Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La primarie

pfff....Sisule 17...pacat 2...dar ti'am zis...o sa ramai surioara mea micutza 8..sh sper sa te razgandesti in privinta hotararii tale...

PS:Nyzu mersi ca "mi'ai schimbat" nicku 3

Ciocolataaaaaaaaaaaa , buni chan ai promis ca-mi dai mie toate resursele de ciocolata 5 . Sper ca nu ai uitat ca altfel Mada plange 20 vrei sa plang ? 108 Da-mi ciocolata 38
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

imi pare rau ca indraznesc, dar nu va mai prostiti in acest thread (something like: vreau cicoco. da-mo cioco, and alte bazaconii). faceti off-topic cu caru'. daca vreti sa va prostiti, aveti PM si messu' la dispozitie. so, ocupati-va acolo de tampenii.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

(17-07-2009, 09:37 PM)Aiysa-chan A scris: Din motive pe care majoritatea din familie le stiu ies din joc.
Dintre care doar un motiv clar: m'am plictisit de joc ^^" celalalt nu e prea important...
Gomene Nyzu'chan!!!2222222222Dar sa nu te prind ca faci ce tocmai ai spus ca nu mai vorbesc cu tine niciodata.Esti asa o zapacita...71

DAKA MAI TE IEI ODATA DE MY DEAR GRANDMOTHER,STIU EU CE ITI FAC,NEBUNO XDD


iti trag chibiul dde par XD[posturi unite]
buni buni...vreau shi eu chocolata XDD
Daka poti,dami cu alune...
sau cu ciocolata
sau cu vanilie
sau cu ciocolata shi alune (preferata mea XD)

Lista :
Primari:
-Nyzu`Chan
-WickedD
-Stormyhunter


Fete singure:
-BlueAngel -->Stormyhunter ,Makeda,SAYO_HATSUO,Seiren, cozmy-chan,(fiice adoptate)
-Seiren
-Lynnu`
-Hitman
-demon of darkness
-Nya_Love
-Kyuuketsuki Onna
-Yumina
-Kaneto Sayuri -->Topaz(fiica adoptata)
-DeViL DoLl
-^x^Kill mee XDD^x^
-Juztme
-Aiumy
-Akya_haru
-Denny


Baieti singuri:

Persoane spre adoptie:



Familii:
-Kazumi- Mitsukai Yoru (tata), Teh (mama), Kido (fiica), Kaname?Gackt (fiica)
-Natsuki- WickedD (tata), Nyzu`Chan (mama), Yulyutza_I (fiica), DeViL DoLl (fiica), Mousy(fiica), Ryu (fiul), JustLove(fiica), VeNoM.AdDiCt3d (fiica), ...::4ee_Duu:::...(fiica), Aiumy (fiica), Crispy Stripsy(fiul), Damn.Den (fiul)
-Totsugeki- nolazy (tata/mama), myuu (mama)
-Hideko- KEiho(tata), Kido(mama), Kinder (fiica)
-Fujiwara-Kaname?Gackt(tata/mama), Lovely(mama)
-Sawada-SecondhandSerenade(tatal), Kyuuketsuki Onna(mama)
-Natsuki-Ryu(tata), Botan-chan(mama), Yumina(fiica), Kaneto Sayuri(fiica), ♥SAKURA♥(fiica), B.K.N (fiica)
-Natsuki-SAYO_HATSUO(mama/tata), JustLove(mama)
-Natsuki-Damn.Den(tata), Stormyhunter(mama), Ceylan (fiica), Ayu`rin(fiica ), Annya_Anna(fiica), ^x^Kill mee XDD^x^ ( fiica) , Nya_Love ( fiica ) , deborah-chan ( fiica ), SecondhandSerenade(fiul )


Va dau ce fel de ciocolata vreti ^^
Si...Lolli Pop, acest topic este acum ca un fel de "The social thread" adica cei ce s`au inscris in joc pot discuta ce vor...isi pot programa intalniri...etc...
Acum facem o petrecere in cinstea clanului Natsuki (27 membrii)
Sunteti invitati cu totii hug
[Imagine: gothic.png]

Ma bag si eu p'aci'
Nick: Andrutza
Sex: F
Categorie:fete singure

Nick:{Catalyn*Sasuke}
Sex:M
Categorie:baietii singuri
DeViL DoLl, vrei sa fi sotia mea?
uite si verigheta21
[Imagine: 15mky80.jpg]

Da Cata draga...accept...21...mersi de verigheta 15..numele de familie...de comun acord:Kimura....mom'...dad...anyone...ne casatoriti5?

Ps:...ca sa nu fac spam 21...Cata sa nu'mi adopti tot zupu',bine? 21

O o!! Am auzit ceva de party?! Yeaaah!
Mami!Tati! Nu-i asa ca o sa-mi gasiti si mie un iubit la petrecerea asta??Vreau sa fie dragutz,in genul unui punker..emo...si..si...si....
Ahhh.mami!!Vreau sa inceapa petrecerea acuuuuuuum!!! Vreau un iubit!Tati,o sa ai tu grija de asta,nu??Smile
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

[OFF topic]
Am sa va zic ceva important: ne place jocul acesta si este amuzant, dar deja devine o mare "febra" sa-i zic asa, am exagerat cu totii cu semnaturile alea cu familia, so in curand daca o tinem tot asa acest joc va fi egal cu febra naruto-fic de la fan fic. Asa ca eu propun sa adoptam toti niste semnaturi normale ca sa nu suparam mozii care deja cred ca nu mai suporta aceste semnaturi. Sper sa tineti seama de cele de mai sus si sa dati dovada de intelegere daca nu vreti sa se iste un mare scandal pentru un lucru mic.


Sper ca asta va multumi si mozii!

[End off topic]

Si acum casa de piatra Catalyn*Sasuke si DeViL DoLl, sa aveti copii muti si sa fiti fericiti impreuna!
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)