Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vicious

#1
Well sunt fan anime,dintre animeurile preferate amintesc:Cowboy Beebop,Sailor Moon,Paradise Kiss,Card Captor Sakura,Rozen Maiden,NGE,Rizelmine,Inuyasha,Yuyu Hackuso.In rest nu stiu ce sa mai spun....

#2
Wow, un fan Vicious 43
Bine ai venit pe Animezup! Imi plac gusturile tale in materie de personaje 3
Anime-urile enumerate sunt singurele pe care le-ai vazut pana acum sau doar acelea ti-au venit in minte?
Apropo... ai jucat vreodata mod-ul acela de Warcraft 3 cu eroi anime? E si Vicious printre ei si rupe tot pe acolo 21
Anime wars parca se numea 4

#3
Am vazut mai multe dar astea sunt preferatele mele.Vicious este un personaj interesant si controversat si m-am gandit ca ma reprezinta....
Joc warcraft dar nu in modul anime.Suna interesant.In general ma joc in single dar mai imi fac timp si pt. D.O.T.A cu prietenii.

#4
Welcome fan anime... ^^ *waves* Ne vedem pe aici, nu, nu?
How old r u, where r u from, you read manga? (I'm a starter for I read it when I have nothin' else to do, which is rare 10)
Whate else except for anime do u like?

Ne... Flaw... chiar exista asa ceva pe warcraft?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#5
Am 17 ani,sagetator,Mehedinti.Cu rusine recunosc ca am citit doar Spiral manga.Totusi am tot timpul sa citesc mai multa manga.Eu cred ca exista modul anime la Warcraft pt. ca cineva mi-a pomenit ceva de Lina Inverse in acest joc,deci cred ca este posibil.

#6
Multi inainte, Vicious!
Ah... si daca tot m-a provocat JavaLeen...
Incep prin a spune ca Lina Inverse e personaj in mod-ul de Warcraft 3 DotA. Ala nu e 'anime based' 10 Lina e singura exceptie.
Exista insa un mod de warcraft in care personajele sunt chiar modelate 3D sa semene cu cele din Anime. Am vazut un Hiei realista, un Inuyasha, un Goku 10 E pe bune, doar m-am jucat asa ceva 4
Exista deasemenea si mod-uri DBZ, care au deasemenea personajele din DBZ.
Probabil mai sunt si altele, dar eu doar pe astea le-am jucat 10

P.S. Vicious, daca vrei sa citesti niste manga-uri bune, intreaba-ma pe mine 3
Avem si pe Extra Animezup unele 4

#7
Ok.Atunci am nevoie de cateva recomandari in materie manga,tinand cont ca sunt incepator.Si daca se poate denumirile modurilor de la warcraft nu de alta dar se apropie sarbatorile si nu am ce face.Diablo2 a jucat cineva?Imi place la acest forum ca are anumite tente ce imi amintesc de rpg-uri,gen:exp,hp,level.....

#8
Ah, n-am cerut zodia, but glad you said it anyway 71

Ne, ai grija cu extra asta... mai bine il interoghezi pe flaw inainte cand vine vb de manga... ca eu mi-am luat asa o teapa cu 'a black cat suite of love' ca nu cred sa mai citesc vreun manga al carui anime sa nu-l fi vazut macar pe jumatate inainte de acm inainte 21

Hai ca te las in pace... ne vedem si pe forum, nu doar la welcome area 3
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#9
Laliho Vicious!Si Welcome pe Animezup.Yo sunt Andra sau Angeli(cum vrei tu sa imi zici).Sa stii ca si mie imi place vicious5.Nu imi mai ramane sa iti spun ecat have fun,spor la postat si No SPam!Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)