Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hajimemashite

#1
Buna,sunt Crissa.IMi plac multe lucruri,dar imi displac de asemenea
multe..Ultima data cand am verificat aveam 15 ani ..Iubesc Japonia,totul de la ea.
Autorul meu preferat este James Clavell,cu cartile Shogun si Tai pan.Da,imi place sa citesc din cand in cand.Imi place sa cant la bass si chitara armonie,de care pur si simplu m-am indragostit.
Urasc oamenii falsi si cei pe interes.Urasc atunci cand lumea glumeste pe seama mea,din cauza inaltimii.Da,am doar 1.60m si ma enerveaza la culme chestia asta.Anime-ul meu preferat e...cred ca sunt 3-Bleach,Naruto si Vampire Knight.Manga am citit multe,printre care Naruto,Death Note,Vampire Knight si Carnetul de aur.
Sunt o fire deschisa, sociabila, uneori cu capul in nori. Imi place sa
visez mult, si nu sunt niciodata cu picioarele pe pamant.Defectele mele sunt faptul ca ma
enervez foarte repede si stau suparata mult pe o persoana. Cand cineva ma contrazice si stiu ca acea persoana nu are dreptate, nu pot sa tac.
Am inceput sa invat japoneza de vre'o jumate de an si imi place din ce in ce mai mult.
...Um...Cam atat despre mine...
De ce doar atat?Altfel n-as mai primi comm-uri pline de intrebari!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Shiro-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Crissa aka Shiro - chan Smile
Eu sunt Criss , iar aici toti ma numesc Musa *.
Hm 39 , te-ai prezentat de la A pana la Z 21 , ca nici nu mai stiu ce intrebari sa-ti mai dau sau ...........................stai ca mai sunt Smile :
- Din care parte a Romaniei esti ?
- In ce luna te-ai nascut ?
- Vad cati place sa canti la bass si la chitara de armonie , compui melodii ( fara versuri sau cu ) ?
- Ce anotimp iti place sau luna ?
- Ai spus de lucruri pe care nu le suporti , dar care ar fi acele de care tie frica ?
- Poti sa spui ca rar minti si ca iubesti mai presus de toate adevarul ,chiar daca uneori e impotriva ta ?
- Ce limbi mai cunosti in afara de japoneza ?
- Crezi in ceva ?
Cred ca destul , ca altfel chiar nimeni nu sa aiba ce sa te intrebe 21 . Deci : sa-ti faci prieteni , sa nu faci spasm si multe lucruri .Smile
Bye hug
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
IMi pare rau ca postez asa de tarziu.Sincer am uitat ca mi-am facut aici topic la prezentari.Criss no baka.'
1.Sud-Est.
2.ianuarie
3.NU chiar,le invat de pe net' pe ale altora.
4.Frica...Serpi,albine21
5.Imi place iarna-Se alege cu cadouri...
6.Uhm...nu chiar
7.Pai vorbesc bine engleza si franceza.
8.DOar in mine insumi.

Multumesc mult,ma bucur sa te cunosc,Musa.

#5
Salut pitico!

1. Ce muzica asculti?
2. Ce parere ai despre cei care spun ca Naruto e tampit?
3. Cum ai dat de zup?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hajimemashite Kageyuki 4 1.994 18-08-2013, 12:35 PM
Ultimul răspuns: Kageyuki
  Ossu! Ore wa Yami! Hajimemashite Yami 9 3.771 29-04-2013, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Yami
  Hajimemashite, dozo yoroshiku!!!! Anuk 3 2.425 01-07-2008, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)