Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konbanwa!

#1
Hajimemashite! Eu sunt Kenky :]

Anime-uri preferate: Naruto, Shiki, Code Geass, Full metal alchemist, Air gear, Jigoku Shoujo, School days, Black Cat, Air tv, Honey and Clover,Ergo Proxy, Hellsing, Claymore, Infinite Stratos şi ar mai fi şi altele dar cred că-s suficiente acestea.
Manga-uri preferate: Naruto, Bleach, Doubt, Claymore, Lost+Brain, xxxholic, Angel's Share, Fairy Tail, Psyren,Hellsing, Elfen Lied, Alive!, 1/2 Prince, Boukun Tyrano-san ÅŸi altele.
Păi cam atât. Dacă aveţi întrebări, nu ezitaţi!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kenky.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
1. ÃŽn general ascult rock ÅŸi k-pop sau j-pop.
2. Din capitală XD.
3. Piasprezece :]
4. Da, normal. SNSD rulz : X
5. Nu, nu lucrez în Ps.

Mulţumesc Zuza * kinda nickname-ul *, pentru întrebări : D

#4
Welcome to the zup, Kenky.!

Here's some interesting places around (ignora-l pe Zuppy, will ya? Zuppy04 )

Daca vrei sa te certi cu cineva intra la Dezbateri. N-ai voie sa-njuri, dar poti sa ataci userii daca nu te vede nimeni.

Tot ce stafful siteului vrea sa ascunda si sa cenzureze gasesti in Recycle Bin. Sa nu te vada nimeni citind pe-acolo totusi, o sa fii atacat de sistem.

Literatura erotica e punctul forte. Intra >aici< daca esti straight si >aici< daca esti gay. Desigur, daca esti straight o sa fii nevoit sa te multumesti cu cele doua mii de ficuri despre SasuSaku.

In sfarsit, daca vrei sa vezi animeuri din care jumate nu se incarca,intra pe ExtraZup sau cum ii zice. Poate n-o sa vezi animeuri, dar macar o sa iti antrenezi rabdarea.

Spor la spam si trolling...
cyaround.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Buna venit in comunitatea zupilor prietenosi !

Vad ca nu m-ai este nevoie sa-ti spun unde e baia 21.
La capitolul "intrebari" as avea una: Desenezi ?

Well, cam atat atat :], poate ne vom citi pe forum si sedere placuta!
[Imagine: aaaakip.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konbanwa (mai am putin si adorm) ^^ BakaRin 8 3.116 03-12-2011, 09:04 PM
Ultimul răspuns: BakaRin
  Konbanwa friends shinigami_night 5 3.366 31-10-2007, 11:57 PM
Ultimul răspuns: shinigami_night


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)