Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo there

#1
Am dat si eu pe aici dupa o lunga perioada de pauza in care m-am instrainat rau de tot de anime-uri. Acum am inceput sa ma mai uit, dar nu foarte mult.

Prefer sa nu-mi dau numele adevarat (pentru ca-mi displace enorm de mult), dar puteti sa-mi ziceti Lupu. Am 15 ani si sunt din Bistrita, orasul necunoscut, aka Neverland de Transilvania. Imi place foarte mult sa citesc si, desi sunt inculta muzical, sa ascult muzica. Printre trupele mele preferate se gasesc si Nirvana, Foo Fighters, Green day, Red Hot Chili Peppers, Lake of Tears... Ascult foarte mult rock, metal rock, tot asa. Si totusi, nu ma pricep asa bine la capitolul asta.

Ce iubesc eu sa fac e sa scriu.

Posibil si sa desenez.

Alte chestii... Ce pot sa mai zic? Imi place sa joc Minecraft, sa pierd vremea, nu cred in Dumnezeu, in principal citesc tot ce prind in mana, pierd foarte multa vreme la biblioteca si vreau sa dau la regie dupa ce termin liceul (de preferabil in alta tara, dar daca nu reusesc, in Cluj).

Astea fiind zise, daca mai vreti sa stiti amanunte, doar intrebati. Nu musc.
[Imagine: tumblr_mhx4qv0ROl1rqmn3xo1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, turnabout .!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Metalhead, atheist, from an other Nowhere city -my neighbour, Courage, says hi-
S.King citesti? Un anime preferat, ceva?
Iti plac cartofii?

Willkommen im Zup! Sedere placuta si toate cele. Fie ca unicornul roz si invizibil ce protejeaza site-ul sa te aiba sub aripa lui.

Daca ai probleme nu ezita sa-l cauti pe @Syryus .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Stormrage - multumesc, multumesc. Fie ca unicornul sa vegheze asupra ta intotdeauna.
S. King citeam mult, acum mai rar, ma axez pe poezie contemporana si pe Chuck Palahniuk. Mersi ca mi-ai reamintit ca trebuie sa ma mai apuc de carti de groaza, tare-mi lipsesc.
Anime preferat... Sakurasou no pet na kanojo. Mi l-a aratat un prieten si deocamdata e super. N-am avut timp (si chef) sa-l termin, totusi, dar am s-o fac in vacanta, probabil. Alte anime-uri am vazut de mult, asa ca nu pot zice ca-s preferatele mele, desi le-am vizionat complet... Dar imi place Kuroshitsuji.
Da. Ador cartofii.
[Imagine: tumblr_mhx4qv0ROl1rqmn3xo1_500.gif]

#5
Ziua buna si bine ai venit printre noi! Posteaza, fa-ti prieteni si simte-te bine in umila noastra comunitate.

Oh, holy mother of radioactive narwhals! I like your taste in music. <3 Ai fost la concert la RHCP?

La seriale iti place sa te uiti? Daca da, what's your top 3?

Zici ca scrii si ca desenezi, te asteptam sa-ti postezi lucrarile la sectiunile de Fan Fiction (care vei observa ca-i destul de activa, mai ales in sectiunea de yaoi) si Fan Art.

Welcome once again, be good and have a blast! m/ Salve!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
Hey, Agrona! Thankies.

Din pacate, n-am fost la nici un concert vreodata (inafara de RBD, dar asta a fost o faza... ma jur).

Am sa postez acolo. 15 Chiar acum scriu un FanFic cu Teen Wolf, doar ca mie mi-e ca nimeni nu o sa stie cine-mi sunt personajele, si tot asa.

Top 3... Teen Wolf, Supernatural, si Doctor Who. As putea zice si de Misfits, dar ar fi un top 4.
[Imagine: tumblr_mhx4qv0ROl1rqmn3xo1_500.gif]

#7
Eu o sa stiu cine-ti sunt personajele (am vazut doar primele episoade din Teen Wolf, dar asta e altceva). 21 Si nu te ingrijora, postezi si niste poze si o sa se prinda lumea.
Ah, da, bine ai venit! O sa observi ca Zup e o comunitate foarte draguta, cu oameni de treaba (bine, bine, nu o sa bag mana in foc chiar pentru toti).
Care e culoarea ta favorita?
Ai animale (caini, pisici, tarantule, soparle s.a.m.d.)?
Ce melodie te descrie cel mai bine?

Cam atat. Presupun... sunt curioasa. Iti place Sterek?
/edit @turnabout . nu ma refeream sa pui doar poze, ci m-am referit descriere + poze cu personajele in caz ca lumea nu se prinde.
Sper ca dorinta sa ti se implineasca. 21
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Thankies. ^^

Mai bine descrieri decat poze 21. O sa se prinda lumea, banuiesc.

Culoarea mea preferata... Nu stiu. As putea spune ca e gri-ul, dar mai e si albastrul, si verdele, si o combinatie. (Aka culoarea aia ciudata a ochilor, glasz.)

Am multe animale. O gramada de pisici si un caine minuscul. Tot e ceva.

Hmm... In momentul acesta, RHCP - Pink as Floyd. sau Pink Floyd -Wish you were here.

Ooo, Sterek... Da. Sper ca o sa aiba loc in sezonul asta. 21 Ar fi super.
[Imagine: tumblr_mhx4qv0ROl1rqmn3xo1_500.gif]

#9
gicule, bine-ai venit si tu pe animezup. mi se pare mie sau ne-am inscris in aceeasi zi?

nu stiu ce sa-ti spun; noi ne stim de mult, da' poate stationam mai mult pe-aici si scriem ceva impreuna? orice-ai face, eu te sustin si sper sa te vad activ.

(nu va luati dupa mine, gica nu-i numele adevarat.)
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#10
yuby, evident. eu prima, tu al doilea. m-ai copiat, mersi fain, da' nu trebuia.

sigur, scriem acolo... stii tu ce scriem noi de obicei 15 15 15 15 ceva Sterek cu P.O.V.s? nu? azi e ziua invers, nu = da, deci da. multam fain. 5

no pa, ca io aici o sa stau. in umbra. ociu din umbra.
[Imagine: tumblr_mhx4qv0ROl1rqmn3xo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)