Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello >:D<

#1
Buna.
Numele meu este Alexandra dar prefer Ale . Asta ramane la alegerea voastra Zuppy11. Am 14 4 .Sunt o fire comunicativa si imi place sa fiu inconjurata de multi prieteni . Ador anime-urile.La inceput nu imi placeau foarte mult dar acum , pentru ca le-am acordat mai multa atenitie le ador :chuu: Ascult in general cam toate genurile de muzica ( fara manele , populara si daca imi mai amintesc ceva va anunt 21 )Imi place Eminem, Justin Timberlake,Rihanna etc
Imi place sa citesc, sa desenez.Sunt mare fana a cartilor si filmelor cu detectivi , vampiri , varcolaci etc
Daca aveti intrebari le astept cu mare placere . Sper sa ne intelegem foarte bine hug

#2
Bine ai venit pe Animezup, AleAlessia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Ale. Bine ai venit pe anime zup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi, cât şi toate celelalte lucruri : )

Hmmm, şi mie îmi place Eminem, he's so cool, somehow, lol. Ah şi J.T e tare ( ador cum cântă cry me a river, pur şi simplu nu pot să nu ador melodia aceea, bine şi what goes around comes around e aproape la fel de genial cântată , lol xD ). Rihanna? She's ok ( russian roulette, this song is gorgeous ).

Trecând peste aceste detalii, cărţi cu detectivi? Poirot, maybe? 21
- Ai citit cărţi de Agatha Christie? she's a really good one.
- Ce zodie eÅŸti?
- Câteva anime uri preferate?

Oook, ne mai vedem prin zonă. Şedere şi postare plăăăăcută !

#4
AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu o acadea. ; ; )
Bun venit. Sper sa iti faci prieteni si sa te distrezi.
Sa fii cat mai activa si comunicativa.
Intrebari a pus Teh, raspunde-i ei apoi iti voi pune si eu cateva. Sper sa nu fii genul care isi face cont si mai intra odata pe an. .___.
O singura intrebare... care e cel mai mare vis al tau?

Ja ne' . La cat mai multe reputati/posturi.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Buna , Alexandra!Imi pare bine !Numele meu este Oana ..:pam observat ca esti noua .. sper sa-ti placa pe aici .. e chiar super ..!!!4 si mie imi plac filmele .. cu vampirii , varcolacii si chestii deastea si urasc manelele si populara 4 !Eu una nu prea stiu despre animeuri .. dar..am vazut cate ceva.. Mia parut bine ! Pa !Pup
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

#6
Va multumesc pentru primirea calduroasa hug

Teh:
Nu stiu cum dar aceleasi melodii imi plac si mie 71. Bine ar mai fi si altele dar acelea sunt printre preferatele mele.
1. - Ai citit cărţi de Agatha Christie? she's a really good one
Da am citit cateva :X. E geniala , o ador, desi nu am descoperit-o de foarte mult timp. Datorita ei am inceput sa iubesc acest gen de carti 71 As vrea sa mai citesc carti scrise de ea si asta am sa fac 21
2. -Ce zodie eÅŸti?
Rac 4
3. -Câteva anime uri preferate?
Mm... greu 21 Foarte greu chiar nu ma pot decide. Stau de 5 minute si ma gandesc 21 sunt multe dar astea mi-au venit acum in minte: Vampire Knight , Death Note , Blood+ multe altele 21

Andreea:
-care e cel mai mare vis al tau?
Mm...cel mai mare ?! Am mai multe dar in primul rand vreau sa ajung la Medicina 4

Va multumesc tuturor celor care ati trecut pe aici Smile

#7
Alte intrebari. 10

- Ti - ar placea sa fi in centrul atentiei?
- Bani sau prietenie? De ce?
- Pian sau vioaora? De ce?
- Muzica ' sumbra ' sau ceva mai ' happy ' ? De ce?
- Eu sau o bucata de ciocolata? De ce? =]]

- O bicicleta sau uciderea lui Guta ? 5

Nu ai pentru ce. >:d<
Zup trebuie sa fie cat mai calduros cu nou veniti.

Iti doresc o zi buna, numai note de zece la scoala . . . Hm . . . un pudel [ ideeile mele ] si cat mai multa bucurie pentru viitorul anime pe care o sa il vezi. Sa nu uiti ; ) Zup e aici ca sa te sustina si sa iti imbunatateasca modul in a scrie / exprima.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Ma bucur ca treci pe aici hug
Asa acum sa iti raspund.

1.Ti - ar placea sa fi in centrul atentiei?
Nu neaparat. Nu cred ca asta e important.

2.Bani sau prietenie? De ce?
Prietenia pentru mine este mult mai importanta. As minti daca as zice ca in viata nu ai nevoie si de bani.Cu bani poti cumpara ,,prieteni" dar nu adevarati ci persoane care te-ar lasa atunci cand iti este cel mai greu. Dar atunci cand ai prieteni ai un umar de care te poti agata la greu chiar si financiar.

3.Pian sau vioaora? De ce?
Pian si vioara 4 Pentru ca sunt pasionata de tot ce inseamna muzica.

4.Muzica ' sumbra ' sau ceva mai ' happy ' ? De ce?
Depinde de situatie. Sunt o fire vesela in general , iar atunci cand sunt vesela nu pot sa ascult muzica sumbra. Daca sunt trista ascult ambele.Mai intai trista , apoi cand vreau sa ma inveselesc happy 4

5. Eu sau o bucata de ciocolata? De ce?
Tu 21 In primul rand pentru ca imi pari genul de persoana draguta , sociabila , comunicativa.
In al 2-lea rand pentru ca nu mananc ciocolata

6. O bicicleta sau uciderea lui Guta ?
Bicicleta 21 am sa iti spun si de ce. Pentru ca nu vreau raul nimanui , adica mi-ar placea sa nu existe acest..nici nu stiu cum sa il numesc pentru ca eu una nu pot sa il numesc gen de muzica. Dar si pentru ca nu m-am mai plimbat de mult cu bicicleta.

Mersi la fel

#9
Buna!Si eu sunt nou-venita si pot sa zic ca deja iubesc Animezup si bineinteles pe Zuppy 8
Am si eu cateva intrebari pentru tine:
1.Care e culoarea ta preferata?De ce?
2.Care e personajul tau anime preferat?
3.Ce urasti cel mai mult?19
4.Pepene galben sau rosu?
5.Iarna sau primavara?
6.Toamna sau vara?
7.Cum ti se pare mascota siteului?
8.Noapte sau zi?
9.Care e melodia ta favorita?
10.Nu-i asa ca te-am stresat cu intrebarile mele banale?21

Cam atat!Sper sa te distrezi pe Animezup si sa-ti faci prieteni.Ne mai vedem pe-aici:laugh:

#10
Ma bucur ca ai trecut pe aici!

1.Care e culoarea ta preferata?De ce?
Imi plac toate dar totusi exista una mai presus fata de celelalte pentru ca ei bine ma face sa fiu vesela , sa uit daca sunt suparata si sa visez cu ochii deschisi. Aceasta coloare ea unei portocale. 21

2.Care e personajul tau anime preferat?
mm...greu 21 cred ca Saya Otonashi. Asta azi , maine cine stie?!

3.Ce urasti cel mai mult?
Sa fiu inselata si mintita.

4.Pepene galben sau rosu?
Pepene rosu.

5.Iarna sau primavara?
Iarna

6.Toamna sau vara?
Vara

7.Cum ti se pare mascota siteului?
E asa dulce :X O ador

8.Noapte sau zi?
Ambele

9.Care e melodia ta favorita?
Zilele aceste cred ca este Eminem si Rihanna - Love the way you lie

10.Nu-i asa ca te-am stresat cu intrebarile mele banale?
Nu mai stresat deloc. Mi-a facut placere sa iti raspund




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)