Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi people =^-^=

#1
Buna! Nu sunt chiar noua dar pentru a ma acomoda pe site voi spune cateva lucruri despre mine.
Ma numesc Paica Adriana-Cornelia si am 17 ani jumate 10. Well... lucruri care imi plac si lucruri care nu imi plac. Imi place enorm sa vorbesc in engleza si sa visez mereu10. Sunt prietenoasa si am lipici dar sunt cam cu capul in nori^^ I´m crazy people don´t believe me^^. Nu imi plac oamenii cu doua fete si nu imi place sa repet un lucru de doua ori. Sunt pasionata de lucruri mistice si de creaturi magice (zane, unicorni, dragonii etc.)
So cam atat despre mine. Astept cu nerabdare intrebarile voastre.
See ya ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, cornelia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
salut

bun venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superiSmile

1)ce anime-uri iti plac?
2)citesti ficuri?
3)ce gen de muzika iti place?
4)citesti manga?

cam atat sper sa iti faci multi prieteni pe forum

#4
Bună : ) bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aci şi să îţi faci cât mai mulţi tovarăşi : )) neah, prieteni vreau să zic xD
Eu's Teh. Îmi pare bine de cunoştinţă b-) [ I like talking into english as well y'know XD ]

Citat:unicorni,
Nu ştiu de ce dar niciodată nu mi-au plăcut. Au farmecul lor dar parcă sunt totuşi exagerat de plăcuţi şi drăguţi şi fericiţi : )) şi atât de .... well ca nişte comori şi totuşi mie nu îmi plac. Sună ca naiba, ştiu. Când aud cuvântul unicorn pot să mă gândesc doar la o creatură într-adevăr cu un singur corn în frunte colorat în alb roz galben verde albastru şi eu mai ştiu ce alte culori, dar predominant roz : )) şi pur şi simplu I dont like it =) oh m-am descărcat că am zis asta.

În rest, some questions hope you dont mind. And if you do, that's ză life ;; )
~ dacă citeşti anime, zi-mi trei favorite?
~ ai vreo carte anume care îţi place foarte mult? care te-a impresionat? [ favorită if you want so ]
~ filmul preferat?
~ ca manga / ai citit Kodomo no Jikan? : >

Ok. Atât . Şedere plăcută : )

#5
Hi again Smile
Zuppi: thank you very much for the reception Smile
ღHinata Hyuugaღ: i love Naruto, Gakkou no Kaidan and all from the Full Metal Panic. I like slow music and yes, i read manga and fan-fic.
Teh: I´m don´t refering at cartoon unicorns xD. I am refering to real unicorns 3. Anime... well... Naruto, GTO and Death Note. I have two preffered books or two beloved storys: "Dracula" and "Povestea calaretului fara cap". Prefered mouvie: Eragon and i don´t read Kodomo no Jikan, sorry. So... people, tanks for stop and happy to meet you all ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hey people o.o YaoiQueen 12 5.181 16-05-2013, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Yaoi Queen
  Hello people, humans, animals, aliens etc Shanya 10 4.239 30-10-2012, 09:36 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  'Sup people!? Reila ELF 5 2.891 18-07-2012, 03:54 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Hello people Rickharm 6 3.281 21-05-2012, 07:38 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Hiiiii people! :D yulobo 6 2.924 15-07-2011, 08:22 PM
Ultimul răspuns: yulobo
  Hey yo people Red Angel 10 4.733 04-10-2010, 07:55 PM
Ultimul răspuns: ssakussassu
  Hello people Bloom. 6 2.670 11-08-2010, 02:12 AM
Ultimul răspuns: Bloom.
  Hello people!! Nanory 1 1.805 12-05-2010, 01:42 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Hello people Pretty girl anime 3 2.484 17-11-2008, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Ayumi
  hey people...roxy is here ^^ roxanika 2 2.052 11-09-2008, 10:58 AM
Ultimul răspuns: roxanika


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)