Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konnichi wa

#1
Ma numesc bianca , sunt din valcea .
PAi am ceva experienta cu forumurile , deci va promit , nu o sa fac spam deloc . Si o sa incerc sa fiu cat mai activa se poate 3 .
Pai nu am vazut multe anime-uri 46 . Ar fi cam asa : naruto , inuyasha , jigoku shoujo , elfen lied , shaman king , midori no hibi , bleach ( la inceput) , hellsing ( la inceput) , ergo proxy , happy world , papa to kiss in the dark , potemayo , murder princess , dead leaves , lucky star , death note , mew mew power , read or die , paradise kiss ,Yu gi oh!/GX , FLCL ( furi kuri) esi stiu ca mai erau cateva , pe care le-am uitat ....

PAi manga nu citesc , deocamdata . Site-ul il stiu de pe alt site , din lista de parteneri .
Imi plac anime-urile de actiune , horror si sangeroase . Desi din cele mentionate mai sus numai cateva sunt asa , pentreu ca mie mie lene sa ma uit la anime-uri asa ca ma uit la OVA-uri si ma mai sacrific .
[Imagine: Untitled-1-2.gif]

#2
hy Bianca.hug eu sunt Melisa poti sa-mi spui Misa ori Amane.10

bun venit pe site

intrebari::
-cati ani ai?
-iti place yaoi?
-ce personaj anime te reprezinta?
-ce anime iti place cel mai mult?
-ce gen de muzika asculti?
-care e formatia ta preferata?

cam atat ...O.O nus asa de mult.sper sa fim prietene
bye-bye !!bye
o.o" wot

#3
Pai am 14 ani , stiu sunt cam mica insa promit ca nu o sa ma port copilareste . Yaoi , pot sa spun ca .....trebuie raspuns obligatoriu21 , ma rog , asa si asa...
Pai nu stiu ,sincera sa fiu chiar nu stiu
Cel mai mutl si cel mai mult imi place naruto , personaj preferat fiind gaara si tsunade
Muzica , sa zicem , punk si rock deasemenea si j-rock si j-pop . Pai , cred ca imi place foarte mutl the gazette , dar nu pot alege imi plac multe ....
Ooo , si eu as vrae sa devenim prietene hug .
[Imagine: Untitled-1-2.gif]

#4
Bine ai venit pe AnimeZup Naomi-chan.
Sper să te simţi bine, să-ţi faci mulţi mulţi prieteni şi să nu ai nici un fel de probleme.
În legătura cu vârsta...şi eu am tot 14 ani...nu contează vârsta...noi nu îţi impunem cum să te comporţi...vrem să fi tu însuţi nu să te prefaci.
Well...ne mai vedem pe forum.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#5
Uerukamu! ^ ^
Da-i o privire peste regulament si fi cat mai activa! 10 Sper sa ne mai citim pe forum... (Btw, nice signature)

#6
Bine ai venit pe Animezup, Bianca!
Dupa cum a zis si Andrei... ai un set tare frumos de sig&ava. ^^ Tu l-ai facut?
Vad ca ai vazut FLCL.. E unul dintre anime-urile mele preferate 4 Tie ti-a placut?
Si daca tot te uiti la anime... manga nu citesti?
Cam atat! Happy posting !

#7
Pai nua m vazut tot FLCL-ul , ca nu prea am avut timp dar il am in calculator si vreau oricand sa il continui . Mi-a placut cat de cat insa a fost un pic cam ciudat pana acum , dar e misto .
Nu citesc manga pentru ca nu stiu unde pot sa fac rozd , stiu online insa merge foarte si greu si la calculatorul meu rabla si netul de cea mai mcia vieza posibila nu imi convine sa ma uit .
Si da , setul e facut de mine , dar nu era facut special pentru mine , ci o fata dupa alt site m-a rugat sa il fac insa l-a schinbat in timp , si mie mi-a placut mult asa ca l-am pus eu .
[Imagine: Untitled-1-2.gif]

#8
Laliho bianca.Wlcome Here.Papa to kiss in the dark...iti place yaoi-ul?daca da...atunci ne vom intelege foarte bine,pentru ca si mie imi place.Chiar destul de mult.Ce varsta ai?Nush daca ti-a mai fost pusa aceasta intrebare,pentru ca nu am stat sa citesc toate posturile.Ja Ne.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konnichi wa tomodachi-kun! Sako-chan 8 3.527 15-11-2010, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Konnichi wa!!!!! Momo-chan 7 3.785 12-03-2009, 02:08 PM
Ultimul răspuns: Momo-chan
  Konnichi wa! Alysu 5 3.225 26-10-2008, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Alysu
  Konnichi wa! Ecstasy 5 2.608 24-10-2008, 11:52 PM
Ultimul răspuns: Ecstasy
  Konnichi wa! Sayuri Chan 2 2.312 24-08-2008, 12:38 AM
Ultimul răspuns: Sayuri Chan
  Konnichi-wa minna!!! ^^ kaoru_firefox 1 1.973 07-07-2008, 06:14 PM
Ultimul răspuns: k@3d3
  konnichi wa ^_^ Jigoku 2 2.595 07-12-2007, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Lorelei
  Konnichi wa!!! Setsumi 3 3.049 17-09-2007, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)