Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konbanwa friends

#1
oky ... care e povestea mea.

Ma numesc shinigami_night si am descoperit forumul acesta de la venus_love02. In mare parte am crescut cu anime-uri de la tv pana cand s'a intamplat minunea si am descoperit ce e ala net, si buluc dupa terra de anime - uri...(maniacul de mine:->). Din ce am vazut pana acum...destule ca: Akira (pe asta l-am prins la tv de cateva ori), Angel Sanctuary, Blood+ , Black Blood Brother, Chobits, Code Geass, Cowboy Bebop (teh movie), Death Note, DNAngel, Dragonball (cu toate seriile), Elfen Lied, Full Metal Alchemist, FF7, Gantz, GTO, Gundam Wing, Gunslinger Girl, Hellsing, Inu-Yasha, Naruto, Onegai Teacher, Onegai Twins, Ranma 1/2, Trinity blood... si lista continua...

Din pacate nu am apucat sa prind de coada nici un festival anime pan in prezent dar sunt hotarat sa schimb asta. Cam atat despre viata mea de fan anime.... intrebari?

#2
Hmm...uitandu-ma la lista de anime-uri,mi-am dat seama ca esti cu adevarat fan anime.Intrebari precum "cum te cheama?" , "cati ani ai?" le lasam,ies vorbe 21 , dar totusi citesti manga?Ce muzica asculti?
Welcome! Happy posting & no spam( celebra regula )
[Imagine: Untitled-1.png]

#3
Yeeeeeyy inca un fann anime...se pare ca marina mi-a luat-o inainte..eh nu conteaza macar sunt a 2-a ....hmm pai vad ca ai vazut ceva animeuri imi place modul in care te-ai descris ....cateva animeuri insirate de u le-am vazut si eu...ce fainnnee au fost ma bucur ca esti fan anime si dupa cum a spus marina ce muzica asculti si care e formatia ta preferata.....hmmm culoarea preferata?stilul vestimentrar....ce faci in timpul liber etc...21 fiindca am cateva lucruri in comun cu u mai ales ca si eu am stat in fata T.V-ului sa vizionez animeuri de genul sayloor moon,DBZ,pokemon etc pana cand am descoperit minunatul taram al internetului 21...mdah nu mai am nimic de zis so in rest iti urez inca o data bun venit si distractie placuta pe forum ^ ___ ^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#4
Dupa o zi plina la fac uite'ma si pe mine acas...
asa intrebarile: dap m'am incumetat sa citesc manga la Death note mai mult din cauza k nu puteam sa astept finalul (apareau cam greu traducerile la episoade), altceva nu am incercat sa citesc banuiesc k m-am tot saturat sa stau cu ochii lipitzi de monitor (destul de naspa mangaurile sa le citesti de pe pc); dar m'au palit si idei geniale si am ajuns sa trag la imprimamta ultimele pagini din death note (ce diferentza).

muzica: HATE manele, in general cam tot ce tine de muzica japoneza (nu lenta) + rock cu gramada si depinde dak am un nivel de melancolie peste limita normala mai ascult si chestii mai lente....

formatzii preferate: nu exista asa ceva la mine doar melodii care pot sa'mi placa mai mult sau mai putin
melodia preferata in coma melancolica: Coldplay - Clocks :w00t:

da. cred k a adormit lumea cand a vazut atatea randuri...ar trebui sa ma opresc din tastat

#5
Sa te opresti din tastat?Nu nu...chiar insist sa continui....
Si ca sa ai ce tasta,uite niste indicatii.....(ma simt generoasa de Halloween)
1.Real name is ..... (hehe......n-a vrut nime sa intrebe)
2.Pers preferat este ......
3.Raspunde la toate intrebarile lui darkie(no more ideas,gomene)


Bun.....acum endingul de rigoare: Irashai masee~eee!!!!And No Spam!And Happy Posting!
And that's it...
Cya
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#6
1. Andrei the night Shinigami
2. personaj preferat: Shinigami
si prins ideea: death, night, dark, shinigami, mystery, mist, pain, sorrow etc.


sry dark_anime am uitat de restu de intrebari

Dupa cum spune si nick-ul meu culorile preferate sunt negru urmat de bloody red si sunt in general si culorile pe care le port. Stil vestimentar...pai dupa ce am descoperit animeurile hop si eu cu imprimeuri pe haine si alte nebunneli (cum ar fi pe blugi/tricouri niste caractere kanji pentru shinigami). Timp liber? ala e doar in weekend-uri din pacate fac si facultate la zi si lucrez part-time; cand am timp liber ce fac? in oras cu pretenii / in pat cu matzu.

cam atat. alte intrebari?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konbanwa (mai am putin si adorm) ^^ BakaRin 8 3.160 03-12-2011, 09:04 PM
Ultimul răspuns: BakaRin
  Konbanwa! Kenky. 4 2.838 15-02-2011, 04:51 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  hello friends Dufresne 8 4.028 12-12-2010, 01:15 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  hello my dear new friends! powermewmew 2 2.147 05-01-2009, 10:41 AM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)