Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Pai a fost pentru siguranta satului . Probabil ca intai as fi vorbit cu sefi clanului si le-as fi zis sa inceteze cu aceasta razvratire dar daca nu as fi putut sa ii conving mai bine clanul meu decat tot satul ... Oke probabil familia mea [ mama , tata si Sasuke ] ar fi supravietuit misterios 15

Next : Crezi ca s-ar potrivi Kakashi drept Hokaghe ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Da, daca Danzo nu s-ar fi autopropus sau mai bine autonumit sau cum se zice Kakashi ar fi fost Hokage

Crezi ca Tsunade are silicoane sau e naturala?

Ce intrebare 24, pai existau pe atunci silicoane, 39, eu nu cred -_-', deci e [i]naturala 19

Crezi ca Orochimaru`sama era mai puternic decat Jiraya`sama ? 15[/i]
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

I don't think so 10 i mean Jiraia e cel bun si Orocimaru nu e . Oricate cercetari a facut Orocimaru , Jiraya a evoluat pe celelalte planuri si daca nu ar fi murit amandoi pana sa se confrunte cred cu tarie ca Jiraya ar fi invins . Anyway cam acelasi lucru ar fi cu Sasuke si Naruto ... nu e logic ? Naruto e pe departe mai puternic decat Sasuke si sper sa-i bage mintile in cap ca altfel " Criminalul " e ca si mort

Next : Credeti ca Sai o sa ii i-a locul permanent lui Sasuke in echipa 7 ? [ I hope so ! :X:X:X 105 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Din punctul meu de vedere amandoi sunt egali cand vine vorba de putere. dar as zice ca Jiraya a avut sanse sa-l fi depasit

Crezi ca Karin e frumoasa?[lipsa de inspi]

OMG nuuu !! Cum poti sa spui un lucru atat de ingrozitor , teribil , jenant ? Cum acea aratare ar putea fi frumoasa ? Trebuie doar sa o vad si stomacul mi se revolta ... Daca as putea intra in anime ea ar fi prima pe care as viizitao ... Si atunci sa vezi 19 Acel dovleac caruia ea ii zice cap pe care este asezat [ nu stiu cum ] un bidon turtit careia ea ii zice fata cere palme , pumni si picioare . Cu greu m-as stapani sa nu ii zic vre-o doua ...

Next : Care crezi ca este cea mai mare calitate a lui Guy-sensei ? 15

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Are aşa ceva?24 Glumesc. Chiar are 21. Apreciez foarte mult la el că are o mare încredere în elevii lui şi îi susţine mereu. Mai ales pe Lee. Chiar dacă are o tunsoare ciudată şi nişte sprâncene şi mai şi e un tip amuzant. Mai ales când se întrece cu Kakashi şi el nici măcar nu îl bagă în seamă 21 E chiar funny uneori.


Crezi că Orochimaru are vreo calitate?21
[Imagine: EnvYQ.png]

Nu, nici la aspect, nici...n'are niciuna oricum. Este un nenorocit obsedat si o pocitanie a naturii 24

Crezi ca Kakuzu ar putea sa-l omoare pe Hidan?

Umm , nu stiu , poate , I don't know ... Amandoi sunt puternci dar chiar nu-mi pot da seama care dintre ei e mai puternic . I'm sorry 42

Next : [ pentru ca nu mi s-a raspuns inainte ] Credeti ca Sai o sa ii i-a locul permanent lui Sasuke in echipa 7 ? [ I hope so ! :X 105 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Nu stiu...asta depinde daca Sasuke o sa se intoarca sau daca Naruto o sa reuseasca sa-l acuca inapoi in sat...deci nu stiu 2

Crezi ca Sasuke l-ar mai fi omorat pe Itachi daca ar fi stiut de la inceput motivul pentru care a ucis clanul?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)