Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti?
Foarte frumos
80.95%
17 80.95%
Destul de dragut
19.05%
4 19.05%
Naspa
0%
0 0%
Nu mai scrie one-shoturi
0%
0 0%
Total 21 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Just some one-shots

#41
hdfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#42
Hey^^
Oh, cat de emotionant a sunat asta. Titlul "Iubire inecata in lacrimi si durere..." - deci chiar mi-a atins corasonu`, jur. Eh, pe naiba acum! Acum am inceput sa vorbesc pe alta limba, e clar, nu ma lua in seama, oboseala e de vina. (-|
Revenind la continutul acestui one`shot, cum am mai spus, chiar trist. Era de asteptat ca acesta va fi plin de durere si multe sentimente incurcate, insa mi-a placut. Nu stiu de ce, dar am impresia ca one`shotul asta, reprezinta stilul tau - observ asta din felul de a scrie>:)
Well, sper sa continui cat de repede. Astept, dear <3

#43
Wooooi ce mult timp ai am intarziat >.< Cred ca daca nu imi aminteai tu nu mai ajungeam pe aici. Multumesc ^^. Asa a fost un one shot foarte frumos dar si trist. Descrierea a fost prezenta in cantitati mari nu prea am ce zice pentru ca stiu ca te descurci ft bine la ea. Naratiunea e si ea la fel de frumoasa, actiunea nu a fost grabita ceea ce imi place si dialogul nu a fst sec. Greseli de tastare nu am vazut asa ca totul este bine pana acum. Doh era ceva care m'a deranjat dar nu mai stiu unde >.< Oricum nu era prea grava deci stai linistita. So, atat am avut de zis. Astept urmatoru one shot si te rog sa ma anunti cand il pui. Buh bye!:*
[Imagine: EnvYQ.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)