Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konnichiwa !

#11

#12
(06-05-2013, 08:58 AM)SouL_ReapeR A scris:
(05-05-2013, 10:43 AM)Stormrage A scris:
Citat:1. Mettalica , Iron Maiden , Three Days Grace , Avenged Sevenfold

Metallica, cu doi de "l"
Get your facts right, you seem a good boy. Pulpfiction

Bun venit pe Zup, nu te sfii sa postezi si sa-ti faci prieteni, feresta-te de llamele ce se ascund in topicuri si distreaza-te!
N-a intrebat nimeni, dar o fac eu: Carti citesti?

Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama


Grammar nazzi >.< 21

Liviu, bine te-am gasit pe zup, sper sa te distrezi alaturi de noi. Eu nu sunt prea activ, dar am cunoscut cateva persoane si suntem toti o adunatura de nebuni, deci ar trb sa fie bine Smile
Cum nu prea stiu sigur ce sa te intreb, o sa te intreb ceva psihologic (scz, da imi plc sa cunosc persoanele indirect 15 )

-Vanilie sau ciocolata? daca nu, atunci care?
-Tipul de film preferat si 3 filme care le adori?
-Iti plac animalele? Care le preferi din cele domestice si care din cele salbatice?
-Culoarea preferata?
-Citesti manga?
-Si nu in ultimul rand. Ai un scop in viata predestinat? Care ar fi acela?

Let's get along well ^.^
Hajimemashite ^^

nazi*

Trollface
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#13
Ba, tu sigur esti baiat? 21 Hallelujah, credeam ca nu mai exista baieti care sa citeasca, se pare ca m-am inselat xD
Imi place ce asculti, cel putin eu sunt moarta dupa TDG, ce sa mai vorbim de Avenged Sevenfold? *o* Si cand ma gandesc ca-mi mai intrebam prietenii daca asculta Avenged Sevenfold si ei nici macar n-au auzit 21 Fiecare cu gusturile lui, cei drept, dar chiar e o trupa asa necunoscuta? o_o daca eu am aflat de ea, sigur nu e.
Ca tot veni vorba de muzica, am citit ca, acolo, unde ai scris 3 mel de suflet, era si una de la Nimeni Altu'. Nu stiu daca o stiu, nu prea ascult, dar prin 2008, intr-o tabara, am invatat o melodie de-a lor 21 Inca o poveste. Probabil o stii 39 si daca da, cum ti se pare? 4
Ma bucr ca ti-a placut Masacrul din texas, cat si Boo. Eu una am ras la unele faze din Boo, care, pe cat de scarboase erau, pe atat de tare ma amuzau 21 cum ti-a parut filmul?
O intrebare nevinovata: ce inaltime ai? xD de obicei persoanele care fac baschet sunt inalte, deci acum sunt curioasa 21
Si inca una, si cred ca te las: Stephen King citesti?
Ah, da, eram sa uit: ce culoare au ochii tai?
Sper sa te distrezi pe aici, sa-ti faci multi prieteni si sa mananci si mai multa ciocolata :3 Happy posting si astept sa-mi raspunzi la intrebari 4
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#14
(08-05-2013, 05:04 AM)Forever Young A scris: Ba, tu sigur esti baiat? 21 Hallelujah, credeam ca nu mai exista baieti care sa citeasca, se pare ca m-am inselat xD
Imi place ce asculti, cel putin eu sunt moarta dupa TDG, ce sa mai vorbim de Avenged Sevenfold? *o* Si cand ma gandesc ca-mi mai intrebam prietenii daca asculta Avenged Sevenfold si ei nici macar n-au auzit 21 Fiecare cu gusturile lui, cei drept, dar chiar e o trupa asa necunoscuta? o_o daca eu am aflat de ea, sigur nu e.
Ca tot veni vorba de muzica, am citit ca, acolo, unde ai scris 3 mel de suflet, era si una de la Nimeni Altu'. Nu stiu daca o stiu, nu prea ascult, dar prin 2008, intr-o tabara, am invatat o melodie de-a lor 21 Inca o poveste. Probabil o stii 39 si daca da, cum ti se pare? 4
Ma bucr ca ti-a placut Masacrul din texas, cat si Boo. Eu una am ras la unele faze din Boo, care, pe cat de scarboase erau, pe atat de tare ma amuzau 21 cum ti-a parut filmul?
O intrebare nevinovata: ce inaltime ai? xD de obicei persoanele care fac baschet sunt inalte, deci acum sunt curioasa 21
Si inca una, si cred ca te las: Stephen King citesti?
Ah, da, eram sa uit: ce culoare au ochii tai?
Sper sa te distrezi pe aici, sa-ti faci multi prieteni si sa mananci si mai multa ciocolata :3 Happy posting si astept sa-mi raspunzi la intrebari 4
~Zbye



Legat de melodia lui Nimeni Altu'- inca o poveste..si eu in cantonament am aflat de ea cand aveam 12 ani , iar de atunci ascult Nimeni Altu. Piesa este foarte buna , omul scuipa realitatea , si cred ca mesajul piesei l-ai inteles. Poti sa mai incerci de la el, multe piese sunt geniale , mai ales de pe albumul "Nopti prea lungi " Este un om foarte bun , trecut prin viata cu o copilarie foarte nasoala ( Nimeni Altu- Pun Pariu ) , un om care nu s-a comercializat niciodata " De multi ani castig respect si ma culc flamand " . Crede-ma , merita sa il asculti.

Ca tot m-ai intrebat de Boo , nici nu iti vine sa crezi cum l-am gasit. Eram pe la un prieten si cautam ceva filme sa ne uitam, asa ca am deschis raftul unde tine-a Cd-uri si am inceput sa ne batem cu ele , mai bine zis sa aruncam cu ele in noi 21 M-am oprit la un Cd cu numele BOO , mi s-a parut un nume amuzant asa ca m-am decis sa il incercam. Nici acum nu imi pare rau , mi s-a parut foarte frumos filmu , mai ales ca era Halloween si se distrau intr-un spital abandonat pana cand a inceput actiunea horror.

Si da...toata lumea ma intreaba de inaltime. Fratilor , poate ca va dezamagesc dar nu sunt inalt 21 De aia m-am dus la baschet , acum la 16 ani am 1.78 cm si pot sa spun ca sunt foarte mandru ca sunt cel mai inalt din familie ! ( sora mea are 20 de ani si 1.68 cm 4 )


Legat de Stephen King , din cate imi amintesc eu , nu am citit nici-o carte de la el , insa am auzit ca e foarte bun. Promit ca urmatoarea carte pe care o voi citi o sa fie de la el pentru ca nu esti singura care ma intreaba daca am citit carti de la Stephen King.


Legat de ochi , am ochii caprui.

#15
Mersi pentru raspunsuri si ma bucur ca ai fost asa rapid xD

Ai auzit melodia in perioada cand am auzit-o si eu, avand in vedere diferenta de varsta. Avand in vedere ca mi-ai recomandat aceasta trupa, o sa incep sa ascult mai multe melodii de la ei 4
Aruncati in voi cu CD-uri? 21) Vreau si eu. E ceva gen o bataie cu perne, dar mult mai periculoasa 15 Iti vine un CD din ala in freza 21 Ma bucur ca ti-a placut filmu 10
Lasa ca e bine ca nu esti foarte inalt. Am un coleg ditamai capra, are aproape 2 metri si pe cat de inalt e pe atat de prost -.-' Esti bine pentru varsta ta, eu asa zic 4
Ca veni vorba ca te apuci de Stephen King, iti recomand, ca prima carte sa fie Shining <3 Crede-ma, nu vei regreta 10

-Cum ai aflat de forum?
-Mai ai cont pe alte forumuri?
-Iti place sa scri?
-Daca da, ne vei incanta cu un fic? 4 Sau cel putin o compunere?
-Imi dai id-ul tau? :3 Pari o persoana foarte de treaba xD
[Imagine: oh0j9c.gif]

#16
(08-05-2013, 10:08 PM)Forever Young A scris: Mersi pentru raspunsuri si ma bucur ca ai fost asa rapid xD

Ai auzit melodia in perioada cand am auzit-o si eu, avand in vedere diferenta de varsta. Avand in vedere ca mi-ai recomandat aceasta trupa, o sa incep sa ascult mai multe melodii de la ei 4
Aruncati in voi cu CD-uri? 21) Vreau si eu. E ceva gen o bataie cu perne, dar mult mai periculoasa 15 Iti vine un CD din ala in freza 21 Ma bucur ca ti-a placut filmu 10
Lasa ca e bine ca nu esti foarte inalt. Am un coleg ditamai capra, are aproape 2 metri si pe cat de inalt e pe atat de prost -.-' Esti bine pentru varsta ta, eu asa zic 4
Ca veni vorba ca te apuci de Stephen King, iti recomand, ca prima carte sa fie Shining <3 Crede-ma, nu vei regreta 10

-Cum ai aflat de forum?
-Mai ai cont pe alte forumuri?
-Iti place sa scri?
-Daca da, ne vei incanta cu un fic? 4 Sau cel putin o compunere?
-Imi dai id-ul tau? :3 Pari o persoana foarte de treaba xD


Multumesc pentru recomandare , maine cand ma duc la biblioteca caut Shining de Stephen King


1. De forum am aflat de la un prieten , dar nu in totalitate. Imi spunea ca se uita pe forumuri de animeuri si manga , asa ca am incercat si eu.
2. Da , mai am unu pe animekage , dar nu prea intru pe acolo deoarece acolo cel mai mult se discuta la sectiunea RPG.
3. Ca tot ma intrebi de scris , lucrez de vreo 3 zile la una , inca nu am scris mult pentru ca nu prea mai am timp.
4. kobe_me13@yahoo.com

#17
Desi am cam intarziat iti urez si eu BUN VENIT Smile Intrebari nu am,fiindca am aflat deja tot,deci nu mai pot sa iti urez decat sedere placuta !!!
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#18
Liviu, bine te-am gasit pe zup, sper sa te distrezi alaturi de noi. Eu nu sunt prea activ, dar am cunoscut cateva persoane si suntem toti o adunatura de nebuni, deci ar trb sa fie bine.Mdudecomeon








___________________________________________________________________
"Do you know those times when you've been put through so much pain you couldn't bear it? Well, that's reality for you."

I have been a FunForFreedom survivor since 7/2/12!
Buy Runescape Gold
Diablo 3 Gold
Buy Runescape Gold
Supporting Leon X Zara! <3
I have a blog!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konnichiwa nya~ lucy02 2 2.285 29-08-2015, 04:43 PM
Ultimul răspuns: cartof
  Konnichiwa!! Chiisai 14 5.771 09-03-2015, 08:36 PM
Ultimul răspuns: Chiisai
  Konnichiwa minna-san~! Piko Tan 6 3.267 26-10-2014, 04:00 PM
Ultimul răspuns: Piko Tan
  Konnichiwa c: Georgiana xD 6 2.508 15-09-2013, 02:00 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  Konnichiwa Arinbjorn 5 2.023 22-07-2013, 07:21 PM
Ultimul răspuns: Arinbjorn
  Konnichiwa! ^.^ MisaMisa 5 2.212 17-07-2013, 09:54 AM
Ultimul răspuns: MisaMisa
  Konnichiwa mina-san!` Ame Ai 2 1.877 09-04-2012, 09:40 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Konnichiwa!!!^______________^ anaoha 6 2.789 16-10-2010, 01:34 PM
Ultimul răspuns: anaoha
  Konnichiwa all! Ekkaterinna 6 3.256 02-09-2010, 03:55 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna
  Konnichiwa minna-san! Aishitteiru Gackt 4 2.766 14-07-2010, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Aishitteiru Gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)