Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

You are a genius, man.
In ultimul timp chiar ma simt mai bine. Am revenit la vechea eu, fara starile de depresie. Simt de parca as putea sa infrunt orice idioata sau idioata care ma face sa vreau sa sparg oglinda cand ma uit in ea. 21

^ persoana activa, care pare intelegatoare, o iubitoare de anime-uri (sci-fi, fantasy si actiune, presupun) si care ar dori sa vina weekend-ul mai repede ca sa faca ce anume si-a propus.
Apropo, iti iubesc citatul de la signatura (si normal, gif-ul in care apare Kurama).

< ori racita, ori e din cauza schimbarii drastice de temperatura, dar pana isi da seama de ce ii curge in asemenea hal nasul, doar se va relaxa cu niste manga-uri si Empire.

V iti plac dulciurile, sa te plimbi, dar iti e greu sa te desparti de calculator.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Totally true 21 Ah, nu stiu ce m-as face fara calculator... mda.. sunt constienta ca am devenit dependenta :]]

^ Nu am vorbit niciodata, dar imi pari o fire prietenoasa si sociabila(postezi tot timpul pe la nou veniti). Iti place yaoiul, sa te plimbi si sa citesti... I think :]]

< Abea astepta vacanta de vara, ii place la nebunie sa se plimbe prin ploaie, in special seara si de foarte multe ori viseaza cu ochii deschisi.

v Ii place ciocolata, sa se plimbe, sa asculte muzica si uraste sa se trezeasca de dimineata, atunci fiind somnul cel mai dulce.
[Imagine: 2h83b7t.jpg]

"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

/off Am asteptat ca cineva sa posteze, dar o s-o fac eu.

- - - > m-ai descris bine.

^ fana Kurama, nu iti plac certurile, iti plac plimbarile prin parcuri (presupun).
< calma, poate doar pe moment, cu o dorinta de a fii cat de activa se poate (sau macar 10%) si de a nu ii lasa pe oameni sa creada ca munca lor la fanart/fotografie and such nu este apreciata.
V parul iti sta minunat, dar striga dupa o noua schimbare. Iti plac trandafirii rosii sau albi.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Oh Aou, nu m-ai nimerit, din pacate :'c. Parul meu e mereu minunat - modestie -. Heh, sincer acum. Nu imi plac florile in general. Si despre par... din pacate nu tipa si nici nu va primi o noua schimbare. Si asa a suferit cate ceva la viata lui - moment de reculegere.

^ Aou e o persoana de treaba, de la care am invatat cate ceva. E incapatanata uneori, dar este o persoana buna la suflet, chiar daca uneori nu o arata. So... stiua ca ti-a placut foarte mult Phantom of The Opera si nu te contrazic, filmul este frumos.
< Hmm, are sentimentul acela; "As face ceva si totusi nu." Abia asteapta ca un joc sa se incarce - de abia 0.71%, trist - si sa faca si altceva in afara sa isi imagineze cum ar arata un copac vopsit in mov ce merge pe apa... Mai bine se intoarce la asteptat.
v Ii plac filmele de comedie, cainii de vanatoare si sucul de mere? o.o

Psycho XD

My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

Ani mentali sau fizici? 21

^ pari o persoana destul de relaxata, ce nu isi bate capul cu foarte multe lucruri, ai o pasiune pentru scris si iubesti filmele horror (sau "ingrozitoare" cum le zici tu).
< momentan incearca sa isi faca un playlist si se gandeste sa se reapuce de Mirai Nikki intr-un viitor apropiat.
Matinala si iubitoare de dulciuri.
V Iti plac cainii, sustii drepturile femeilor, urasti violenta fata de animale.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Da, imi plac cainii, dar prefer pisicile. Da. Da.

^ Nu stiu mare lucru despre tine, asta pentru ca in afara de cateva PM-uri nu am vorbit deloc. Cu toate astea, pot spune ca esti un user activ si-un mod serviabil. Am auzit ca ai mai facut parte din staff-ul unui forum, dar nu mai stiu care (posibil sa mi se fi spus, am uitat). Oh, yeah, and you have a thing for horror stuff. xD

< Ar trebui sa-mi termin tema pentru meditatii, dar brosura facultatii la care vreau sa aplic mi s-a parut mult mai captivanta, iar apoi mi-am dat seama ca am chef sa mai postez cate ceva.

v Presupun ca esti tipa. Esti la liceu si-ti vine sa injuri pentru ca maine ai scoala (asta daca nu cumva ai facut-o deja). Esti obosita, iti este lehamite de multe lucruri si vrei o vacanta in care sa citesti sau sa te uiti la filme.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Da, sunt o "tipa" insa nu sunt la liceu. Sunt doar clasa a VIII-a si nu imi vine sa injur ziua de maine, deoarece directorul a spus ca a VIII-a poate sa stea linistita acasa si sa invete pentru simularile de Luni si Miercuri x_x. De uitat la filme nu vreau, insa o carte buna ar fi bine venita.

^Nu te cunosc insa stiu ca intrii pe forumul foarte des (lol... doar esti moderator). Esti clasa a XII-a si nu mai ai mult pana la bac (cred...). Esti fata si banui ca esti acel tip de persoana visatoare. Mai mult de atat... nu stiu ce sa zic 21

< Pe moment sunt cam plictisita si ascult muzica ( melodia de acum e: Personal Jesus-Depeche Mode) in timp ce incerc sa desenez ceva tampenii 10

v O persoana cu imaginatie si simtul umorului. Posibil o persoana sexy 21. Iti place muzica si iti plac si animeurile.
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)