Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fan Art Mitch

#21
Ms de commentariu' dear [Imagine: showimg_007.gif]
New artzx)
Coffee - faza cu coffee e naspa;
Ferrara
art ptu o prietena>.<
Hug;
the last song - m-a inspirat filmul cu aceeasi denumire, deobicei nu o prefer pe Miley Cyrus, dar aici nu se discuta.)
CFrog - sculptura in lut [Imagine: wink.gif];
СJuice; - asemenea...clay;
Comic digital.)
Grass or Leg enjoy;
Why girrafe have spot-evil penguin
[Imagine: showimg_010.gif]
Enjoy my art^^

#22
Bună Mitchy. Nu cred că am mai trecut pe aici. Sau am mai lăsat comentariu?! Nu mai ştiu. Dar ce e sigur e că îţi urmăresc arta de multă vreme, cred că dinainte de a mă înscrie pe forum. Şi pot spune că sunt surprinsă. Defapt, surprinsă puţin spus. Eşti genială. Nu mai e niciun dubiu, eşti la un liceu de artă nu ?
Well, îmi place tot ce faci şi se cunoaşte că sunt făcute de o persoană pricepută şi talentată. În special desenul cu 'De ce girafele au pete?'. Cine s-ar fi gândit la asta?! [Cu excepţia ta, ofc.] *laughs*
Foloseşti o tabletă ?
Ţi-am văzut şi desenele în creion. Pot spune că 'îţi merge mâna' în orice domeniu. *laughs* [wow, a sunat ciudat.]
Am observat că ai o pasiune pentru broaşte. *laughs* Well, îţi ies foarte bine.
Nu mai ştiu ce să spun. La Art, în comparaţie cu tine, mă simt un microorganit neştiutor.

Îţi urez mult spor în ceea ce faci şi multă imaginaţie! x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#23
Dar vreau sa va mai ofer niste lucrari proaspete))
Niste pasarele));
ProfetUn moent din fic-ul care il alcatuiesc));
Irene\\\'s angelun desen in acuarela facut special ptu o prietena)
Elevation tearsInca o ilustratie la fic.
AliceDin manga-ul Drug On.
Mai postez in caz de>>>
Va poftesc la masa))!

#24
Hi Mtchy! Long time no see, right, Capt'n Cake? xD
Cred ca ti-am mai zis de vreo' cateva -mai multe- ori ca desenezi superb.
Primul cu pasarelele zici ca l-ai furat de la un mare artist. Imi plac culorile si cum le-ai folosit.
Cel cu Irene's Angel nu mi s-a parut prea reusit... Oricum e mai bine decat cum l-as fi putut face eu, dar parca e neterminat. Mi-au placut ochii fetei si pinguinul ala mic. xD
Elevation Tears e ....GENIAL! Imi plac si culorile, si tot. Totuyl ti-a iesit prea frumos. Nu vrei sa-mi trimiti desenul? xPD
Nu am vazut/citit Drug On, dar, probabil, din cauza ta o sa-l citesc/vizionez. Ochii ti-au iesit dragut. Acum ca ma uit, parca ii statea mai bine cu paru' saten : D
Astept urmatoarele desene.
..Cya then.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#25
Dragon Eyez)) mersy dear.
Iara eu cu un flash. Incepatoare)
Primul dress-up)
Asteptati un minut sa se incarce)
Chikito dress up
__________________

Salutare Lume din nou.
De data asta daca nu va suparati v-am adus niste mici animatii))
In primul rind felicitari tuturor cu Anul Nou ce ne-a pasit eri sufletele in totalmente pe tot globul))
Happy new year)
Elevation tears-asta e analogic imaginii cu aceeasi denumire))
Chek-aceasta e dedicata prietenului meu.
Sper ca nu va suparati ca site-ul e rus...are versiune si in engleza de ceva))

#26
Hello there! Waah, ador penultimul tău post, acel dress up. E aşa cute şi fluffeh chestiuţa aia galbenă. Nu m-am mai jucat astfel de jocuri de mult timp, când îmbrăcam păpuşi sau personaje anime pe deviant art. Mi-ai adus aminte! Well, thumbs up pentru muncă.
Cât despre ultimul post, presupun că e destul de greu să faci animaţii. Primul pare făcut în grabă, iar Moşul ăla e dat naibii. xD Cred că trebuia lucrat mai mult la anatomia lui, pare prea simplu şi şters.
A doua animaţie e cea mai frumoasă. E simplă şi scurtă, dar e melancolică şi... colorată. 4 A treia e funny, dar dacă era colorată cred că se vedea mult mai frumos.
O să mai trec pe aici, îmi place munca ta. La mulţi ani! (like!) Hopa, stai, nu suntem pe Facebook. ^^"

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#27
Da Tuti)) e destul de greu)) Fiindca trebuie sa desenezi fiecare cadru din nou)
Poti sa incerci si tu daca vreai)) acolo unde e scris cu rosu tastezi si desenezi.
Cind faci o animatie, si indeosebi una scurta, comica cu inteles. Nu prea te bate-n cap anatomia)) Asta deja e o chestie de profesionalitate...eu nu sint.)
Iti multumesc mult de comentariu)
Uite aici una colorata, dar mai am de lucrat la ea:
http://multator.ru/toon/xp6hunttpb2z

#28
Salut lume Zup, nu am intrat de un secol aici))
Am vazut art-urile altora depeaici si inteleg ca lumea a mai crescut cit de cit) Acum sunt implicata in proiectul poate de care ati mai auzit, numit Nicu si Baton, deaceea veti intilni art-uri facute pe baza acestor personaje.

Voi posta si eu cite ceva din desenele noi:
Winter joy
Frogy
Take a bath pirat 4
Traditons
First Snow
Magician
Neam-neam
Aladin and his mustang
Dreamer
Skater
Cam acestea sunt noutatile)) Sper totusi sa nu va suparati ca le-am dat link pe deviant fiindca nu am ocazia sa le dau pe flikr dintii apoi aici. Deja pe viitor cum am ceva nou, il voi posta ca adresa spre imagine, fara dev.
Multumesc de ascultare, noroc si bafta in continuare.
.[Imagine: 1684158wmqytkg49l.gif]

#29
faine rau desenele tale si imi place mult cum pictezi genial!!!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)