Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La multi ani, 2010!

#11
OOOh, cam târziu dar trec şi eu pe aici să urez tuturor membrilor Anime Zup un an Nou Fericit, plin de bucurii şi fie ca problemele să le întâmpinăm cu un simplu zâmbet, larg sau micuţ şi să înfruntăm toate obstacolele. Fără reţineri, fără lucruri pe care să le regretăm. Să avem parte de multă sănătate, iubire, fericire, bani şi mâncare bună aşa cum a zis prietena mea Nolazy. Fie ca acest an să fie unul chiar mai bun decât precedentul şi , cine ştie? poate chiar scăpăm de criză ] I really love everyone.

Denny ~ sweety I really love you. Fie ca în acest an să fim şi mai apropiate şi să colaborăm împreună la nesfârşit :]]. Happy New Year and a lots of hugs > : d<
Mitsu ~ dear > : d < la mulţi ani :]] ştii că te love nu? well, să ai parte de mult gay stuff as you said, and a lots of friends, oh and a lot of good looking boys :]].
Nolazy ~ > : d< Merci de urare :]] la mulţi ani şi ţie ,să ai parte de tot ceea ce îţi doreşti şi bineînţeles să continuăm să vb şi în anul ăsta. Y'know :]] să ai parte de cât mai puţin stres şi de cât mai multă linişte :]] - its hard to take care of a little sister, I guess. I love you > : d < Ah şi cu ocazia asta vroiam să îţi mulţumesc iar că m-ai făcut să mă uit la Katekyo Hitman Reborn :]]
Myuu ~ > : d <My friend, să ai parte de tot ceea ce îţi doreşti. Şi mult yaoi. I love you , Happy New Year.
Yaku-chin ~ Raluca dear :]] happy new years. Să ai parte de tot ceea ce îţi doreşti :]] a lot of good looking guys şi mult yaoi şi .. etc . Să fi mai activă anul ăsta [ la scris] da?? =]] love ya. > : d <
Ryuu ~ mulţam de urare. Să ai parte de toate cele bune. You're a nice guy > : d < Happy New Year.
Fantasy ~ [ Giulia ] well la mulţi ani , să ai parte de tot ceea ce ţi-ai dorit vreodată : > be happy, y'know all that stuff. Happy that I met ya > : d <
Hiyo ~ Kazu-chan is not a dude :]] doamne ador chestia asta. Îţi urez un an nou cât mai fericit şi să ai parte de tot ce îţi doreşti. Yeah I know, sunt prea prietenoasă buuuu~uut * hugs * you're a good girl as well. Take care and happy new year > : d <
Tox ~ la mulţi ani dude > : d <să ai parte de tot ceea ce îţi doreşti X:
Sherlock ~ long time no chat. However, happy new year D: să lucrăm şi anul ăsta ca detectivi, da ? :]]. > : d <
Strawberry ~ Berry > : d <la mulţi ani şi tot ce îţi doreşti să se îndeplinească X:
Flaw & Marina ~ La mulţi ani ! să fiţi fericiţi şi să aveţi cât mai multe idei pentru zup :]]. Mulţam că aveţi grijă de site şi vă doresc multă sănătate, iubire, fericire, etc <3 La mulţi ani!!
Aly ~ mda noi nu prea am vb. dar oricum D: la mulţi ani şiiiiiiiiiiiiiiii mult succes în a avea grijă de fan fic :]].
Kido ~ Kidooooo > : d < La mulţi ani !!! <3 be happy , healthy, loved etc > : d <
Pentru cei ce îmi sunt prieteni şi nu i-am menţionat [ asta pentru că sunt moartă de oboseală şi nu prea pot gândi la ora asta ] , nu e cu intenţie aşa că vă doresc tuturor un an nou fericit şi tot ce vă doriţi.

Cu respect, Teh <3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eurovision 2010 Sin 16 7.786 18-07-2010, 07:12 PM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)