Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Incredibil si (ne)adevarat: Mama la 5 ani:| X___X

#21
Nu ma mira. Defapt, mint! Am ramas putin... socata. Sa faci un copil la 5 ani si sa-ti vina menstruatia la 2 ani si 8 luni?! Da, poate sa fie o minciuna, dar in unele cazuri este si un sambure de adevar doar ca povestea e inflorita. Sunt multe lucruri care m-ar fi lasat muta, dar acest caz ma lasa doar cu cateva intrebari. Parca deja sau intamplat multe lucruri "imposibile" sau asa simt si plus, inafara de toate astea, cine stie ce o sa se mai intample cand tehnologia o sa fie la alt stadiu si altele. Da, buna intrebare, cine e tatal fetitei? Ori s-au facut experiente pe ea, ori cineva a violat-o. Da, probele astea... ce sa te faci fara ele.
Oricum, Kashim, frumoasa poza, mie mi se paruse ca avea o esarfa la ochi.
@Blforever, ce documentar! Eu as vrea sa cred ca asta chiar nu e adevarat. o.o''
Oricum, pe internet gasesti vrute si nevrute. ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#22
Ei bine, pe mine chiar m-a ademenit numele topicului desi de obicei mai bine sunt atenta la mare decat la plozi de 5 ani [ok, nici chiar, dar tot pe acolo]
Eu as avea o "teorie" care ar explica nasterea fetitei, dar nu si menstruatia. [inainte sa cititi ce am de zis: nu ma judecati, decat sa citesc carti seara dupa cum ma punea mama mai bine ma uitam la emisiuni medicale] Exista un caz extrem de rar, numit "fetus in fetus". Practic e ca si cum ar fi doi gemeni, dar unul dintre ei se afla in cormul celuilalt. Este ca o malformatie a celulelor materne, in care una se afla in interiorul celeilalte si ambele se fertilizeaza. Deci poate ca acel copil pe care fetita de 5 ani l-a nascut a fost chiar fratele ei. Se poate, dupa parerea mea, sa se fi dezvoltat extrem de greu, stiti ca exista si copii din astia. Asta ar fi parerea mea. Poate ca menstruatia pe care ea o avea erau defapt scurgeri sau ceva...se mai intampla in timpul sarcinii. Cam asta am vazut eu la TV, dar nu stiu daca se aplica faza cu "fetus in fetus" si in cazul ei.
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#23
mama la 5 ani? o.o Damn ma gandesc ca e oribil sa ai probleme menstruale de la 8 luni o.o e ca si cand nu ai sti cum e sa mergi pe bicicleta....
Ce mi se pare mie cel mai WOW din treaba asta este ca a nascut.Adica....copiii nu se fac singuri,va deti seama deci ca exista totusi vina cuiva pentru acest omulet nascut.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#24
5 ani+menstruatie la 2 ani si 8 luni+sani prea dezvoltati pentru varsta ei+UN COPIL!!:scary:=ceva clar nu e in regula.
Am ramas traznita :blink:
Si eu care credeam ca le-am vazut pe toate...
Pare asa de credibila povestea insa faptul ca Lina aia nu a vrut sa declare nimic ma pune pe ganduri dar totusi dece ar minti?
Cea mai potrivita explicatie ar fi faza cu "fetus in fetus" ca altceva...
Oare mergea singura? adica era cam mare burta si ma indoiesc ca bebe ala era usor 21
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un adevarat talent....si are doar patru picioare Luzer 7 4.654 01-05-2011, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  X___X Fara cuvinte :| din nou.... Luzer 6 5.872 08-03-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Sammy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)