Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fic of the Week 1 - Rezultatele

#1
Locul I, cu 21 de voturi "Inceput de adolescenta" de deeaH2elen
Locul II, cu 16 voturi "Caleidoscop" de Polaris
Locul III, cu 10 voturi "Ea, Dragostea" de candy_cane

Locul IV, cu 8 voturi "Inceput" de Ayumi
Locul IV, cu 8 voturi "Inceputul mortii" de Lynn
Locul V, cu 7 voturi "Take me back to the start" de Teru

Vreau sa felicit toti participantii. Nu ma asteptam sa se inscrie asa multi din prima, si sa si ia competitia in serios. Imi cer scuze si pentru faptul ca am experimentat pe voi, s-ar putea sa apara nemultumiri. Pe de alta, pentru ca ati fost primii participanti, o sa va dau tuturor cate o medalie.
Va rog insa sa mai asteptati putin cu premiile ^^

Premiul pentru cea mai buna critica merge la A.Tatiana. Mi-a fost foarte greu sa aleg intre ea, Teh si Luli, toate trei au lasat niste comentarii excelente. Am ales-o insa pe ea pentru ca Teh e moderatoare si nu am vrut sa se creada ca o favorizez din acest motiv, iar pe Luli o cunosc si ii sunt datoare pentru faza cu randunicile si, la fel, nu am vrut sa se creada ca o favorizez. Sper sa ma inteleaga si sa nu se supere pentru mine din acest motiv.

Nu am luat in considerare pentru punctaj dublu posturile facute de TheFAnLost, Adrian001 si martian-mihaela. Nu va suparati pe mine, dar au fost cam scurte.

Acestea fiind spuse, felicitari tuturor, atat celor care au participat, cat si celor care au votat, fie doar in poll, fie si in topic. O rog pe Deea, care a castigat, sa imi dea un pm cu tema pentru viitoarea editie.

#2
*bows* Am luat bronzul, deci mă simt bine...
Am rămas un pic surprinsă (în mod neplăcut) la anumite comenturi (aici mă refer la cele mai scurte dintre comenturi ) dar totuşi. Trebuie să le respect părerea. M-am bucurat enorm că am ieşit printre primii 4 De obicei nici nu ating podiumul, deci a fost şi va fi o experienţă plăcută.

De abia aştept următoarele concursuri 4 Poate ajung mai sus 65 nu se ştie niciodată.
Ah, şi Flaw... nu se supără nimeni că ai experimentat. Era şi cazul 21

Mulţumesc că ai venit cu idea de a organiza un asemenea concurs 10

*bows again*
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#3
Pai multumesc...ce pot sa spun...sper doar ca celelalte doua sa nu se fi suparat...tu ai avut motivele tale bineinteles...mai ales ca amandoua s-au straduit sa faca niste comentarii foarte bune.
De asemenea felicitari castigatorului si la fel si celorlalti participanti si sper sa mai citesc alte povesti scrise de ei pe aici...si abia astept editia urmatoare (poate ca acum nu o sa ma rezum la critica 10)
Ar fi fost frumos ca toti cei care au votat sa isi fi exprimat opiniile chiar si intr-un rand doua...macar sa se fi stiut cine a votat daca nu vroiau sa spuna si dece...dar poate ca vor proceda asa la urmatoarele editii.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  FOTM - August - Rezultatele Unia 0 1.984 03-09-2011, 10:42 AM
Ultimul răspuns: Unia
  FOTM - Iunie - Rezultatele candy_cane 1 2.575 10-07-2011, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  FOTM - Mai - Rezultatele Unia 3 3.356 08-06-2011, 10:37 PM
Ultimul răspuns: candy_cane
  FOTM - Aprilie - Rezultatele Unia 0 2.263 10-05-2011, 06:17 PM
Ultimul răspuns: Unia
  FOTM - Martie - Rezultatele Unia 0 2.634 06-04-2011, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Unia
  FOTM - Februarie - Rezultatele Unia 0 2.182 01-03-2011, 06:20 PM
Ultimul răspuns: Unia
  FOTM - Ianuarie - Rezultatele Unia 0 2.379 31-01-2011, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Unia
  FOTM - Decembrie - Rezultatele deeaH2elen 0 2.410 09-01-2011, 05:43 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  FOTM - noiembrie - Rezultatele Unia 0 2.059 07-12-2010, 06:04 PM
Ultimul răspuns: Unia
  FOTM - Octombrie - Rezultatele Unia 0 2.114 01-11-2010, 09:37 AM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)