Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hajimemashite

#1
Konnichiiwa!

Watashi no namae wa Andreea desu, dar imi puteti spune prescurtat Deea, sau chiar Yuki sau Kage (dupa username). Sunt din Ploiesti, am 15 ani si ma bucur ca m-am decis sa ma alatur comunitatii voastre 4.

Anime-ul meu preferat: Bleach
Pe urmatoarele locuri e situeaza Vampire Knight, D.Gray-man, Naruto, Chrono Crusade, Pokemon si altele

Culoarea mea preferata este bleu-marin, imi plac animalele, astronomia, desenul, anime-urile&manga si altele

Ma bucur sa va cunosc si sper sa ne intelegem cu totii ^^
[Imagine: Fade_to_Black_Byakuya_frente_a_la_foto_de_Hisana.JPG] Byakuya and Hisana Kuchiki

"Real tears are not those that fall from the eyes and cover the face, but those that fall from the heart and cover the soul."
by Christine

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kageyuki!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Deea! Bine ai venit pe animezup Smile Si eu sunt noua pe aici si ma numesc Alexandra dar imi poti spune Ale sau Ali.
Te uiti la Naruto Shippuden? Daca da , esti cu episoadele la zi? Eu ma uit si sunt la zi cu ele Smile
Culoarea mea preferata e albastru. Ce gen de muzica asculti?
Daca vrei sa mai vorbim imi poti da mesaj privat , mie imi place sa imi fac prieteni noi 4 Ganbatte!

#4
Bun venit !
Si pe mine tot Andreea ma cheama 21 . Eu sunt din Timisoara.
Acuma ma uit la Kimi ni Todoke .
Culorile mele preferate sunt albastru si turcoaz.
Ce gen de filme iti plac ? Mie imi place mai mult alea romance .
Daca vrei vorbim mai multe prin mesaje private.

#5
"Buna Deea! Bine ai venit pe animezup Smile Si eu sunt noua pe aici si ma numesc Alexandra dar imi poti spune Ale sau Ali.
Te uiti la Naruto Shippuden? Daca da , esti cu episoadele la zi? Eu ma uit si sunt la zi cu ele Smile
Culoarea mea preferata e albastru. Ce gen de muzica asculti?
Daca vrei sa mai vorbim imi poti da mesaj privat , mie imi place sa imi fac prieteni noi 4 Ganbatte!"

Buna Ali! ^^ Arigatou gozaimasu!
Da, tocmai am terminat Naruto mic si am inceput Shippuden, sunt la ep 3 sau 4 (nu, nu sunt cu el la zi xD. Deocamdata). Sper sa te ajung din urma, imi place f mult anime-ul 4
Genul meu preferat de muzica este Alternative Rock (trupele mele favorite sunt Muse si Evanescence), apoi mai imi place rock-ul (Skillet), pop, J-Rock, pop-rock si Christian Rock c:
Sigur, si mie imi place sa-mi fac prieteni noi ^^. Si Arigatou inca o data!
Sper sa-ti placa si sa te distrezi pe AnimeZup 4

"Bun venit !
Si pe mine tot Andreea ma cheama 21 . Eu sunt din Timisoara.
Acuma ma uit la Kimi ni Todoke .
Culorile mele preferate sunt albastru si turcoaz.
Ce gen de filme iti plac ? Mie imi place mai mult alea romance .
Daca vrei vorbim mai multe prin mesaje private."

Mersi! Ce coincidenta cu numele xD
Eu ma uit momentan la Naruto Shippuden 4. N-am vazut anime-ul acela pana acum.
Hey, dubla coinceidenta! Turcoazul e a doua culoare preferata a mea c:
Imi place fictiunea & SF-ul (in principal), romance si aventura, dar nu refuz o actiune bine realizata. Filmele mele preferate sunt Twilight, DUNE, Eragon, LOTR series, Pacific Rim si multe altele.
Sigur, mai vorbim 4
[Imagine: Fade_to_Black_Byakuya_frente_a_la_foto_de_Hisana.JPG] Byakuya and Hisana Kuchiki

"Real tears are not those that fall from the eyes and cover the face, but those that fall from the heart and cover the soul."
by Christine



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ossu! Ore wa Yami! Hajimemashite Yami 9 3.747 29-04-2013, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Yami
  Hajimemashite Shiro-chan 4 2.313 17-06-2010, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Kashim
  Hajimemashite, dozo yoroshiku!!!! Anuk 3 2.409 01-07-2008, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)