Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konban Wa!

#1
Heyaa peolplee!! Sunt Lollilay [ fata lui Candilay5] dar prietenii imi spun Temy sau Deea.Asa ...am aterizat pe planeta asta de pe Jupiter la 29 Noiembrie 1996 pe la ora 7:30 seara.Sunt o fire deschisa,sociala,prietenoasa,crazy...imi place sa imi fac multi prieteni.Cateodata sunt o persoana dura dar numai cu cei care merita si asta cateodata imi aduce dusmani,dar niciodata nu am acuzat pe cineva pe nedrept.De multe ori imi pare rau ca ma cert cu persoane pe care le consider prieteni buni dar care descopar ca nu tin la mine asa cum tin eu la ei.La capitotulu anime cele mai frumoase pe care le-am vazut(sau inca le vizionez au fost):
Naruto/Naruto Shippuuden
Higurashi No Naku Koro Ni
Vampire Knight/Vampire Knight Guilty
Blood+
Elfen Lied
Shugo Chara
Jigoku Shoujo
Kaleido Star si lista continua.
La manga sincer nu stau prea bine...citesc manga doar de 2 luni asa ca nu cred ca am vreo manga preferata but Vampire Knight mi-a placut foarte mult,la fel si Bloody Kiss sau Death Note.Ca genuri de anime/manga imi plac39..yaoi(yuri inca nu am incercat),shoujo,romance,drama,horro(adica vampiri:X)...Asa...more things about me :imi place muzica Rock,Pop Rock si House.
Urasc persoanele increzute sau care imi spun ce sa fac si ador prietenii adevarati.In timpu liber imi place sa stau la PC si sa ma ujit la un anime bun sau sa mai citesc manga ori sa bantui forumurile sau sa fac GFX.
Daca aveti vreo intrebare va voi raspunde..
Cam atat despre mine asa va va spun...Ja Nepupicpupic
[Imagine: musicsign.png]

If I smile and don't believe
Soon I know I'll wake from this dream
Don't try to fix me, I'm not broken


#2
Omg..my daughter @___________@...bwuahaha...f*ck you girl hug.So...welcome here...have fun and happy posting ^_^.De spam nu zic pentru ca esti anti asa ceva 21.Intrebari nu am pentru ca te cunosc foarte bine pot spune O_O.
So..inca odata welcome^^

#3
Salut si bine ai venit pe Zup Lolliday... have fun si fati o gramada de prieteni, multe posturi si toate cele.
N-am ce sa te intreb dupa asa o prezentare asa ca iti mai urez odata bine ai venit si happy postin'.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#4
Arigato guys...stiu ca prezentarea a fost cam lunga un pic21..dar eh...asa mama asa fiica nu?....
Oricum...fun voi avea21.....de spam o sa ma feresc si sper ca imi voi face si friends21
[Imagine: musicsign.png]

If I smile and don't believe
Soon I know I'll wake from this dream
Don't try to fix me, I'm not broken


#5
Buna-buna Temy-chan !! Bine ai venit pe animezup.Ma bucur ca te-ai inregistrat si tu aici ( Se pare ca Dia ii aduce pe toti pe animezup,foarte bine nee :hug: )
Revenind,well eu te stiu destul de bine temy,asa ca nu am niciun fel de intrebari sa iti acord .Desi poate tu nu ti-ai dat inca seama cine sunt ( Sunt Yume ) . Asa ca,sper sa te distrezi aici ^^
Read + respect the rullz ^.^ , have fun and happy posting ^^.
Sper ca iti vei face noi prieteni si aici,daca nu ii vei avea pe cei vechi o.o .
hug and kiss you :love:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konban wa~ Minna-san~ ^ - ^ bittenichigo 2 1.655 05-01-2013, 02:17 AM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Konban wa! MaiHime 2 2.041 31-10-2009, 03:51 PM
Ultimul răspuns: MaiHime
  Konban wa! iuliana_rin 5 3.363 16-08-2007, 07:17 AM
Ultimul răspuns: Shiva


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)