Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Greetings from Mars

#11
Oh, waw, vad si eu pe cineva al carui nume ii place. Pe toata lumea aud "nu putea mama sa-mi puna un nume mai tampit decat asta, nu? ", inclusiv eu :''> *haha*. Asta-i un lucru bun. Anglia, zici? Ai de gand sa te muti sau sa te angajezi pe acolo? Mi se pare super tare. Daca tot am ajuns aici, pot sa te intreb ce liceu/facultate ai urmat? Nu de-alta, dar pariez ca a fost ceva legat de matematica - informatica, pentru ca te vad mare iubitor de jocuri, si toata lumea trage spre asta. Ma rog, mai sunt si exceptii, sper totusi sa nu ma insel. Am sa caut pe google jocul recomandat. Am vazut ca ai jucat si WOW si LOL, super tare. De mine se tot roaga un bun prieten sa-mi descarc WOW, si mie mi-e sila de aia 20+ GB (parca avea chiar mai mult, dar am zis sa nu exagerez 21 ). Plus ca nu stiu ce e asa interesant la el. Pe mine nu ma atrage, poate ca nu e genul meu.

Oh, am vazut si lista de anime-uri. I'm -> o.O . Damn, acum daca vreau sa vad un anime stiu unde sa caut un titlu sau ceva. Vad ca-ti place Death Note. Controversat anime, si foarte inteligent gandit, hah? Putine idei bune, si originale cum a fost aceea cu shinigami si blabla. Ia sa vedem, ai fost fan Light (ironic nume, ce pot sa zic) sau L. ? Sunt tare curioasa! Cat despre restul listei, am vazut cateva pe care tot planuiesc sa le vizionez, dar n-am avut cand. Sper ca vara asta sa ma-mi fac timp suficient. Am vazut si VK - cu nota 6. Eu cred ca-l am cu 10/9, am fost si voi fi mereu fana a Vampirilor. *haha*

Legat de muzica, imi place sa vad lume care mai asculta dubstep. Ce zici de tipa aia cu 'dubstep violine' ? Mie mi se pare geniala! Pot sa te intreb si ce trupe rock asculti? Acum multi ani eram fana Tokyo Hotel (desi nu-mi place cum s-au prostit baietii aia), si inca mai iubesc Evanescence. How 'bout you? Seriale 39 hmm.. Supernatural? Dr. House ? 15

Cam atat, ca nu mai am idei. 71
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#12
@dopamine

* That is my reason and mine only. 33 Plus as lasa LoL balta oricand pentru Death Note. 21
* Si mie mi se pare Brasovul cel mai frumos oras si singurul care imi place de fapt, dar eh, eu locuiesc aici.


@FreeToLove

* Cum te cheama de fapt de poti sa zici ca nu-ti place? 33
* Pai, initial plecasem in Liverpool la Computer Games Technology where stuff went down the drain si a trebuit sa ma intorc dupa un semestru din motive financiare. M-am apucat aici de Inginerie Electrica ca sa-mi umplu timpul dar nu-i de mine si nu m-am tinut. Acum daca plec, plec sa ma angajez pe minim 1 an. Am interviul in cateva zile. 4 Si dupa anul asta de munca o sa vreau sa ma intorc la studiile din Anglia.
* Sincer WoW a devenit relativ plictisitor in ultimul timp si n-am mai jucat de cateva luni. Desi mai mult ca sigur o sa ma intorc la el acum cand iese expansion-ul cu tematica asiatica. 65
* Light fan all the way. 19 Eram putin cam obsedat de Death Note la vremea lui. De fapt chiar am o tentativa de fanfic lunga de 60 de capitole (aici se vede obsesia 21 ). Prost scrisa si cam lunga pentru unii, but it's my baby. 4
* Nu cred ca stiu de tipa de care zici, I must research. 39 Ca #1 band cred ca ar fi Godsmack, desi la fel ca la anime, e greu de ales. 46
* Mai am cateva episoade si ajung imediat la ultimul aparut din Supernatural. 4 Unul din serialele mele preferate alaturi de Smallville si Stargate. Dr. House numai din episoadele pe care le-am prins la televizor, in rest e pe lista de asteptare.

#13
Cand ti-am zis sa iti pui fan fic-ul cu Death Note aici ai zis ca nuuu, abia mi l-ai aratat mie. Tu ai nevoie de munca de convingere 21.

Move your backside and explore the forum til I turn your aliencow arse into a burger. Lilim shall steal yer soul and turn it into shards 19.

O cheama Roxana pe FreetoLove ^^.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#14
Dupa cum am zis, prost scris. 4 Si avand in vedere lungimea, nu prea il vad postat pe un forum. 21

I -will- explore. 33 Eventually. Tot astept sa plece sefu acasa ca sa pot sa-mi vad de "treaba" ca lumea. 65

And I'd say I like that name for certain reasons, dar dup-aia ma bati. 21

#15
Oh, I think I can figure out those reasons, but I am not in the position to kick your arse for it anymore 21. Let's say a 'sparrow' told me 15.

Taci acolo si urmeaza-mi instructiunile de postat la Fan Fiction.

Apropo, ascult Silver Bride acum, daca mai tii minte ca nu imi placea Amorphis 24

Oricum, am treaba cu tine la sectiunile anime 4

Apropo, @Rox a fost la Stiintele Naturii 21.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#16
Fine, fine, will start posting that fic soon. People are gonna hate it though. 21

Ne ocupam si de anime, toate la timpul lor. Sefu e inca aici si tu esti la mai munca decat mine. 21

Yes, Stiintele Naturii. Nature boy ftw!

#17
Vai, vai, cat te mai invidiez! Stiintele naturii?! Cat m-am certat eu cu ai mei sa ma lase la stiinte - pentru ca vreu la medicina, cred - si tot n-am reusit sa-i conving sa ma lase sa ma mut. Asta este - o sa ma chinui, si apoi o sa ma dau cu capul de banca in timpul BAC-ului. 21. Oricum, felicitari pentru alegere. Si eu iubesc Chimia si Biologia, mai greu cu Fizica, da' nu-ti trebuie decat putina optica. Ma bucur sa vad ca Lia a reusit sa te determine sa postezi fic-ul ala. Abia astept sa-l citesc, hihi. Nu conteaza ce si cum, daca e Death Note, trebuie, nu, in mod sigur, este genial!

Cat despre partea cu umele, raman la opinia mea. Nu cred ca mi-o poate schimba cineva vreodata 21. Imi place cum suna 'Rox' dar 'Roxana' Nooo! no, no, no! Urasc asta incredibil de mult!


L.E: @Lia: 'Ca iti ciuruiesc posteriorul cu un Kalashnikov daca imi faci spam'
EPIC! 24)))))))))

[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#18
Nature boy sounds like Tarzan and leather underwear. Da, mai am vreo doua ore si un pic, sper ca vine Mumlex sa ma ia.

Ai apucat sa citesti si tu regulile?

Ca iti ciuruiesc posteriorul cu un Kalashnikov daca imi faci spam 33
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
Bun venit, bun venit 21 Addeh (Adina R.) ma numesc si, sper sa te distrezi pe-aici *hmh*

Btttttwwwww, zi-mi ca joci Counter, te rog. /laugh/ The Darkness II?
Asculti dubstep?
Whaa, 60.5 % compatibilitate la anime ; nice, nice.
Iti place horror-ul? Mie da 21 Oh, ca tot suntem la horror... ce spui de Amnesia? Eu ma gandesc sa ma apuc sa-l joc :]]

Well, have fun again si scuze daca am repetat intrebari, am citit pe fuga.

Edit: Acum vad de fapt ca esti mod pe sectiunile de anime =]] what can i say, let's do a good job there!


#20
@Addeh.

Am jucat acum muuult mult timp. I sucked at it. 21 Dar imi placea. Darkness nu am incercat, sincer nici nu stiu cu ce se mananca.

Imi place horror-ul, desi in mare parte e putin dezamagitor. Amnesia am jucat doar o parte la inceput. Nu prea am avut timp de el si n-am intrat ca lumea in the middle of it ca sa pot sa-mi fac o parere.


@Lia

My ass is perfectly fine as it is, but thank you for the "offer".

P.S. Erau unii care imi ziceau Tarzan pe timpul liceului. 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hei! ~Mars kat2108 8 3.150 31-12-2011, 12:33 AM
Ultimul răspuns: kat2108


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)