Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello peoplee!! Ale`s here...

#11
Da, da, da~ Deci tu esti. Oh, Zeus, cat te respect. Ai idee cat de greu e sa citesti ceva scris de mine si sa nu iti doresti sa ma spanzuri? * normal ca stii *
Si ce coincidenta~ Si eu sunt in pesti. Clau ma numesc * zici ca sunt la gradinita cand invatatoarea ne desprindea de fustele mamei si ne intreba frumos "cum te cheama?" - daydreaming... *. Welcome here, dear~ Pari simpatica. Si usor timida~ * psiholog mood *
Intrebari~
1. Care e anime-ul yaoi preferat?
2. Junjou sau Sekai?
3. Daca ar fi sa alegi intre mere cu ciocolata si ciocolata cu mere... ce ai alege?
4. Cuvantul care te defineste este...?
5. Ai un numar favorit?
6. Preferi o pisica neagra sau un caine alb? * e cam random intrebarea asta... *
Have a nice time. ^^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#12
Hey! La inceput m-am intrebat cine esti, recunosc faptul ca am fost putin nelamurita 21
Hmm... oricat as incerca sa-mi amintesc, nu gasesc un moment in care as fi vrut sa te spanzur. Imi place foarte mult ficul tau.
Nice to meet you, Clau ^.^
Ei bine... da, sunt putin-mai mult- timida, insa pana ma acomodez, dupa nu-mi mai tace gura :]]
1.Pai... hmm, mi-e cam greu sa ma hotarasc... Maiden Rose... l-am revazut acum cateva zile, deci o sa-l spun pe asta 21 As fi zis Gravitation, dar asta e shounen-ai... dammit... as fi vrut mai multa actiune :]]
2.Hmm... nu stiu ce sa spun. Am vazut doar junjou asa ca nu pot sa fac o comparatie :]]
3.Cu siguranta mere cu ciocolata. Nu mi-a placut niciodata ciocolata cu crema... simpla, sau cel mult alune :]] In plus... ador merele 15
4.Hmmm.... sentimentala (foarte...dammit)
5.Yaps... e 13, mereu mi-a purtat noroc... weird~
6.Pisica, pisicaaa :X Iubesc pisicilee. Sunt asaa pufoase si draguteee~ Nu pot sa spun ca nu imi plac si cainii, insa daca e sa aleg....
Merci mult de tot pentru intampinare si pentru urari!!
See ya!!
[Imagine: 2h83b7t.jpg]

#13
(07-04-2013, 03:11 PM)Yuki. A scris: Hey! La inceput m-am intrebat cine esti, recunosc faptul ca am fost putin nelamurita 21
Hmm... oricat as incerca sa-mi amintesc, nu gasesc un moment in care as fi vrut sa te spanzur. Imi place foarte mult ficul tau.
Nice to meet you, Clau ^.^
Ei bine... da, sunt putin-mai mult- timida, insa pana ma acomodez, dupa nu-mi mai tace gura :]]
1.Pai... hmm, mi-e cam greu sa ma hotarasc... Maiden Rose... l-am revazut acum cateva zile, deci o sa-l spun pe asta 21 As fi zis Gravitation, dar asta e shounen-ai... dammit... as fi vrut mai multa actiune :]]
2.Hmm... nu stiu ce sa spun. Am vazut doar junjou asa ca nu pot sa fac o comparatie :]]
3.Cu siguranta mere cu ciocolata. Nu mi-a placut niciodata ciocolata cu crema... simpla, sau cel mult alune :]] In plus... ador merele 15
4.Hmmm.... sentimentala (foarte...dammit)
5.Yaps... e 13, mereu mi-a purtat noroc... weird~
6.Pisica, pisicaaa :X Iubesc pisicilee. Sunt asaa pufoase si draguteee~ Nu pot sa spun ca nu imi plac si cainii, insa daca e sa aleg....
Merci mult de tot pentru intampinare si pentru urari!!
See ya!!


Oh, Sfinte Patrick! Numarul meu norocos e treisprezece si am o pisica pe care o Seby-chan, care e de fapt motan si, stii, si eu ADOR merele, si nu imi place ciocolata cu crema, dar imi place cea cu alune sau simpla sau amaruie si mai e si acea chestie cu pestii si, stii, si ova-ul meu favorit yaoi e Maiden Rose, oh, Sfinte Patrick, Klaus~ * taking a deep breath * Da... Concluzia: avem multe in comun. ^^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)