Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi there!

#11
Mersi Tatakai, sper si eu sa ne intelegem bine 10

Si tie multumesc, Fratelo 10... Promit ca n-am sa fac spam pe forum 3 si normal ca am sa-ti ofer sugestii 21 doar asta e specialitatea mea 10 N-o sa fiu prea activa (you know why) dar am sa fiu mult mai activa ca pe celelalte forumuri 24

See ya!
[Imagine: sigarmp2dy5.png]
Zambetul celui ce sufera e mai dureros decat lacrima celui e plange.

[Imagine: chibi_116.gif]
Crystal, chibi-ul lui Crystal

#12
Salut Sierra,vreau sa spun Crystal [Jesus ce greu ma pot obisnui cu numele asta T_T].Eh,what to say?Wellcome on AnimeZup,sper sa citesti regulile[desi cred ca tu ai facut-o deja,nu degeaba esti admin stim noi unde XD],si in general sa te comporti normal,sunt sigur ca ai sa primesti un post de mod aici.

Cam atat,see ya!
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#13
Takeru A scris:Salut Sierra,vreau sa spun Crystal [Jesus ce greu ma pot obisnui cu numele asta T_T].Eh,what to say?Wellcome on AnimeZup,sper sa citesti regulile[desi cred ca tu ai facut-o deja,nu degeaba esti admin stim noi unde XD],si in general sa te comporti normal,sunt sigur ca ai sa primesti un post de mod aici.

Cam atat,see ya!

Nu cred ca e o rusine sa spun ca sunt admin pe AnimePlus, Takeru (nu Animax, folk's, nu mai incurcati forumurile) si stiu cum sa ma comport, multumesc de grija 10...Si nu m-am inregistrat pe forumul asta ca sa devin moderator, m-am inregistrat ca-mi place intr-adevar 3

Ce sa mai zic despre mine sa nu fie spam? Sunt in zodia varsatorului si devin un uragant cand ma infurii 10..
See ya!
[Imagine: sigarmp2dy5.png]
Zambetul celui ce sufera e mai dureros decat lacrima celui e plange.

[Imagine: chibi_116.gif]
Crystal, chibi-ul lui Crystal

#14
Hehehe 10,nu am zis AnimePlus pentru ca nu doream sa fac recla,dar daca ai zis si tu nu am nimic impotriva ^^.Totusi pentru postul de mod te-ai potrivii de minune,iar in legatura cu chestia cu spamul,well sincer chiar nu stiu de ce am pus-o acolo.
Ma bucur ca iti place forumul,e bine sa avem muuuuuuuulti membrii ^^.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)