04-2009, 04:29 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Placere infioratoare yulobo 3 2.374 04-10-2008, 10:15 AM
Ultimul răspuns: Who said i have to be normal


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)