Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello, va salut pe toti!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
SaLuTaRi la toata lumea.Ma cheama Alexandra, dar prefer sa mi se spuna Alex sau Alexa, deci spuneti-mi cum vreti dar in afara de Alexutza mi se pare de-a dreptul ciudat sau fenant in fine. Sunt in zodia Peste si imi place sa ma inteleg cu toata lumea si sa-mi fac mult.multi prieteni.Imi place sportul si arta, dar mai ales sa scriu povesti si fan-ficuri.Abia astept sa va cunosc pe toti

Ja ne!
Bine ai venit pe Animezup, ale_pureangel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Multumesc mult Zuppy.Am sa incerc sa ma inprietenesc cu totii si am sa ma distrez cat de mult o sa pot.Inca o data mersi.Mi-as dori foart,foarte mult sa nu fie cazul sa-mi fac "dusmani" caci nu-mi place ca trebuie sa urasc pe cineva.Vreau sa fiu prietena tuturor.Apropo imi mai place sa ascult si muzica aproape toate tipurile inafara de manele.

Ja ne
Yee,sunt prima!Acum interogatoriul21
-Ce muzica/sport/gen/carte preferi?
-iti place yaoiul?
-Cati ani ai?
-Cum arati?
-ce hobbyuri ai?
-Ce materii iti plac?
-ce gen de arta preferi?
Cam atathug (pana imi mai vin intrebari21 )
Bun venit pe AZ,sper sa-ti faci multi prieteni si sa te simti bine ^_^
aaa,o ultima intrebare21
Vrei sa fim prietene?hug
Buna, Alex! Am si eu colega Alexandra, tot zodia pesti, cu care ma inteleg super bine. Sper sa ne imprietenim. Si ma bucur ca iti place arta. Si mie imi place foarte mult, desi sunt la profil real 21 dar asta e alta poveste.
Cum te distrezi in timpul liber?
Ce fel de carti iti plac?
Ai prieten? Daca da cum il cheama?
Esti o persoana sensibila?(in sensul bun al cuvantului)
Si... Cum ti se pare site-ul?

Cam atat cu intrebarile. Poate mai vorbim pe profil. Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni printre noi.
Salut.
-imi pace voleiul
-imi plac cartile cu adventura,putin romantism si daca se poate putin umor.
-imi place putin "yaoi"
-ascult aproape tote tipurile de muzica inafara de MANELE.Le urasc!
Am 15 ani, am ochii caprui si parul saten deschis.
-Sa scriu,sa citesc, sa pictez, sa desenez, sa dansez si cam atat.
Imi place engleza,sportu,desenul si istoria(asta preda diriga mea).Genul de arta,hmmm,pai ce imi vine sa desenez nu imi place un gen anume.A ba da,desenez din cand in cand manga.
Da,chiar as vrea sa fim prietene BLforever.
Imi petrec timpul uneori vorbind cu prietenii ori pe mess ori pe tell.Nu am prieten.Nu stiu dc ma pot considera sansibila la ce "vointa de fier" (asa imi zic prietenii) am.
Abia astept urmatoarele intrebari si cereri de prietenie.

Ja ne!
Alex imi place numele tau:X si sper sa fim prietenehug
intrebari:
anotimp preferat?
animal preferat?
anime?
manga?
personaj preferat anime?
top 5 trupe
have funZuppy02
Mersi frumos.As vrea si eu sa fim prietene.
Anotimpurile mele favorite sunt primavara si vara.Primavara imi place pentru ca atunci m-am nascut si vara , pai pentru ca ii vacanta de vara ce mai.
Imi plac multe anime-uri inca nu m-am decis care ii "favoritul".
Manga,hmmmm,pai nu prea am citit deci nu-ti pot raspunde la intrebare.
La fel si-n cazul personajului anime.
As putea sa te intrb la ce te-ai referit cand m-ai intrebat "top 5 trupe"?Pentru ca nu prea am inteles fara suparare.

Ja ne
La cat de ametita sunt nu ma mir ca am intarziat
Welcome Alex. Sper sa ne imprietenim hug
Avem nume comune, eu sunt Alexia, dar prefer Fuzz sau Axel
Sunt secata de idei deci o sa iti pun doar 2 intrebari:
Asculti K-music? Daca da, ce cantareti/trupe iti plac?
Ce parere ai despre vampiri?
Haaaaaaaaaaaaai 4 ._________. Zici că-s turbată . Așa , mă rog .
Deci , revenind , Welcome hereee :X . Sper să fim prietene . Și mie îmi place să-mi fac prieteni mulți , și nici mie nu-mi place să am ”dușmani” , de fapt , urăsc asta .
Sper să te distrezi aici , pe forum . O să ai ce face , și n-o să te plictisești niciodată !
Apropo , mă cheamă Andreea , dar îmi poți spune Fluffeeh . Încântată :3 .
Întrebări nu am , a fost întrebat ce a trebuit 4 .
Have fuuun !!
Poate ne mai citim p-aci .
Pagini: 1 2