Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inoue Orihime

#11
Orihime nu e in topul meu Bleach dar nici pe departe. Tin minte ca ma uitam la episoade, le reciclam si cand mai eram cu cineva, intotdeauna ne venea sa ne dam cu capul de monitor, atunci cand ea era pe ecran. Pe langa faptul ca prezenta ei e necesara, ea fiind tipa super-cute cu sani uriasi, e un personaj pe care eu nu il consider atat de necesar incat as renunta la anime daca ar iesi din peisaj. E acea personalitate delicata care nu face nimic pana cand nu tipa cineva la ea. Tin minte ca in lupta lui Kenpachi cu Nnoitra, Ichigo a intreabat-o ceva important, ceva ce trebuia sa stie si ea doar statea si se uita, nici nu i-a raspuns, doar dadea din cap. E greu sa o agreezi daca preferi personaje mai pline de viata care isi fac treaba fara sa aibe nevoie de un da din partea altcuiva. Dar a devenit destul de puternica si nu pot sa neg acest fapt. L-a vindecat pe Grimmjow, i-a vindecat bratul. S-a antrenat cu Rukia pentru a deveni mai puternica si il iubeste pe Ichigo, incearca sa il protejeze cum poate ea mai bine. Merita sa fie apreciata insa stiu ca nu toata lumea o face. Adica nu toti fanii Bleach.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inoue vs. Rukia Lye 23 16.568 29-12-2012, 06:35 PM
Ultimul răspuns: Michee


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)