Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Horoscop rautacios

#21
Citat:Pesimismul lor este cel mai bine ilustrat de motto-ul: “Castigi sau pierzi, tot pierzi.”
haha, pierd pierderea, if you think like that. Asta e singurul lucru adevarat din tot ce scrie acolo, dar incerc sa neg pesimismul asta si sa-l innec in optimism.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#22
Nu-mi place, Cherie, la varsator nu scrie ziua norocoasa 20
Anywya, in rest e amuzant. Am citit si retsul mottorurilor. Is it true?

#23
Ar trebui sa fie la misto, nu sa fie adevarat... Where's your sense of humour, people 33?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#24
La misto sau nu, unele lucruri sunt adevarate, pana la urma la chestiile astea s-a lucrat cu aspectele negative ale zodiilor. Sa-mi zica mie un capricorn care "atunci cand lucrurile merg rau, e singurul care isi permite sa zambeasca fiindca s-a gandit la cineva pe care sa poata da vina." ca nu se regaseste in asta 21. ( nu pot sa cred ca am uitat sa termin propozitia x_x )

“Orice prost poate sa scrie o regula, si orice prost o va respecta.”... Haha, mi-aduc aminte cand ii spuneam asta mamei in clasa a saptea ca sa-mi justific tampeniile.

#25
“Cel care tipa cel mai tare are cuvantul.” - o sa fac misto de Mom o saptamana pe faza asta, ca ea e Scorpion 24

"Fiind mai neindemanatici din fire, Sagetatorii au fost primii care s-au convins ca mersul cu picioarele goale magnetizeaza obiectele ascutite, de metal, ridicandu-le cu varful in sus pe podea, in special pe intuneric." - Lego pieces were the death of me when I was a kid :/
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#26
@Lia, stiu ce zici. 24 Veneam de la gradinita cu picioarele ciuruite...

#27
Scorpiooo...

Stie ce vrea, dar cauta sa obtina totul pe cai ocolite. E genul care mai bine isi otraveste dusmanul decat sa-i dea un pumn in nas. - Mwahhaha! Ce diabolica sunt!

Meseria potrivita: Detectiv, medic legist, pandar, scafandru, vanator de fantome. - ne, ne! de 3 ani spun ca ma fac medic legist! Toata lumea: "nu, nu ti se potriveste.. " in sfarsit cineva imi da dreptate! :ha:

Doresc sa se impuna cu orice pret, pentru ei fiind valabila regula: “Cel care tipa cel mai tare are cuvantul.” - se explica tignalul meu
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#28
Leu (23.07-22.08)

Animalul sacru: Pupaza WTF =_=""""

Subordonatii ii acorda respectul cuvenit, dar I-ar strange de gat cu maxima placere. Asa deci (I'm going to kill somebody >_>)

daca primeste o cupa la campionatul de sotron, e in stare sa umble cu ea atarnata la gat, sa vada lumea cat de grozav este. Ei!

Atrage atentia in orice adunare: fie este cel mai inzorzonat personaj, fie arunca cu banii in toate partile, fie poarta o arma... fie se impiedica in fata tuturor cum patesc de obicei 21
In dragoste, este la fel de inflacarat ca un furnal si la fel de discret o trompeta cu amplificator. 24

Meseria potrivita: Imparateasa , sef de bloc, portar de hotel, dresor, hingher, 24

Fraza favorita: Sunt rege /regina. 21

Fire razbunatoare, Leul se ghideaza dupa principiul “Razbunarea este arma prostului,dar prost este cel care nu se razbuna.” Din acest motiv, sunt absolut convinsi ca nici o fapta buna nu trebuie sa ramana nepedepsita. Yup, that's right.

24 Merc mult, chiar aveam nevoie de o portie de ras ^^
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#29
Eu sunt varsator 4 Imi place ce zic astia despre mine ! In mare parte nu prea le-a iesit faza cu jignitul.
Mi-a placut medicamentul norocos... Sedative, auzi la ei 21 Sedative...

#30
Sunt foarte dragute horoscopurile astea. Mai ales pentru ca sunt genul care nu-si iubeste deloc zodia - cu mine sunt mai blanda, totusi.

,,Ros de morbul vagabondajului, dispare periodic pentru diverse intervale de timp. Din nefericire, se intoarce mereu inapoi ... "
And I say: ,,Haha! Nu scapati voi de mine, b******!"

,,Meseria potrivita: Politician sau afacerist interlop (la alegere), poet, camatar, pitic de gradina."
PITIC! PITIC!

,,Medicamentul norocos: Alcoolul'' - Si chiar functioneaza!

,,Pentru ca nu sunt in stare sa invete din greseli, se bazeaza pe afirmatia: “Daca un lucru se face gresit indeajuns de des, devine corect.”"
Mi se pare foarte normal, de ce sa pic eu tampita, cand ii pot tampi pe altii? *whistles*

Ca sa nu mai spun de arhicunoscutele trasaturi ale zodiutei cancerului...
,,Luna, astrul toanelor si nascocirilor."
,,In dragoste este adeptul romantismului siropos si lesinat."
,,mai tarziu va scoate la bataie un nimicitor arsenal de tocare marunta a nervilor: toane, nazuri, imbufnari, bombaneli, banuieli, accese masochiste si santaje sentimentale."
,,Nesiguranta pe plan sentimental."
,,Simt, deci exist."
,,La inceput, nu-ti acorda cine stie ce incredere. Trebuie sa ti-o castigi singur, fiind afectuos si tandru. Si sa le spui de o mie de ori ca-i iubesti, pentru ca Racii sunt adevarati vampiri sentimentali si tot timpul se plang ca nu primesc suficienta dragoste. Tu-i spui:
- Te iubesc.
Si Racul intreaba: Cat?
" (ah! cine m-a spionat?)

Unii zic mistouri si glumite, eu zic haz de necaz. 4
[Imagine: ls.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)