Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fraţi: Cu sau fără?

#81
Am o sora de 13 ani. Ma inteleg destul de bine cu ea, mai ales ca nu ne certam de la calculator pentru ca fiecare il are pe al ei. in schimb, ea nu prea e cu anime-urile si imi zice mereu ca sunt mai copilaroasa ca ea, desi sunt mai mare. Faza e ca au inceput sa-i placa si ei putin.

#82
Am si eu o sora mult mai mica decat mine 9 ani diferenta intre mine si ea, pe de-o parte e destul de bine sa ai o sora dar e destu; de enrveant ca paraste si infloreste si eu imi iau papara de la parinti, da in rest ma inteleg destul de bine cu ea si o invat destul de multe lucruri. Ne certam cand vine vorba de calculator ea sai dau jocuri pentru copii eu sa stau cu ale mele desi are 4 ani e destul de inteligenta , in fine desi exista momente cand ne certam e destul de ok sa ai o sora4

#83
Am si eu un frate...diferenta intre noi de 10 ani ( are 23 ani). Uneori e cel mai bun frate di lume...ne batem cu perne,ne uitam la filme horror,aruncam cu floricele de porumb...toate astea desigur cand mai da pe acasa (e la facultate),Si uneori imi vine sa "imi cumpar altul" din ce motive? Pai... ma pune sa duc gunoiul... si cand face el mizerie si mama il pune sa curete il auzi:"Kira ai auzit , nu? " si eu fac curat...Mai nasol e cand ne certam care duce cainele afara( parca ar fi al III -lea razboi mondial la noi in casa) si intr-un sfarsit tot eu il plimb fiindca sant mica si slaba :yada: Dar imi place sa am frate pentru ca e cel mai bun prieten al meu:ha:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#84
FRatele meu fratele meu...afurisit afurisit...
E cu 11 ani mai mare ca mine, eu am 12 el are 23, e saten cu ochii caprui...alea alea...
ma enerveaza cand ma uit la filme in mijlocu noptii zice sa ma culc, si m'a umilit total anu' trecut cand venea dupa mine la scoala 2 nici nu vreau sa-mi mai amintesc despre asta 20

#85
20 Eu nu am nicio sora sau un frate...Mi-as fi dorit un frate mai mare,nu stiu,sa ma ajute la teme cat si in viata personala.10 Niciodata nu mi-am dorit o sora(fie ea mica sau mare)deoarece consider ca vor aparea certuri ca intre fete.4 Multe subiecte vor fi bazate pe haine si baieti,sunt sigura21

#86
Hehe^^ Eu una am o sora mai mica decat mine cu 7 ani xD Well , intamplarea face ca EU , eu , eu asta proasta de mine mi`am dorit o sora sau un frate , aveam vreo 6-7 ani , pentru ca eram singura mai mare la mine pe strada , si nu aveam ce face , la pc nu aveam net...Si uite asa ai mei pac fac gata ... cand era mica imi era draga si scumpa , si o iubeam la nebunie :X Dar acum e dezastru , ne certam si din cea mai mica prostie , cine sta la pc , cine e prima la masa , cine se imbraca mai frmos , si alet tampenii xD CHiar daca ma inerveaza , e insuportabila , e frumoasa si inteligenta , seamana cu mine , pana la urma e sora mea si o iubesc :X Cu toate ca mi`as fi dorit un frate mai mare 15

#87
Ehhhhh...eu am un fratior micut de 8 luni:X,imi este foarte drag mai ales ca a inceput sa vorbeasca si sa meargaSmile,cate odata ma enerveaza pentru ca nu ma lasa sa dormZuppy0821,deci eu sunt sora mai mare20
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#88
Eu am un frate mai mare,il cheama Vlad si e mai mare decat mine cu 6 ani xD.
Cand eram mici ne bateam de parca nu mai exista ziua de maine,dar fara sa ne rupem ceva sau sa ne ranim prea tare,jucam footbal si ne jucam de-a Pokemon in spatele blocului(eu eram Ash 22).
In rest avem unele lucruri in comun,amandoi ne "prajim" ochii la calculator toata ziua si amandoi ii uram pe Justin Bieber si Tokio Hotel,ne place Gn'R(il urasc pentru faptul ca el a mers la concert si eu nu grr).
Un lucru de retinut ar fi sa nu ne puna nimeni niciodata sa mancam impreuna,pentru ca ma face sa rad tot timpul 24).
Eh,fratii,nu poti trai cu ei..dar nici fara 24.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#89
Heey m`am gandit sa trec si eu p`aici.Ma rog am vazut posturi noi etc(eu nu prea caut XD.)

Deci am o sora mai mare,exact cu 10 ani mai mare(si 13 zile XD). Culmea face ca tata ne iubeste pe amandoua si ne`a 'creeat' in asa fel incat sa putem sa ne nastem FIX in luna aprilie.
O cheama Laura Florentina. e.e Eu`i zic Lau. (XDD Ma simt kuroshitsuji dar nu stiu de ce.24) Eu am aproape 14 deci va dati seama ca si ea are aproape 24 .-.'
Nu ne vorbim(ne uram). De ce? Pentru ca...n`am motiv.
Niciodata nu ne`am putut intelege plus ca ma tot apuca de falcute. >.> Ma enerveaza!.
Anyway n`am mai vazut`o de cand aveam 8 ani15.

So intelegeti voi 78.
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ


#90
Am un frate mai mare ca mine cu 2 ani. Suntem vitregi. Iar el sta in Austria, cred ca ne-am vazut de putine ori decand a plecat.
Pare trist, dar daca nu era el nu mai mergeam la ski in Austria 24.
Sa revenim, nu mai stiu cum era cu el aici, doar ca ne certam din orice. El vroia robotei si masinute, iar vroiam papusi Barbie. El mereu mi le strica, si eu ramaneam mereu cu "buza umflata", pentru ca el avea jucarii si eu nuu 20... Ne bateam cu mancarea, etc. etc.
Asa ca, nu ma intalnesc des cu el, si nici nu vreau, pentru ca el are o alta familie. 46
HOT. SEXY. and POWERFUL.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)