Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heeyyzzz!

#1
Buna! Ma numesc Ana, insa porecla mea este Mitzu. Am 13 ani, 1 m si 65 cm si 42 de kg. Ador cuplurile SasuSaku si NaruHina. Sunt fana a anime-urilor Naruto, Kaleido Star, Nana, Full Metal Panic si Blood+ . Chiar daca de aproape un an nu ma mai uit la anime-uri, nu pot spune ca nu imi mai plac. Imi place albastrul si movul lila. Imi place pizza 4. Si... cred ca mai bine o sa ne cunoastem pe parcurs!
[/size]

Eu: Fata cu ochii mari si albastri. Fata care adora marea. Fata care zambeste din orice. Fata care e mereu indragostita. Fata cu teluri in viata. Fata cu parul brunet. Fata careia ii place toamna tarzie. Fata caruia ii place Coca-Colla. Fata care spune glume. Fata caruia ii plac bomboanele. Fata care isi traieste viata la maxim. Fata care danseaza. Fata care mazgaleste cu creioane colorate in caietele de teme. Fata ce miroase a capsuni. Fata caruia ii plac fluturii.



Tu: Baiatul cu parul negru. Baiatul care mereu se uita dupa mine. Baiatul caruia ii place sa iasa in evidenta. Baiatul caruia ii sclipesc ochii. Baiatul care ii place sa imparta. Baiatul care mereu iese afara cand e cald. Baiatul caruia ii place rock`ul. Baiatul care ii place sa se imbrace la moda. Baiatul care nu este atent la detalii. Baiatul caruia nu ii place sa faca poze. Baiatul cu zambetul pe buze. Baiatul cu multi prieteni. Baiatul cu multa ambitie. Baiatul care este cel mai popular din scoala.



I love my friend :love: :

Where`s my cookye?
Venus-Roseta
Contagieuse
MusicxD
FlyAway [Crissy]
Tigroaica

My Chibi: [Imagine: chibi_8310.gif]
, chibi-ul lui


My fanfic:

"O ultima dorinta inainte de moarte"
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25584



#2
Bine ai venit pe Animezup, DozzaDeColla!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey. Bine ai venit pe Animezup, am cateva intrebari:
1) Ce muzica iti place?
2) Care e personajul tau preferat din Nana?
3) Care e materia ta preferata?

#4
Buna Ana!Imi pare bine de cunostinta,ma bucur ca te-ai alaturat noua..Zuppy02 Sper ca ti-ai facut o parere buna despre acest forum..Am cateva intrebari care as vrea sa ti le adresez:Ce fel de ciocolata iti place:alba sau neagra?Ce gen de muzica asculti?A..sper sa-ti faci multi prieteni pe aici si sa ne intelegem bine..te-am pupatpupic
Fic-ul meu [color=#C71585]Sakura si dragostea

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23489

#5
Draga LoloMark, iti multumesc ca ai trecut pe aicipupic. Uite raspunsurile la intrebarile tale:

1. Imi place muzica rock, pop, dance, house, hip-hop si umpic cea rapp.
2. Pai am mai multe personaje preferate4 fete: Hachi, Nana, Reira; baieti: Ren, Takumi, Yasu.
3. Imi place foarte mult limba romana, tehnologia si biologia ( zoologia ).

Draga SsakuSsassu, de asemenea iti multumesc si eu pentru ca ai postat aici.

Imi place in special ciocolata alba aerata, insa este la fel de buna si cea neagra.
Cum am mai spus, imi place muzica rock, pop, dance, house, hip-hop si umpic cea rapp.
Si eu sper sa ma inteleg bine cu voi, si sa imi fac cati mai multi prieteni.
[/size]

Eu: Fata cu ochii mari si albastri. Fata care adora marea. Fata care zambeste din orice. Fata care e mereu indragostita. Fata cu teluri in viata. Fata cu parul brunet. Fata careia ii place toamna tarzie. Fata caruia ii place Coca-Colla. Fata care spune glume. Fata caruia ii plac bomboanele. Fata care isi traieste viata la maxim. Fata care danseaza. Fata care mazgaleste cu creioane colorate in caietele de teme. Fata ce miroase a capsuni. Fata caruia ii plac fluturii.



Tu: Baiatul cu parul negru. Baiatul care mereu se uita dupa mine. Baiatul caruia ii place sa iasa in evidenta. Baiatul caruia ii sclipesc ochii. Baiatul care ii place sa imparta. Baiatul care mereu iese afara cand e cald. Baiatul caruia ii place rock`ul. Baiatul care ii place sa se imbrace la moda. Baiatul care nu este atent la detalii. Baiatul caruia nu ii place sa faca poze. Baiatul cu zambetul pe buze. Baiatul cu multi prieteni. Baiatul cu multa ambitie. Baiatul care este cel mai popular din scoala.



I love my friend :love: :

Where`s my cookye?
Venus-Roseta
Contagieuse
MusicxD
FlyAway [Crissy]
Tigroaica

My Chibi: [Imagine: chibi_8310.gif]
, chibi-ul lui


My fanfic:

"O ultima dorinta inainte de moarte"
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25584



#6
Hey DozzaDeColla .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . De unde ai aflat de Zup?
3 . Ai ascultat k-pop?
4 . Iti place Kenza Farah? 5
5 . Lucrezi in PS?

Well , that's all . Welcome here , have fun and happy posting without spam. hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#7
Buna DozzaDeColla^^

Mi-a atras atentia atras atentia descrierea ta o.o , cred ca stii ca zupul e un site destinat anime-urilor si manga-urilor si nu e un forum matrimonial. Acele detalii [ ca kg-le si inaltimea ] puteai sa le spui in caz ca esti intrebata de useri.

Si revenind, bine ai venit aici10 sunt presata de timp si nu mai pot sa-ti dau intrebari. Poate o vor face altii dupa mine.

sedere placuta pe aici si sa ai parte de priteni de aici 10
[Imagine: aaaakip.jpg]

#8
Draga Zuza...

1. Sunt din Mizil, Prahova, insa acum stau in Bucuresti.

2. Pfuu... Acum cativa ani eram pur si simplu obsedata de cuplul SasuSaku, asa ca am cautat ficuri cu ei, si majoritatea le-am citit pe Zup.

3. sincera... nu 4

4. Da!! Muullt:X

5. Inca nu.
[/size]

Eu: Fata cu ochii mari si albastri. Fata care adora marea. Fata care zambeste din orice. Fata care e mereu indragostita. Fata cu teluri in viata. Fata cu parul brunet. Fata careia ii place toamna tarzie. Fata caruia ii place Coca-Colla. Fata care spune glume. Fata caruia ii plac bomboanele. Fata care isi traieste viata la maxim. Fata care danseaza. Fata care mazgaleste cu creioane colorate in caietele de teme. Fata ce miroase a capsuni. Fata caruia ii plac fluturii.



Tu: Baiatul cu parul negru. Baiatul care mereu se uita dupa mine. Baiatul caruia ii place sa iasa in evidenta. Baiatul caruia ii sclipesc ochii. Baiatul care ii place sa imparta. Baiatul care mereu iese afara cand e cald. Baiatul caruia ii place rock`ul. Baiatul care ii place sa se imbrace la moda. Baiatul care nu este atent la detalii. Baiatul caruia nu ii place sa faca poze. Baiatul cu zambetul pe buze. Baiatul cu multi prieteni. Baiatul cu multa ambitie. Baiatul care este cel mai popular din scoala.



I love my friend :love: :

Where`s my cookye?
Venus-Roseta
Contagieuse
MusicxD
FlyAway [Crissy]
Tigroaica

My Chibi: [Imagine: chibi_8310.gif]
, chibi-ul lui


My fanfic:

"O ultima dorinta inainte de moarte"
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25584






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)