Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konnichi wa!

#1
Buna ziua! Sau mai bine zis buna seara tuturor!
Ma numesc Alexandra si sunt din Alexandria...Haios..da stiu...21
Hm..sa ma gandesc ce as putea spune despre mine... 39
Pai..imi place foarte mult sa cant al chitara si la pian..De asemenea imi place sa si citesc. Cartile mele preferate fiind "The Pianist " - Władysław Szpilman si "Padurea Spanzuratilor" - L . Rebreanu.
De asemenea pierd o groaza de film cu filmele...Mai de ales cu House MD, o emisiune super!
Um...ce sa mai zic...Ah da! Muzica...um..muzica muzica...pai ascult o groaza de muzica...nu pot sa fac nimic fara muzica...sunt ceva genu " I wish music will adopt me someday"...Bun..imi place foarte mult rock, j-rock si punk...Trupe preferate : Guns'n'roses, 3 days grace, Avril Lavigne, Nana Oosaki(Anna Tsuchiya), the gazettE si Miyavi...Sper ca nu am uitat nimic...
Mai departe...Ador anime-urile!!! Preferatele mele sunt NANA, Code Geass, Code Geass R2, Vampire Knight and Hellsing. And again..sper ca nu am uitat nimic .
Asa...cred ca asta ajunge..daca vreti sa mai stiti ceva...Nu ezitati si intrebati!
[Imagine: Celestia_III2C_Spsasasaac1651sca-1.jpg]

#2
Akasuna-chan este aici :smart:

:welcome: on the forum.Happy posting and no spam.
Ceea ce vreau sa stiu este cati anisori ai :yes:, ce animeuri ai mai vizionat in ultima perioada, ai vizionat naruto? sau death note?
Manga citesti?:cry:
si daca tot iti palce muzica105
Gackt Camui asculti sau Cinema bizarre?105
sper ca te vei acomoda si sati faci noi prieteni.
:bye:
-

#3
Bine ai venit Alexandra hug
Sper sa te simti bine pe aici si sa iti faci cat mai multi prieteni hug

#4
Pai in primul rand, multumesc pentru primire Akasuna-chan, daca pot sa iti spun asa 4 si tie iti multumesc Ditsude.
Si pentru intrebarile acelea..pai..animeuriel vizionat ein utima perioada au fost...Hellsing si Black Cat..Si acum ma uit la Vampire KNight Guilty..astept sa apara episode 4 ...
Am si eu 16 anisori 4
Dap, am vazut si naruto si Death Note ( L RULZ! si N..dar ma cam enerveaza N.)
Ascutl si Gackt..dar nu prea mult..Si cinema bizarre am ascultat asa niste melodii...am fost si fana..intamplator..21

Am uitat de manga 21 da, citesc si manga, e suepr! vreau sa imi si cumpar 15
[Imagine: Celestia_III2C_Spsasasaac1651sca-1.jpg]

#5
Welcome, Ecstasy hug
Bun,intrebarile au cam fost puse ... ^^' poate doar sa-mi zici ce zodie esti ,k sa nu iti urez bun venit fara o intrebare micuta 4
Sunt sigura ca te vei simti bine pe aici, si la fel de sigura ca iti vei face destui prieteni.
I'm Tox` ,nice to meet ya,bun venit,happy posting (with no spam21 ) and enjoy. ja' hug

#6
Sunt balanta 21 multumesc pentru primire! Cu toate ca nu prea mi se potriveste balanta..uneori..dar...asta e...
[Imagine: Celestia_III2C_Spsasasaac1651sca-1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konnichi wa tomodachi-kun! Sako-chan 8 3.527 15-11-2010, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Konnichi wa!!!!! Momo-chan 7 3.785 12-03-2009, 02:08 PM
Ultimul răspuns: Momo-chan
  Konnichi wa! Alysu 5 3.225 26-10-2008, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Alysu
  Konnichi wa! Sayuri Chan 2 2.312 24-08-2008, 12:38 AM
Ultimul răspuns: Sayuri Chan
  Konnichi-wa minna!!! ^^ kaoru_firefox 1 1.974 07-07-2008, 06:14 PM
Ultimul răspuns: k@3d3
  Konnichi wa Naomi-chan 7 3.718 21-03-2008, 02:55 PM
Ultimul răspuns: Lye
  konnichi wa ^_^ Jigoku 2 2.595 07-12-2007, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Lorelei
  Konnichi wa!!! Setsumi 3 3.050 17-09-2007, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)