Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Horoscop rautacios

#31
Zodiacele critica spiritul critic al fecioarei, punand-o astfel intr-o situatie critica.
21 cea mai cool exprimare .
Animalul sacru: Ciocanitoarea - asta inseamna ca sunt galagioasa ????
Analist politic - HAHAHA! Ce gluma buna ! Ti-ai gasit : eu si civica si economia 2121
Mercur, planeta trancanelii si a isteriilor. - uite ca aici are dreptate
6. maniaca- mi-as fi pus nickul Maniak Girl sau ceva de genul daca stiam
Medicamentul norocos: Toate, fara exceptie - asta inseamna ca pot lua orice si o sa am noroc ??? :??
este capabila sa caute bacteriile cu lupa, sa frece dusumelele periuta sau sa puna rufele in masina de spalat nu doar pe culori, ci si ordine crescatoare si alfabetica. - eu as fi sora cu dezordinea , dar in legatura cu tabelele si bacteriile, cred ca este adevarat . 4
So ... Horoscopul asta,cat de nenorocit ar fi el, are dreptate.M-ai pus pe ganduri ...



[Imagine: ItachiSig.jpg]






#32
"Obsedata de igiena, detalii si clasificari, este capabila sa caute bacteriile cu lupa, sa frece dusumelele periuta sau sa puna rufele in masina de spalat nu doar pe culori, ci si ordine crescatoare si alfabetica."
Si eu si mama suntem fecioare. Dar faza de mai sus i se potriveste la perfectie. Ea este muult prea obsedata de curatenie si cand ii spun sa mai faca o pauza se uita la mine de parca as fi sugerat sa omoare pe cineva O.o"

"Scurt, orice fecioara veritabila este: 1. mereu ocupata cu o mie de nimicuri sau sa-si bage nasul unde nu-i fierbe oala. 2. tipicara; 3. ipohondra: 4.cicalitoare: 5. carpanoasa: 6. maniaca: 7. absolut necesara (din pacate)."
Si asta mi se potriveste mie -.-Imi ocup timpul cu tot felul de nimicuri si devin foarte repede o maniaca. Mda, stiu. Nu trebuie sa se potriveasca si totusi O.o"
She's wiskey in a teacup.



#33
Balanta.

Meserii: Gigolo???Pe bune??24))
Medicament: Gel anticelulitic?Exista asa ceva?21
Animal: Bibilica.E totul clar acum de ce toata luma imi spune "Ai probleme cu bibilica!"
"Fraza favorita: Cateodata da, cateodata nu."Cateodata vreau sa-mi fac temele,cateodata nu.
The melody of logic always plays the notes of truth.
My anime list

[imghttp://i.imgur.com/i5bbM.jpg[/img]
@Fiction: Fara imagini atat de mari la semnatura. Resize 'em. Thanks.

#34
Deci...

Citat:Cand se indragosteste, iubeste cu foc, din toata inima.
true true 013

Citat:Meseria potrivita: parasutist
Say what? 049

Citat:Pizza magica: Hawaiiana.
Crazy-monkey-emoticon-083 I HATE IT! I HATE IT!

Citat:Medicamentul norocos: Laxativele.
24

Oricum, epic horoscopul!! 113
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#35
Fecioara...totul e adevarat cu exceptia analistului politic...
Cred ca trebuie sa incetez sa mai citesc horoscopul 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)