Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
buna!ma cheama Mihaela, dar puteti sa-mi spuneti cum vreti, am 13 ani si sunt din Constanta.anime-urile preferate sunt:Naruto, Vampire knight(il ador), Shugo chara si Death note.sunt in clasa a 7 si imi plac materiile ca romana, biologia si istoria.am ochii verzi si parul lung.daca aveti intrebari o sa va raspund cu placere.Smile
Bine ai venit pe Animezup, Strawberry!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna, Teh!chiar nu ma supar ca-mi zici Berry, nu stiu de ce dar imi place foarte mult cum imi spui.te inteleg, VK si DN sunt superbe dar sfarsitul de la DN mi se pare banal...
~ Care este filmul tău preferat?
-am foarte multe filme preferate si imi este puitn lene sa le scriu pe toate.
~ Care este cel mai stupid film pe care l-ai văzut ?
-sincer, nu-mi amintesc....de mult nu am vazut un film stupid.
~ Top 3 melodii preferate ?
-in acest moment cred ca ar fi:1-cascada dangerous;2-cascada everytime we touch si 3-avril lavigne girlfriend.
~ Ai văzut Nana?
-am vazut din acest anime doar vreo 2-3 episoade....
Multumesc!
cam ciudat ca tocmai eu sa-ti zic bun venit, in loc de obisnuita imbratisare... dar mai bine amandoua21
ca sa vezi ca am si eu cateva intrebari^^
-cand o sa postezi un fic?(la asta o sa-ti cer socoteala si knd ne mai vedem >_< )
-cand o sa scrii urmatorul tau one-shot?
-cum se poate ca nu ai zis ca iti place matematica24?
bye bye & luv ya, sysule
P.S: Kaname 4ever 71
Buna, Axxa!hug
-cand o sa postezi un fic?(la asta o sa-ti cer socoteala si knd ne mai vedem >_< )
-cred ca o sa postez vreun fic, dar peste ceva timp....
-cand o sa scrii urmatorul tau one-shot?
-cred ca marti sau mierculi.
-cum se poate ca nu ai zis ca iti place matematica?
-stiam eu ca am uitat eu ceva...uite ca zic acum:Imi place mult matematica!
bye bye & luv ya, sysule
P.S.ba nu, Zero-kun 4ever.
salut!^^ ma cheama Catalina dar puteti sa imi spuneti cum vreti4 . Am 12 ani si sunt din Bucuresti.Animeurile mele favorite sunt:Bleach(iubesc animeul asta^^),Naruto,Kaleido Star si altele.Sper sa va placa animeurile pe care o sa le postez.Bye-Bye!pupic

Quick

Heya...sunt si eu noi p-aci...si...xD desi nu ma uit la animeuri sau stuff like that...xD imi place forumu asta...Smile deci s-o luam cu inceputul....ma cheama iuli...sunt din Constanta...am apoape 14 ani( cateva saptamani ma despart de varsta de 14 ani) si...Smile ...SmileEhh...dak vreti sa mai aflati ceva call me mee!!Smile