Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

stii .. .am postat si eu deasupra flaw 45

of topic |spam||spam||spam||spam||spam||spam||spam||spam||spam|
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Cand am inceput eu sa scriu, tu nu postasei 10

In plus, am spus deja ca eu nu sunt chiar atat de incantat de ideea de fan cluburi si nici nu am vazut foarte multe persoane interesate de asta

da 21

da cred ca s-ar plictisii repede. Poate pe viitr o sa le surada ideea. pana atunci lasam asa.

on: pana la urma se va face o organizare la Anime Genre si Anime?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Da am mai observat undeva mai sus in formu Animanga. Care vorbeste despre anime/ manga noutati etc, imi ard neuronii ca sa gasesc niste legaturi logice intre toate topicurile, sa vad daca nu se poate face doar 2 Threaduri gen All About Animes/Mangas. Pt ca sunt 3 in momentu de fata unu vorbeste de anime/manga, celelalte 2 sunt amestecate topicurile.
Un exemplu de cum as vedea o organizare mai clara ...

Animes Area/Zone

- > Actualitati
---> Noutati in lumea animelor
---++> Lista anime 2011
---++> Continuari Sezonuri 2 ( ma refer pt alea care au avut doar 12 ori 25 de episoade)

- > Genuri
---> Aici ar intra threadu genuri asa cum e el Smile

- > Anime In curs
---> Vot, anime ce s-ar dori adaugarea sa la aceasta sectiune
---> Bleach
---> Naruto/Naruto Shippuden
---> One Piece
---> Fairy Tail
---> Bakuman ( chiar daca fac o pauza, sezonu 1 fiind deja terminat)
---> Arhiva - Oldies but goldies/Terminate

- > Cosplay
- > Requests

Si doar e un exemplu pt anime

Ar merge facut un child board cu anime-uri noi, si o sa il si fac, dar dupa Paste, ca acum nu stiu daca o sa fie timp pentru asa ceva 4

In lista cu Anime-uri detaliate apar cele la care se posteaza ceva mai mult.
De exemplu, o fi One Piece popular, dar nu prea e asa popular si pe forumurile anime de la noi, nu cand vine vorba de discutii.
Bakuman la fel, si cred ca si Fairy Tail.

Nah, inteleg si eu Smile. Multi se uita doar de amuzament la anime, sau sa isi mai ocupe timpul...
Eu fac colectie de anime, deocamdata am 300 Gb dar sunt toate vostfr, nu m-am gandit inca daca voi colectiona si vosten. Multe din serii le-am vazut de mai multe ori inclunzand Bleach(x4) respectiv Naruto + Shippuden (x2) (celelate mai cunoscute doar o data in totalitate)

VOSTFR
VO = original (language/audio) version
ST = subtitled
FR = French

nu prea am inteles ce vrei sa zici... ai toate animeurile in franceza?

Da ... asta vream sa zic ... cred ca o sa imi fac rost si de anime in vosten( versiune originala- sunet, subtitrari in eng)
Sa incheiem off topicul Smile ... pt mai multe lamuriri PM sau User Comments

Heya^^ Ma gandeam, acolo sus, la fiecare user, unde scrie:

''Welcome back, ['user']. You last visited: ['day', 'hour']
(User CP — Log Out) "

La [user] sa poti da click si sa-ti apara profilul tau. Pentru ca e cam lung sa te duci la
User CP/Vizualizare profil.

De asemenea ma gandeam sa se dea o medalie pentru cate viictori la batalii. Stiti voi, dupa ce apasati pe 'attack this user'. Pentru ca altfel n-ar avea nici un rost sa-ti cumperi stuff that incrase your 'x'.

Daca deja s-au dezbatut aceste probleme, imi cer scuze, dar n-am stat sa citesc tot ce scrie in celelalte posturi. Momentan cam asta am avut de zis, daca imi mai vine vreo' idee va anunt 10
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Dap, se poate si e chiar buna ideea si o sa o pun in aplicare 4 (cea cu link-ul catre profil)

Cu medalia, dunno, bataliile sunt acolo pentru distractie. Medaliile se dau doar atunci cand aduci o contributie la comunitate




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)