Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello, I'm The Doctor.

#1
[Imagine: Weird.gif]
  • AÅŸa.
    Sunt Doctorul. Lord al Timpului. 967 de ani, mai exact. Urăsc perele. Bananele sunt bune. Îmi place culoarea albastră, cea roşie şi cea aurie.
    Trecem peste latura de Doctor a mea, err.
    Sunt mare fană Doctor Who şi mare fană Harry Potter. Mare. Fană. Harry. Potter. Subliniez aceste cuvinte. Doctorul, personaj preferat din DW şi Harry din HP. OH, da, ştiu, personajele principale, whatever. Anime-ul preferat? Kuroshitsuji. Ce muzică ascult? Wrock, Alex Day şi câteva melodii trock de la Chameleon Circuit.
    Err, citesc mult, desenez mult şi nu am prea mulţi prieteni. Prefer să stau în casă, în faţa calculatorului, decât să merg afară şi să mă joc cu celelalte fete sau băieţi. Oh, nu, eu nu sunt aşa. Sunt prea ciudată pentru ei. De fapt, să stau în casă e cea mai briliantă idee ce mi-a venit în minte vreodată. Îmi place să scriu chestii. Harry Potter, Doctor Who, nu-mi pasă. Doar să scriu.
    Urăsc Twilight, contrar majorităţii tinerilor de azi. Consider că e o mare porcărie. Ah, şi dacă mă întrebaţi dacă sunt Team Edward sau Team Jacob, o să vă dau în cap cu Ordinul Phoenix. Sau cu ceva mai mic, cum ar fi un frigider.
    Sunt născută pe 31 Decembrie, ca şi Cap-de-Mort. Oh, nu, sunt la Cercetaşi, nu la Viperini, nici la Astropufi. Ochii-de-Şoim nu vor să mă aibă oricum, aşa că-i tăiem din listă. Trăiesc în Universul meu şi cred că statuile de îngeri din piatră sunt extraterestre. Mă îngrozesc. La fel ca şi apa... uneori. Înot bine, dar nu prea am chef să mă transform într-o plantă proastă pentru că am băut apă infectată de nu ştiu eu ce.
    Ştiu engleză mai bine decât franceza şi mă pot mândri că sunt tare la engleză. Bine, bine, mă pricep şi eu puţin. Ador multe cărţi, iar din Era Harry Potter - err- Harry Potter şi Talismanele Morţii. Am toată seria pe română şi ultima carte pe engleză, pe care am citit-o în întregime. Tot sper că o s-o citesc de încă... nu ştiu, o sută de ori?
    Iubesc muzica TeamStarkid ÅŸi a lui Darren Criss. Basically, Darren himself. David Tennant, Matt Smith, Daniel Radclife... Cool people. Love them.
    Fană a celor două musicaluri Potter. TeamStarKid, really. Ah, şi MAMD a fost amuzant. Puţin cam ciudat, dar amuzant. Râd la chestii ieşite din comun şi visul meu cel mai mare e să merg în US, la WWOHP, să-l întâlnesc pe Darren şi pe David şi pe TeamStarKid. Nu m-ar deranja asta. Nope.
    Sunt de pe Gallifrey, dar trăiesc acum în Bistriţa. Nu prea am alte posibilităţi. Am două animale, un câine şi o pisică, dar îmi plac şobolanii... Mi se par pufoşi. Ah, ce să mai spun... Arăt ca şi Naruto. Dar părul ceva mai lung. Şi ceva mai închis la culoare. Şi sunt fată. Err.
    Cam atât, cred.

    Allons-y!




    P.S. Dacă vezi o statuie de înger, nu clipi.
    Nu te mişca, nu te uita în altă parte.
    Nici pentru o fracţiune de secundă.
    Dacă o faci, eşti mort.

[center]
[Imagine: 9e1b76b3f406e0ebe81291714a9cbf16.png] [Imagine: _klaine___courage____by_dizzydota-d35fidf.png] [Imagine: a718a026ecea2d55c0a7cbc345555bee-d38i0rr.gif] [Imagine: supernatural_sixth_season_by_ranger_sarha-d309m66.gif]
[Imagine: tumblr_li50xaW6uJ1qbnfz1.gif]



[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, The Tenth Doctor!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Woau , eh , Buna :X Deci pur si simplu descrierea ta e :O wow :O Kyaa 15 fana Kuroshitsuji 15 Ciel sau Sebastian sau altu' ? Hm39 Ai vre'o manga pref asta in caz ca citesti manga 4 Vara sau Iarna ?21 CIocolata sau vanilie ?21 Inteleg ca'ti place sa stai la pc :X Si mie la nebunie :X Poate sunt dependenta , dar nu'mi pasa 15 Iti urez distractie placuta pe ZUP , si sper sa'ti faci prieteni ;.

#4
Ce mai descriere . . . m - a lasat masca. Cine te - ar crede o ciudata sigur e roman veritabil, chiar daca il loveste frumusetea in fata el trece pe langa ea.
Cateva intrebarii . . . ( Mai nou imi e domeniu . )

- Martieni sunt roz , pufosi , jumate' francezi sau jumate' romani , negri , cu par subrat ?
- Ai frea sa ai o moarte lenta in chinuri sau una rapida cu ultimul gand nobil de a cuceri lumea ?
- Ai vrea sa calci pe portile iadului victorioasa cu capul lui Dracula in mana sau p ' al lui Basescu?

Mai am multe intrebari fara non - sens , asta-s eu. O ciudatica mica.

Ja ne'
Sper sa ne intalnim in filmul " Romanii ataca partea a doua , prima editie. Chiar de Nikita. "
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
welcome doctore, fa-te comod.

pai am citit postul tau si am vrut sa aflu mai multe despre tine, adica am sa-ti pun niste intrebari, sau mai bine zis 4 intrebari, ai scris cam tot :] cine stie, poate putem vorbi si noi.
1. ce anime-uri ai mai vazut?
2. personaje preferate?
3. tara preferata?
4. ...ani? (de-adevaratelea, daca vrei sa ne spui)

deocamdata astea imi vin in minte, astept sa-mi raspunzi. ne mai vedem pe site (daca nu-l abandonezi ca multi altii) ^^
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#6
Aşaaa, să mă apuc de răspuns. Mă simt ca la un test, pe barba lui Merlin...

@^^Micuts'a^^ , Sebastian şi Ciel, nu, nu prea citesc manga, iarna, ciocolată.
Mersi că ai trecu pe aici. Sper că o să ne mai intersectăm.

@Andreea.
Cum sunt marţienii? În viziunea mea, sunt îmbrăcaţi la costum, dar au treisprezece capete, aripi de piatră şi mâini făcute din ace, iar picioare nici nu au. Se tărâsc pe gelatină şi nici măcar nu pot respira, pentru că au branhii special concepute pentru a filtra acid, aşa că nu trăiesc, ci doar stau nemişcaţi ca nişte idioţi.
Una rapidă, ultimul gând să fie fericit pentru că am salvat o persoană WOOOOO.
Dar cu capul lui Edward Su--I mean, Cullen nu se poate? Că aşa aş face-o bucuroasă.

@Luka Hmm, Naruto... FMA... nu mai îmi vin în minte. Naruto, Al şi Ed, Anglia, 967, am mai zis-o. Oh, bine, 967 şi şase luni.

Thanks for joining me... Watch out for the weeping angels.

Allons-y.
[center]
[Imagine: 9e1b76b3f406e0ebe81291714a9cbf16.png] [Imagine: _klaine___courage____by_dizzydota-d35fidf.png] [Imagine: a718a026ecea2d55c0a7cbc345555bee-d38i0rr.gif] [Imagine: supernatural_sixth_season_by_ranger_sarha-d309m66.gif]
[Imagine: tumblr_li50xaW6uJ1qbnfz1.gif]



[/center]

#7
Eu .Micuts'a de mine 21 Ah la naiba ce'mi place nick-ul meu 21 Ce intrebari ti-a pos Andreea. neabuna mea :X App si eu sper sa ne mai intersectam 3 SI inca o data iti urez distractie pe Zup :X Si sa'ti faci multi prieteni :X As mai avea niste intrebari : iti place muzica J-pop/rock sau K-pop/rock ? 71 Opaa iti place si Naruto , la anime-uri ne-am nimerit 21 Si app Ciel'uuu e al meu 15 Kyahahaha 19 Scuzele mele ,dar asa sunt eu mai nebuna de fel xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)