Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti?
Foarte frumos
80.95%
17 80.95%
Destul de dragut
19.05%
4 19.05%
Naspa
0%
0 0%
Nu mai scrie one-shoturi
0%
0 0%
Total 21 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Just some one-shots

#21
Partea a treia.

Deci ce chiar m- a deranajt este faptul ca scri cu Bold. Deci ok. scri cu bold, mai trec cu vederea, dar daca o parte a scrisorii o scri cu Bold + Italic si alta doar cu Italic nu imi place. Da super inestetic.

Alta chestie. acel : ___TE IUBESC!__" . Arata inestetic, foarte inestetic, adica acele ` ` __________ `` si acel scris cu Caps Lock. , ma omoara.

Este bine. Imi place, poti lucra mult mai mult la descriere, uneori ma transform intr- o adepta a descrierii, si de data asta am vrut descriere, si cred ca puteai mai mult.

Per total este ok. , mereu este loc si de mai bine , dar mi se pare ca ai mai evoluat cat de putin dar ai facut- o . Merita de apreciat >:D<
[Imagine: Jun0xCa.png]

#22
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#23
Am intarziat, stiu, dar acum sunt aici, asa ca incep :
____________________________________________

Don`t use : < and >. Este inestetic, cel putin scrie doar cu italic, ca se intelege ca este un gand, o traire, ceva important.

Another thing , don`t use : - bla bla bla - . La fel . Acele liniute sunt inestetice, uneori, adica stiu ca in unele carti sunt folosite, dar unora nu le place acest lucru, printre care si eu ma aflu in acea multime.

Again ~X( ! Don `t use Bold ! Este inestetic -.-. Foloseste italic. Asa de bine ai mers pana acum si la sfarsit pui acel nenorocit de Bold.

____________________________________________

Asa. Vad ca incepi sa te dezvolti si sa faci totul din ce in ce mai bine. Chiar evoluezi pe zi ce trece si vad ca tii cont de majoritatea sfaturilor pe care ti se dau. Bravo ! >:D<
[Imagine: Jun0xCa.png]

#24
Mai, nu se poate! Din nou sad?:(( Of, banuiam eu ca e ceva in neregula cu tipu` mort [ apropo de tip, ai descris foarte bine corpul sau mort, adica ce-a mai ramas din el..]:|
Sentimentele fetei au fost conturate perfect, tristete si suferinta, din cauza acestora, a ajuns sa devinda dependenta de droguri, de nicotina si alcool....:( Intr-un fel, asta este viata- ceea ce ai povestit tu este insasi viata.
Lasand la o parte discutiile emotionante:)), tot n-am priceput cum a murit fata aia. :S Adica am o vaga banuiala ca a fost impuscata:-? Anyway, vino cu restul one-shot`urilor>:)
:bye:

#25
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#26
Dau edit in 20 de minute :P , doar păstrez loc ca să fi sigură că dau com.
Am dat şi eu edit si am întărziat, dar asta nu înseamna că sunt întârziată, oameni mai au şi musafiri :P

Sincer chiar mi-a plăcut one-shotul, se vede ca ai muncit şi că ai evoluat în tot acest timp. Ai descris totul foarte bine şi nu am văzut greşeli de tastare, deci mă bucur că înj ultimul timp eşti atentă. Spun de pe acum că munca ta a dat rode si ca te felicit pentru munca depusă, nu vreau să crezi că nu am observat cât ai evoluat [ştiu că m-am cam repetat, but.. o_o] .
Ceea ce ma deranjat:
-Cred că la sfârşit te-ai grăbit, motiv pentru care a trebuit să explici ceea ce s-a întâmplat cu fata :| , eu iniţial nu am crezut ca o lovise o maşina ci că a ars în flacari [0.0 sau ceva de genul], nu conteaza ce am crezut eu, alta e ideea. Daca noi nu înţelegem ceea ce vrei să ne exprimi înseamna că nu ai făcut-o bine, deci te rog încearcă să modifici partea aceea :P


#27
Booon so ce nu imi place nici mie a fost spus mai sus. Ce nu imi mai place e acel mult spatiu lasat intre fragmente si ca ai scris pe mijloc. Nu imi place mie dar de tine conteaza, daca iti place.
Cuvantul 'carnoase'.... asta chiar mi-a pus capac.
Dupa parerea mea, iluzia nu poate fi altfel decat nefondata. Daca e fondata, nu mai e iluzie, nici macar viz. E o realitate viitoare. In rest, foarte, foarte frumos.
Cat de mult imi place sa citesc un asa oneshot, nici eu nu stiu. Adevarul e ca stilul tau e extravagant, pe gustul meu. Propozitii care trebuie recitite pentru a fi intelese si multe figuri de stil. Gandurile sunt foarte frumos povestite, merg lin unul dupa altul.
Astept un next, anunta-ma si data viitoare. Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#28
Gata! Am ajuns si eu sa iti las un comentariu`:]. Cam tarziu dar mai bine mai tarziu decat niciodata`>:]. Asa, acum parearea mea`>:]. Iaaaw`: x,deci a fost pur si simplu minunat, dat tot trist fumeie O_O, ma omori cu zile...Asa, greseli de tastare nu am vazut, nici nu cred ca sunt, si daca da, inseamna ca am fost prea captivata de continut`xD. And, descrierea este bunicica`dar mereu este "cica" loc de mai bine`xD. Naratiunea, ummm, ok si ea`xD. Si, si, si titlul`: x,prea frumos`: x.

Citat:Pacat totusi ca "totul" a durat: doar o clipita...

Asa de frumos, dat boldul ala de acolo imi zgarie retina @_@, mai bine lasai stiu eu doar cu italic ...

Ummm, na ca ti`am comentat`xD, si mi.a placut mult`: x.
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#29
Well. Întârziata de mine. Nu pot să cred că iar am făcut-o deşi am promis că nu o mai fac -_-". În fine. Chiar mi-a plăcut one-shotu ăsta :x A fost fain. Ai descris totul aşa de bine... sentimentele... încât nu am ce comenta la asta. Acţiunea nu mi s-a părut grăbită, dialogul... nu cred că a fost :)) Şi chiar dacă ar fi fost ştiu că nu a fost sec. Greşeli de tastare am văzut doar două. Oricum nu sunt grave. Ce m-a deranjat a fost acel bold de la sfârşit. Dar oricum ţi s-a mai zis aşa că nu te pisez şi eu cu asta. Poi aştept un nou one-shot din partea ta. Buh bye! :*
[Imagine: EnvYQ.png]

#30
Uauuu...deci,mersi ca m`ai anuntat in primul rand:X:X:.In al doilea rand,ador povestea...chiar mi`a placut.Imi place cum ai descris sentimentele,corpul tipului mort..tot,tot.Bravo!!
Eu nu o sa te toc la cap cu descriere prea multa,prea putina,dialog..:-J:-J.Il faci cum vrei,pana la urma,e povestea ta, nu a noastra.So..multa inspiratie in continuare..astept nextu`..
:*:*:*Sa nu uiti sa ma anunti:*:*:*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)