Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Nu . E clar ca il iubeste pe Sasuke . Si pe langa asta in episodul in care i-a zis lui Naruto ca il iubeste , planuia asta ca il impiedice pe el sa se mai puna in pericol nu ca asta ar fi simtit de fapt . Si nu stiu sigur daca Naruto s-a prins de faza insa sunt 100% sigura ca o sa se prinda . Anyway Sakura nu il iubeste pe Naruto , mai degraba tine la el ca la un frate mai mare sau ceva insa de dragoste nu stiu ce sa zik 22

Next : Se poate ca Sasuke sa se intoarca in sat singur acceptand orice pedeapsa ar primi de la Hokaghe si in final refacandusi clanul ? 39 [ yeah sigur 78 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Poi nu prea cred că Sasuke s-ar întoarce. Şi dacă ar faceo sigur ar fi băgat în temniţă. Ce om normal la minte ar accepta asta? Şi chiar dacă nu îl bagă în temniţă hokagele tot o să îi de o pedeapsă dură. Deci nu prea ştiu sigur ce să zic. Probabil şi-l va reface dar nu în sat.

Ptr cei care au citit manga. Cum aţi reacţionat când l-aţi văzut pe Madara şi cu Sharingan şi cu Rinnengan?
[Imagine: EnvYQ.png]

Poi nu stiu ce sa spun... la inceput am fost cat se poate de socata si ma holbam ca o nebuna la monitor... apoi am fost dezamagita de faptul ca jutsul lui Konan nu a avut niciun efect asupra lui Madara, dar asta este...

Tot pentru cei care au vazut manga:Care a fost primul lucru la care v-ati gandit atunci cand Sakura in intalneste pe Sasuke si ii spune ca vrea sa se alature lui?(asta fara ca voi sa stiti ca ea vroia defapt sa il omoare)

Citat:Tot pentru cei care au vazut manga:Care a fost primul lucru la care v-ati gandit atunci cand Sakura in intalneste pe Sasuke si ii spune ca vrea sa se alature lui?(asta fara ca voi sa stiti ca ea vroia defapt sa il omoare)

Ca ii revine mintea la cap, ca insfarsit intelege ca nu poate fugi de iubirea din sufletul ei, pe scurt m-as bucura. Dar ii aceasi masura ma gandesc la faptul ca este o lasa din moment ce a fugit. Si pe urma o fugara si poate o criminala. Cam din toate.

Next:
O actiune foarte vechie: Inainte ca Sasuke sa plece la Orochimaru si sa devina un fugar. Tu ce alegere ai face, ai pleca sau ai ramane?

O intrebarea cam greuta... SIncer eu m'as fi dus dar ii ziceam lui Tsunade de planul meu. Planul consta in omorarea lui Orochimaru si dp ce as face toate astea m'as intoarce in sat. Si bine inteles as renunta la razbunare

Cum ati reactionat la vederea noului Kabuto? Credeti k ar putea fi o a doua versiune a lui Orochimaru?
[Imagine: EnvYQ.png]

Nu cred ca o sa fie o a doua versiune a lui Orochimaru ci o sa fie chiar Orochimaru, pentru ca nu stiu exact unde am vazut... dar Kabuto spunea ca ADN-ul lui Orochimaru(sau asa ceva) incearca sa-i stapaneasca corpul... dar nici chestia cu o a doua versiune nu se exclude.

Care crede-ti ca e motivul pentru care Itachi ia introdus Amaterasu doar in ochiul stang lui Sasuke?(sper ca am formulat corect intrebare)

Poi cred k Itachi era sigur k Sasuke o sa se intalneasca cu Madara si ca o sa ii arate sharinganul si nu cred ca Itachi voia asta. In fine stiu k nu m'am exprimat ft bine dar e 2 fara 10 si nu mai gandesc limpede la ora asta.

Credeti ca Itachi a facut bine cand si'a omorat familia ptr Sasuke? [scuzati exprimarea]
[Imagine: EnvYQ.png]

Desi mie greu sa o spun cred ca a facut foarte bine... pentru ca ar fi murit si mai multi oameni printre care era posibil sa fie si Sasuke daca nu o facea.

Crede-ti ca Itachi a procedat corect cand la facut pe Sasuke sa-l urasca?

Pai... nu cred ca Itachi a vrut cu adevarat ca Sasuke sa- l urasca avand in vedere ca Sasuke a inceput sa- l urasca instantaneu cand a vazut ce a facut, en fin oricum dupa ce Sasuke a aflat adevarul, a plans pentru Itachi alea alea...

Crezi ca Sakura s- ar potrivi cu Sai?

Sai se aseamana foarte mult cu Sasuke, dar nu este el... deci nu10 nu se potrivesc...

De ce credeti ca ia multumit Sasuke lui Sakura cand a plecat la Orochimaru?




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)