Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei! ~Mars

#1
Sunt Katy, am 14 ani si sunt din Bucuresti. M-am inregistrat pe Animezup fiindca ador ficurile de aici, iar unii (daca nu chiar toti) scriitori sunt absolut geniali. Sunt nascuta pe 21 august, sunt leu si sunt o fire sociabila, schimbatoare ca vantul, glumeata, libera. Am ascendent in scorpion si asta ma face sa scuip cu venin xD, dar nu fac asta prea des, calm. Am o mare dificultate in a alege. De exemplu nu-mi pot alege anotimpul, melodia, ficul preferat. Insa am cateva fixatii: 30 Seconds to Mars, albastrul, cerul, apa, focul, iar pamantul mai putin:]] Imi mai plac si : Linkin Park, Evanescence, My Chemical Romance, Depeche Mode, Placebo, Green Day, Kings of Leon etc. Am fost fana Naruto, cum cred ca toti ati fost odata ^^ . Imi face placere sa discut despre temele la care ma pricep si sper sa ma integrez cu bine in familia Animezup.
Uneori e nevoie sa fii nebuna ca sa fii tu insati.
Fic: Inchis sub Piele [+18]

#2
Bine ai venit pe Animezup, kat2108!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helăw Katy. Sper să te înțelegi bine cu cei de pe zup. Eu sunt Daria, dacă ai vreo nelămurire mă poți întreba. Sper să fii activă și să comentezi fic-uri dar prima dată să treci pe la reguli.
Câteva întrebări:

1. Ciocolată sau vanilie?
2. Aer sau apă?
3. A sau B?
4. Filme sau cărți?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#4
Hellaw,bun venit aici.Intrebari nu'ti pun,lipsa de inspiratie e extrem de mare la ora asta.Anyway,have fun,ai grija ce faci si cu cine te pui,toata lumea e cu ''stress' si niste semne de ''figuri'' pe aici,o sa-i descoperi singurica. pupic.In rest totul e ok,bine,frumos....Uite totusi o intrebare..

Anime preferate&Manga? :d

Cius!
Lawl.

#5
Hello hug.
Se pare că ascultăm aceleaşi trupe rock, so i can tell ya that you're one of my crew now 15 . What can i say, bun venit, sper să te acomodezi cât mai repede şi bine pe forum ; hope you'll have fun xD
Şiii, am câteva întrebări :

1. ÃŽÅ£i place horror-ul ?
2. Asculţi Pillar ? Dacă nu ai auzit de ei, ţi-i recomand, mai ales melodia Frontline - just my oppinion, its good :3
3. Ai un citat favorit ?

Again, distrează-te :'D

#6
Hellău, Kat. Sper că te vei obișnui cu atmosfera de pe Zup.
Eu n-am decât o întrebare, că doar au pus alții destule. 21

Care este anime-ul tău preferat? De Kuroshitsuji ce zici? ( Am mințit. Sunt două. *shot )


Mie poți să mi te adresezi simplu, Octavian. Te supără dacă îți spun Kat? Îi bun și Katy dar Kat îmi sună mai, nu știu, elegant. Da, o să afli că eu am o frecție cu detaliile. Scuzați exprimarea.
Dând la o parte chestia cu întrebările, cum te simți acum, alăturându-te comunității noastre?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#7
@Daria Desigur, ficurile sunt preferatele meleSmile Paiii: Ciocoalata, apa, A, carti 4
@Sonseba Mersi de avertizare21 Aaa, pai... Sa-mi fie rusine ca nu prea m-am mai uitat la animeuri in ultimul timp... Totusi, in perioada mea de gratie imi placea Death Note, Hell Girl si Naruto (si mai sunt cateva, dar trebuie sa ma scarpin prea profund in capatana si mi-e lene). Manga citesc ocazional si de obicei nu prea reusesc sa retin titlurile9 Cius!
@L'Addeh. Ma bucur ca avem aceleasi preferinte:] Imi place sa ma uit la filme horror inainte de culcare, niciodata nu imi provoaca cosmaruri. Ma sperii doar cand vad vreun film in care sa existe vreun mort viu care sa semene cu vreun cosmar recent xD Dar in general imi place sa urmaresc filme de groaza, atata timp cat sunt si realiste. Sunt pe dinafara cu Pillar9 O sa ascult:] Da, “When you are living your dreams it doesn’t feel like work, but it’s important to take some time away for yourself. It’s goot to make some time for your own company.” . Multumesc!
@Octavian Cred ca Death Note. Este foarte complex si plin de suspans, chiar daca este scurt. Mereu imi face placere sa-l revad. Poti sa imi spui Kat, toata lumea ma striga asa. Ma simt bine aici, este un loc calduros, in ciuda avertizarii cu stresul:]] Imi face placere sa descopar oameni, obiceiuri, stiluri de viata noi (nu ca aici ar fi Narnia sau ceva asemanator;]]) . Multumesc pentru primire!

Multumesc pentru toate aceste 6277 mesajje de intampinare:]] Pupici, imbratisari, ce vreti voi3
Apropo, sunteti chiar scumpipupic
Uneori e nevoie sa fii nebuna ca sa fii tu insati.
Fic: Inchis sub Piele [+18]

#8
Hey Katy şi bine ai venit pe Zup! Eu sunt Sara, nice to meet you! Am şi eu câteva întrebări, dacă binevoieşti să îmi răspunzi:
1. Fruct preferat?
2. Manga preferată?
3. Şi... un număr norocos?
Cam atât cu interogatoriul din partea mea 21 Sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni!
She's wiskey in a teacup.



#9
Buna, Sara, multumesc frumos de "bun venit".
Hmm, ciresele :]
Nu ma lua cu Manga ca sunt varza 9
8! 16
Uneori e nevoie sa fii nebuna ca sa fii tu insati.
Fic: Inchis sub Piele [+18]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greetings from Mars Dantwyn 26 9.560 11-06-2012, 11:38 PM
Ultimul răspuns: Niska


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)