Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
buna!ma cheama Mihaela, dar puteti sa-mi spuneti cum vreti, am 13 ani si sunt din Constanta.anime-urile preferate sunt:Naruto, Vampire knight(il ador), Shugo chara si Death note.sunt in clasa a 7 si imi plac materiile ca romana, biologia si istoria.am ochii verzi si parul lung.daca aveti intrebari o sa va raspund cu placere.Smile
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#2
Bine ai venit pe Animezup, Strawberry!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, Teh!chiar nu ma supar ca-mi zici Berry, nu stiu de ce dar imi place foarte mult cum imi spui.te inteleg, VK si DN sunt superbe dar sfarsitul de la DN mi se pare banal...
~ Care este filmul tău preferat?
-am foarte multe filme preferate si imi este puitn lene sa le scriu pe toate.
~ Care este cel mai stupid film pe care l-ai văzut ?
-sincer, nu-mi amintesc....de mult nu am vazut un film stupid.
~ Top 3 melodii preferate ?
-in acest moment cred ca ar fi:1-cascada dangerous;2-cascada everytime we touch si 3-avril lavigne girlfriend.
~ Ai văzut Nana?
-am vazut din acest anime doar vreo 2-3 episoade....
Multumesc!
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#4
cam ciudat ca tocmai eu sa-ti zic bun venit, in loc de obisnuita imbratisare... dar mai bine amandoua21
ca sa vezi ca am si eu cateva intrebari^^
-cand o sa postezi un fic?(la asta o sa-ti cer socoteala si knd ne mai vedem >_< )
-cand o sa scrii urmatorul tau one-shot?
-cum se poate ca nu ai zis ca iti place matematica24?
bye bye & luv ya, sysule
P.S: Kaname 4ever 71

#5
Buna, Axxa!hug
-cand o sa postezi un fic?(la asta o sa-ti cer socoteala si knd ne mai vedem >_< )
-cred ca o sa postez vreun fic, dar peste ceva timp....
-cand o sa scrii urmatorul tau one-shot?
-cred ca marti sau mierculi.
-cum se poate ca nu ai zis ca iti place matematica?
-stiam eu ca am uitat eu ceva...uite ca zic acum:Imi place mult matematica!
bye bye & luv ya, sysule
P.S.ba nu, Zero-kun 4ever.
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#6
salut!^^ ma cheama Catalina dar puteti sa imi spuneti cum vreti4 . Am 12 ani si sunt din Bucuresti.Animeurile mele favorite sunt:Bleach(iubesc animeul asta^^),Naruto,Kaleido Star si altele.Sper sa va placa animeurile pe care o sa le postez.Bye-Bye!pupic

#7
Heya...sunt si eu noi p-aci...si...xD desi nu ma uit la animeuri sau stuff like that...xD imi place forumu asta...Smile deci s-o luam cu inceputul....ma cheama iuli...sunt din Constanta...am apoape 14 ani( cateva saptamani ma despart de varsta de 14 ani) si...Smile ...SmileEhh...dak vreti sa mai aflati ceva call me mee!!Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)