Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

Buna Flaw,sunt noua aici si vroiam sa propun o chestie,insa nu stiu daca va fi vreodata realizabila deoarece am auzit de la alti oameni ca se acceseaza greu site-ul (insa imi incerc norocul9).Nu am putea cumva la profil,sa punem un skin ceva?adica sa nu fie doar cel simplu ci sa fie ceva ce doreste fiecare user,ia un cod de pe net,unul acceptat de site si cam atat.Insa doar daca este posibil si daca tu si ceilalti moderatori si ceilalti useri doriti asta,daca nu e in regula si inteleg daca nu se poate.9
Multumesc mult!
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Mie, sincer, îmi place aşa cum e. Nu prea aş fi de acord. Când intru să văd profilul cuiva văd roz, când intru la celălalt văd mov şi tot aşa. Nu e curcubeu sau ceva de genu'. Dacă fiecare ar avea un skin, de câte ori se va culoarea, pentru că te plictiseşti la un moment dat de ea? Dar odată ce eşti învăţat cu albu' ăla de la profil încă de la început, n-o să vrei să-l schimbi. Pentru că eşti nouă, nu-ţi place, dar te vei obişnui cu el şi vei vedea că e mai bine aşa ^^.
[Imagine: Hm757.png]





Ok,mersi ca mi-ai zis,ai fost de mare ajutor,scuze daca am fost naspa,am zis-o ca fapt divers,nu ca as vrea neaparat pe AnimeZup4
Fiecare face cum doreste,o zi buna la fiecarehug
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Vin cu o idee aici. Nu stiu cat de banala e intrebarea dar, nu se pot sterge userii care nu intra dupa o anumita perioada de timp?
Am vazut multi din Statele Unite cu nume ciudate si care nici macar nu au posturi, macar aia sa fie stersi, ca ocupa spatiul degeaba. Poate va intrebati cu ce ma deranjeaza, dar nu stiu, pur si simplu cand le vine ziua de nastere si ii vad acolo ( in josul paginii ) ma apuca nervii 21
Inteleg, nu ii stergeti pe cei ce au postat si nu au intrat de mult timp, poate au avut probleme, au uitat de forum, ori au fost plecati. Dar macar "domnii" din Statele Unite sau ceilalti. :]]
Era o propunere, poate banala. Cred ca ia destul timp sa ii verificati pe toti, ca apoi sa ii stergeti, dar doar am spus si eu.

(12-07-2011, 12:35 AM)Crazy.Fani A scris: Vin cu o idee aici. Nu stiu cat de banala e intrebarea dar, nu se pot sterge userii care nu intra dupa o anumita perioada de timp?
Am vazut multi din Statele Unite cu nume ciudate si care nici macar nu au posturi, macar aia sa fie stersi, ca ocupa spatiul degeaba. Poate va intrebati cu ce ma deranjeaza, dar nu stiu, pur si simplu cand le vine ziua de nastere si ii vad acolo ( in josul paginii ) ma apuca nervii 21
Inteleg, nu ii stergeti pe cei ce au postat si nu au intrat de mult timp, poate au avut probleme, au uitat de forum, ori au fost plecati. Dar macar "domnii" din Statele Unite sau ceilalti. :]]
Era o propunere, poate banala. Cred ca ia destul timp sa ii verificati pe toti, ca apoi sa ii stergeti, dar doar am spus si eu.

sa stii ca asta e pe TODO list, trebuie doar ceva timp sa se ocupe cineva, oh si stergerea e facuta cu un script, nu e manuala o.O

Ce ziceti de o sectiune hentai ? ^ ^










Llaalalaalalalalalkshdjsgfwrnbsfsfhkdsywwaqihghequwgvhedsg
prea scurt >.<
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Tan, sincera sa fiu nu prea m-am uitat pe la posturi sa vad daca a mai fost spusa parerea mea. Ma bucur ca stergerea nu e manuala, mai putin de lucru ^^ And thx for the answer :3

(12-07-2011, 02:25 PM)MimiÅŸor A scris: Ce ziceti de o sectiune hentai ? ^ ^



I agree , e un must be pe forumu asta , punem manga si filme si all si eu master la chestia asta !
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

well... nu era mai usor sa vina unul din voi la mine si sa imi spune "TAN! in zona cutare pui un subforum hentai, mimisuke si zer0bo$$ vor fi mozi, si faci si un grup special moderat de cei doi ca sa nu intre chiar toata lumea acolo...

de acord cu mimisor,ar trebui sa existe o sectiune hentai,deoarece as vrea sa citesc muult mai multe ficuri bazate pe acest domeniu,si chiar e necesar.
Bye bye!
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)