Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konban wa!

#1
buna sunt noua(normal daca scriu aici)
ma numesc alexandra-iuliana,sunt din darabani judetul botosani,am 15 ani,sunt mai retrasa si putin timida,in timpul liber imi place sa cant si sa citesc.ascult orice fel de muzica in afara de manele,formatia mea preferata este red hot chili pepers.anime-ul meu preferat este inuyasha,alte anime-uri pe care le-am vazut:yu yu hakusho,paradise kiss,blue gender,povesti cu fantome,slayers,cowboy bebop si altele pe care nu mi le amintesc acum.
daca aveti intrebari stiti ce trebuie sa faceti(sa le postati)
sper sa-mi fac prieteni

#2
hey iuliana_rin, welcome to Animezup...hope you like it here...PS: konban wa inseamna buna seara 4 ...probabil vroiai sa zici konnichi wa 10
[Imagine: 2vih4yr.png]

#3
Am si eu vechime o zi,deci pot ura bun venit asa cum mi s-a urat si mie...siteul este unit (in mare parte) si cu siguranta te vei atasa si tu cu timpul de useri/site.
And...tie iti plac numai animeurile vazute la tv,sau nu ai apucat sa le vezi si la pc?Sunt multe animeuri frumoase ce inca nu le difuzeaza la tv,profita si uite-te ca merita ^.^
Welcome,and cu siguranta iti vei face prieteni 71
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#4
GostShell stiu ce inseamna konban wa si asta am vrut sa spun pentru ca e seara nu?(sper sa nu te superi)
White_Queen arigato gozaimasu nu m-am uitat la alte anime-uri in afara de cele de la tv nu stiu de ce n-am facut-o si nu-mi fac probleme ca nu ma voi atasa,problema e ca ma atasez prea repede

#5
daca vrei sa iti faci prieteni, atunci ti'ai gasit locul potrivit! eu intotdeauna sunt disponibil pt a ajuta lumea de pe forum!

tin de asemenea, sa iti urez un cald Bun Venit, sedere placuta si lunga, happy posting si la cat mai multi prieteni!

need me , pm me! 4

#6
Buna alexandra si pentru inceput iti zic ''Bine ai venit printre noi!'' . Normal ca iti vei face foarte multi prieteni pe animezup ! Dusmani ma indoiesc ca ai sa gasesti .
Incearca sa gasesti animeuri pe net ,ca sunt multe care cu siguranta iti vor placea! Daca ai nevoie de sugestii , sunt disponibila (intotdeauna imi place sa ajut userii in need ^^ ) Sau uita-te pe la galeria siteului , vezi care wall-uri sau imagini arata mai interesant si citeste numele categoriei ,adica numele animeului din care e . Cu siguranta ai sa gasesti ceva pe gustul tau 4
Well ,a mai ramas sa zic ''happy posting'' cred .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konban wa~ Minna-san~ ^ - ^ bittenichigo 2 1.636 05-01-2013, 02:17 AM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Konban wa! MaiHime 2 2.022 31-10-2009, 03:51 PM
Ultimul răspuns: MaiHime
  Konban Wa! Lollilay 4 2.731 06-02-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)