Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fic of the Week 1 - Inscrieri

#11
tzahranul: Sigur ca se mai fac inscrieri. Pana pe 7 sept la ora 00:00. ^^

Succes si tie Aiumy!
Succes tuturor 3

#12
de fapt pana maine la 00:00(luni si marti se voteaza)
[Imagine: wqymg0.jpg]

#13
Abia acum m-am trezit si eu, sper doar ca ceasul meu merge bine, si ma pot inscrie ^^.

Oricum, succes tuturor.
(e doar 23.45 , la limita *-* )
[Imagine: teru.png]


#14
(06-09-2010, 01:06 PM)Adrian001 A scris: Faina idee as putea vota si eu? Sau doar userii care au postat trebuie sa se voteze intre ei?


GOD! Desigur ca poti vota! Noi am scris ficurile iar acum userii pot vota! In niciun caz nu ne votam intre noi.
BTW: BINE AI VENIT pe site! ^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#15
Dap! Am scris ....de ce?? 4;D;D (una dintre acele lucrari este a mea de ce/)?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#16
Nu,nu, nu! Votezi pe cine iti place! Concurez corect! Voteaza pe cine iti place okey?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#17
Si daca a scris nu prea are voie sa iti spuna...pentru ca intervine subiectivitatea...fa-ti un topic la nou veniti (ca tot esti nou) si treci putin si pe la reguli sa te obisnuiesti...iti va fi mult mai usor.
Cat despre concurs...daca mai este timp esti liber sa citesti fiecare povestioara si sa o votezi pe cea care te-a impresionat cel mai mult...si care respecta si tema (cred ca era "Inceput" pentru saptamana aceasta). Nu sunt postati autorii deci va trebui sa le citesti pe toate si sa te decizi in functie de text Smile
Also, bine ai venit (sa nu fiu nepoliticoasa) hug

#18
Well...votul este al tau si nu ti-l poate lua nimeni...dar nu este frumos sa spui ca restul sunt praf...pur si simplu nu te-au impresionat pe tine...dar autorii aia au depus putin efort cand le-au facut si au incercat sa respecte tema cum au crezut ei de cuviinta...nu sunt chiar asa morbizi 10 cum ii crezi tu...dar asa a sunat tema respectiva in mintile lor...toate lucrarile sunt profunde in opinia mea...si acuma depinde care ce intelege mai bine si cum face legatura cu "Inceputul"

#19
Ti se pare! Mie mi-au placut toate compunerile si sincer toate merita sa castige! Acum fiecare cu inspiratia lui ! (fiecare fic a respectat tema! A spus inceput nu inceput de ceva deci este okei)
Multumim totusi ca ti-ai exprimat parerea[posturi unite]
Ei sa nu mai desfacem firul in 10 este votul lui si nimeni nu are cum sa i-l respinga dupa cum ai spus si tu! Fiecare cu gusturile lui nu se comenteazaSmile
[Imagine: wqymg0.jpg]

#20
Ştiu că nu e treaba mea, că nu moderez eu secţiunea asta, dar văzându-vă comentariile, nu m-am putut abţine. Chiar şi în calitate de user, nu cred că aş fi putut să tac!

Citat:Cei care doresc sa se inscrie sunt rugati sa posteze si aici dupa ce si-au trimis lucrarile, pentru a se putea vedea numarul de participanti. Duminica noaptea vor fi postate pe forum, anonim, si se va putea incepe votarea.
Asta a zis Flaw în postul lui, când a făcut topicul.

E TOPIC DE ÃŽNSCRIERI!
ÃŽ - N - S - C - R - I - E - R - I !
Nu dezbatere! Nu e cazul să începeţi să vorbiţi aici : tu ai scris? tu ce votezi? felicitări! bravo, bla bla bla. Recunosc că nu am citit toate posturile astea de pe aici dar nici nu am nevoie la cât de mult m-au iritat unele. Nu e topic de chat. Topic de înscrieri pentru primul concurs fic of the week, asta e. Dacă vreţi să discutaţi despre asta, vă găsiţi pe chat, că doar de asta avem shout pe forum, sau prin pm, sau pe mess, skype, msn şi eu ştiu ce mai există. Nu începem aici să ne spunem toate ofurile. Vă place o lucrare? Duceţi-vă şi votaţi-o la topicul pentru votare! Nu vă convine ce a votat un user? Eh, spuneţi-o în particular, deşi fiecare votează ce doreşte.

Sper să se termine cu chat-ul ăsta non-sense here. Poate e doar părerea mea, dar mi se pare că se postează degeaba, fără sens, off-topic, nepotrivit ş.a.m.d
( nu vreau posturi după mine gen: scuze. useless. totally ).



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fic of the Week 4 - Rezultate Rouge 0 2.012 04-10-2010, 12:17 AM
Ultimul răspuns: Rouge
  Fic of the Week 4 - Lucrari Rouge 8 5.172 04-10-2010, 12:02 AM
Ultimul răspuns: Rouge
  Fic of the Week 3 - Rezultatele Flaw 3 3.100 02-10-2010, 06:17 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fic of the Week 4 - Inscreri Rouge 10 6.405 01-10-2010, 08:52 PM
Ultimul răspuns: Rouge
  Fic of the Week 3 - Lucrari candy_cane 3 3.871 27-09-2010, 03:52 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Fic Of The Week 3 - Inscreri candy_cane 15 7.769 25-09-2010, 12:53 AM
Ultimul răspuns: candy_cane
  Fic of the Week 2 - Rezultatele Flaw 0 2.230 19-09-2010, 01:09 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Fic of the Week 2 - Lucrari Flaw 24 15.263 19-09-2010, 12:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Fic of the Week 2 - Inscreri Flaw 11 7.548 14-09-2010, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Paty.Paty
  Fic of the Week 1 - Rezultatele Flaw 2 2.966 09-09-2010, 08:33 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)