Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey people o.o

#1
Oh well, poate nu sunt chiar noua, avand in vedere ca am zburat in jurul forumului acestuia cam vreo 2-3 ani 21 oricum, mi-a fost prea dor de ce-a fost, asa ca mi-am facut un cont now, asa cum era si cel vechi. Cine e mai "old" pe aici, ma va cunoaste (probabil... nu e musai o.o) u know that "Kaname" girl that was once... o.o
So hello old and new people! \(^o^)/

#2
Bine ai venit pe Animezup, YaoiQueen!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei hei. Bine ai venit Kaname hug ma bucur sa te vad pe aici. Prima data cand am vazut thread-ul la noi veniti cu "YaoiQueen" nu mi-a venit sa cred 21. Uhm... daca ai ceva vechime nici nu are rost sa-ti zic sa apelezi la moderatori de ai probleme.

Uite aici cateva intrebari:

Cati ani ai?

Din toate anime-urile, ce cuplu iti place?

In ce oras stai?

Care e culoarea ta preferata?


Siiiiiiiii cam atat. Distractie placuta ^^
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#4
Welcome back. Se pare ca toata lumea se reintoarce pe forum in ultima perioada. Sa fie oare cauza ca se apropie vara? Nu stiu, mie pur si simplu mi-e dor de activitatea noastra din 'old times'. 21
Ce mai faci tu?
Ah... si inca o intrebare. De ce nu ai folosit contul vechi? Era mai sexy asa.

PS: Sper ca o sa mai scri noi ficuri. ^_^ Chu!~

#5
@Lexxu
Hey, xD da, sunt destul de familiarizata cu procedurile, deci nu-mi fac probleme 21
as for the questions...
-am 19 ani
-cuplu preferat?... hmm, gotta say Yuki si Shuichi din Gravitation xD prima mea iubire BL <3
-Locuiesc in Sibiu 4
-si cu siguranta, culoarea mea preferata este violetul xD

@Rain
Thank you xD Da, mi s-a facut dor, sa stii, parca mereu ma simteam bine dispusa dupa ce ieseam de pe forumul asta, asa ca am zis ca nu strica sa ma intorc, desi nu stiu cat de mult voi frecventa locul pentru ca intru in sesiune in curand... dar imi fac eu timp 21
Si nu mi-am folosit contul vechi pentru ca, se pare ca nu pot o.o am incercat sa-mi primesc parola inapoi, si am primit una noua, insa tot nu merge -.-" oricum, nu prea conteaza... nu vreau acum sa deranjez pe nimeni sa ma apuc sa ma plang ca nu-mi merge contul 21

#6
Si eu am patit-o o data cu contul, dar asta a fost mai de muuult. Si... mai am o intrebare mica (bine, poate doua).
-Cand mai postezi ficuri sau continui pe celelalte? (adica... esti arhicunoscuta pentru asta si pur si simplu le ador... parca mai aveai unul de continuat)
-O sa revii la blog? (imi era usor sa citesc ficurile de acolo, erau toate pe o pagina bla-bla, u know)

That's all. Welcome back again.

#7
Uhm, scuza-ma daca te enervez si eu cu intrebarea asta, dar o sa continui ficul Pierdut in intuneric ? Tot astept si tot astept si nu mai vine continuarea 2
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#8
@Rain
Ma crezi ca nici macar nu m-am uitat daca ficurile mele mai sunt prezente pe undva pe aici?21 nici nu ssiu, trebuie sa verific... in orice caz, daca mai scriu vreun fic(nou), probabil ca am sa astept sa il termin, si numai apoi il voi posta, pentru ca vad ca am idiotul obicei sa lenevesc prea mult. Si de continuat... nu stiu, poate... daca imi vin idei mai interesante pentru acele ficuri lasate in plata Domnului..
iar blogul, chiar am postat zilele acestea cum ca vreau sa introduc "Scaldare in Dorinta", dar mai intai vreau sa il termin Smile

@Lexxu
Nu ma enervezi, stai linistita21 si nu stiu daca am sa il continui... cum am spus, poate ca daca imi vor veni idei interesante, ma voi intoarce... oricum am cate ceva in cap, ca intotdeauna, nu stau fara sa ma gandesc la yaoi21 dar cateodata am impresia ca ma indrept spre penibil cu unele, asa ca mai bine ma tin la departate... pe langa asta, ma mai si plictisesc cateodata si de aceea ma opresc din a le mai scrie... daca nu simt "dorinta" aia de a scrie povestea, atunci iese un rahat... intelegeti voi xD

#9
Mhahaha I made a mistake :3 a fost greseala mea ca nu puteam intra si mi-am dat seama destul de tarziu21 nicku meu are si un spatiu intre cuvinte 21 oricum, acesta este originalul xD
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#10
Daca nu il continui te strangulez 45 muhahahahaha 19 Doar glumesc 21
Eu oricum o sa astept si tot astept si daca cumva te decizi sa-l continui, sa nu uiti sa ma anunti 9 ca e unul dintre ficurile mele preferate. Nu multa lume stie sa scrie ficuri yaoi calumea, stii tu. Si eu is cam praf la scris >.< ' deaia nu le termin niciodata.
Oricum spor hug ma bucur ca te-ai intors inapoi si bine de tine ca ti-ai recuperat vechiul cont21 hug
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hello people, humans, animals, aliens etc Shanya 10 4.203 30-10-2012, 09:36 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  'Sup people!? Reila ELF 5 2.867 18-07-2012, 03:54 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Hello people Rickharm 6 3.258 21-05-2012, 07:38 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Hiiiii people! :D yulobo 6 2.898 15-07-2011, 08:22 PM
Ultimul răspuns: yulobo
  Hey yo people Red Angel 10 4.689 04-10-2010, 07:55 PM
Ultimul răspuns: ssakussassu
  Hello people Bloom. 6 2.655 11-08-2010, 02:12 AM
Ultimul răspuns: Bloom.
  Hello people!! Nanory 1 1.796 12-05-2010, 01:42 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Hi people =^-^= Splendora Cromwell 4 2.391 05-02-2010, 11:24 PM
Ultimul răspuns: Splendora Cromwell
  Hello people Pretty girl anime 3 2.451 17-11-2008, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Ayumi
  hey people...roxy is here ^^ roxanika 2 2.046 11-09-2008, 10:58 AM
Ultimul răspuns: roxanika


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)