Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fan Art Mitch

#11
Ai niste lucrari foarte frumoase, chiar te pricepiin acest domeniu. Ai o creativitate super dezvoltata. Ador picturile tale, cu ce pictezi, ce acuarea ? Uneori la anatomie cred ca ti- au mai scpat cateva mici detalii dar in rest te descurci foarte bine. Acea Felicitare si acei cercei sunt chiar reusiti, nu i- as purta dar poti sa mai faci si sa ii vinzi 21. Per total este foarte bine o.o
[Imagine: Jun0xCa.png]

#12
Deci pot spune ca toate mi-au placut asa de mult.
Mai ales aia legata de "Enigma Otiliei", am de citit cartea.. deci chiar m-ai lasat cu gura deschisa.. imi place foarte mult. Imi place si BG-ul super se potriveste la primul .

Al doilea, pai imi place culoarea pe care ai folosit-o. Arata super, imi place pozitia corpului ei, foarte dragut.
Si imi mai place sfera.. foarte tare.

Ultimele doua sunt asa de Kawaiii.. :O :X:X sunt super .. adoraabile. Deci chiar te pricepi. Meriti toate laudele mele.

#13
O sa comentez ultimul post deoarece nu am timp pentru toate:

Prima imi place cel mai mult: desi parul ei imi rezeste invidie. De ce nu am eu parul ei? Iar culorile pe care le-ai folosit se potrivesc foarte bine.

A doua este...asa si asa: Mi se pare mie sau este o batoza? Fara suparare dar are picioare cam grase.

A treia...tot la fel ca a doua: Imi place ideea, dar ai aglomerat prea mult lucrurile pe margine. Nu este foarte reusita, iar materiale sunt...nu se potrivesc culorile.

Ultima...nu-mi place: E simpla, nu atrage, si cred ca asta este de ajuns.

Ja ne.

#14
Mersy o groaza fetelor, pentru sfaturi si enjoing...ARIGATO gozaimasu (apropo de japoneza - sa ne RUGAM pentru ei, sa le fie Domnul in paza si sa le usureze daunele...sarmana lume>.<)
/iar eu cu nimicurile mele ma bag>.<:
Newbie
Primul desen cu noua si prima tableta in CorelDrae^^!;
Mishka
A fost creat datorita poreclei mele...majoritatea ma numesc mishka...iar mishka inseamna Ursulet10^^ Imi place la nebunie nasturele^^;
Alice
La asta mai e de facut back-ul...mam bazat mai mult pe vestimentatie dekit pe decoratii,,,so,,,start comment^^!

#15
Hey , din moment ce tu mi-ai lasat un comentariu la versurile mele , vreau sa te laud si eu pe tine ! [ meriti ! ] ^^


Desenele sunt intr-un cuvant ... perfecte ! Dupa parerea mea ...

Armonia culorilor folosite este una aparte , iar stilul tau personal m-a impresionat. Nu stiu ce creioane folosesti / ce tehnica ai abordat , dar lucrarile ies minunat.

Tonurile de clar-obscur te caracterizeaza , redai foarte bine umbrele , care dau toata magia desenului ^^ [ Stilul Barok e de tine =]] ; sincera sa fiu imi place acest stil al sec. XVI - XVII 15 ]

Nu stiu cum sa te mai laud , draga mea :[[ ... Cred ca dau un edit dupa ce imi mai trece ceva prin cap`sor ^.^ Mai trag cu ochiul la desene !

Succes in continuare ! *



#16
Ahhh.. 21 Doamne si eu acum.
A trecut ceva de cand nu ti-am mai lasat comm, am ami vazut desenele, nu am putut rezista ispitei.
Asa ca acum am si eu ocazia, oportunitatea de a-ti da comm la ele. ^^

Primul: Fiind si primul tau desen cu o tableta, pot spune ca este destul de frumos, imi place cum ai facut parul, e bine aleasa acea pensula, caci da o alta aliura parului, adica pare mult mai real.
Culorile sunt bine alese, chiar imi plac,insa fatza mi se pare umpic mai umflata si mai ridicata umpic mai sus acolo in partea stanga[daca ma uit la monitor]/ dreapta[daca stau cu spatele la monitor]. Si asta deformeaza umpic, sper ca ai priceput ce am zis, mie una asa mi se pare. In rest totul e OK. Imi plac buzele sa stii. :X

Al doilea: Pai culoarea fondului este umpic mai inchisa, mergea umpic mai deschisa, sau puteai mai mult apasa pe pixul digital ca sa se observe conturul ursuletuiul.[mai bine apasai^^]
Asta e singurul defect, ce chiar m-am zgariat pe pupila.. 21
Dar asa pot spune ca este foarte, foarte adorabil.. 5 e chiar scump, vreu sa-l iau in brate, ca vad ca si el isi intinde mainile spre noi. Aww.. 108 :X

Al treilea: Asta mie imi place foarte mult, chiar daca fondul e alb se potriveste de minune, imi mai place si faptul ca ai pus umbra jos. :X
E colorat frumos, culorile sunt excelente si adorabile. Se potrivesc si cu culoarea parului ei, fiind blond merg culori precum: roz, violet, purpuriu, mov si altele ce ting spre roz si violet si purpuriul si mai stiu eu ce.. 21
Parul, adica modelul parului, pe scurt designul e chiar incantator si adorabil, designul hainelor e foarte reusit si foarte copilaresc, insa cu un aer rafinat si elegant. Asa mi se pare. ^^
Foarte dragutz si foarte elegant, as putea spune.

#17
Hey! Ms dragutelor pentru comment!
Imi pare bine ca va place...si imi pare bine ca pot citi ceva bun din comentariile voastre..e o adevarata placere!
Castel, Clouds and Water - e realizata dupa o lectie de pe un forum10;
for Japan - acestea sunt ochii ingerului meu pazitor, pe care il daruiesc sufletelor din Japonia;
Yuki- Aceasta e Yuki, eroina fic-ului meu...cum a aparut ea si mai precedent^^!
Enjoy my imagination!
____________________

Noua, doua lucrari4
Ok...le postez si sper sa-mi lasati vre-o critica! Arigato!!
WTF;
Facer

#18
tare ala cu broscoiul21
cat despre 'facer' 39 stii sa lucrezi bine cu acuarele, dar nu prea ai grija, daca nu dai cu cantitatea necesara de apa iti ramane pata. Si buzele le-ai facut din profil[or tu ai facut fatza din semi profil], cu toate ca umbra pe care ai pus-o deasupra gurii ma contrazice 21 oricum a iesit foarte tare. Si inca ceva, trebuia sa faci toata pictura cu acelasi culori, adica chestiile alea de sub maxilar sunt aiurea rau de tot. in rest e ok 4

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#19

Heya din nou!^^
Ms alecs am vazut mai demult ca comentasesi dar am asteptat sa-mi apara niste lucrari sa nu scriu degeaba commSmile
Acum lucrare fresh:
Wind;
Asta e schimbata tonal. si cred ca arata mai bine asa"
Eternity wind
Iar pe asta l-ati mai vazut cred pe tread-ul concursuluiSmile:
Fishy
Enjoy
_______________________

De sa va pun ceva in desen (traditional), niste schite, studii si etc.
Nude back;
She. Format A3..nu prea a iesit poza la calitate>.<;
Womem in time - asta e o natura ce a pozat, format 50*40, creion.
Peisaj- Si un peisaj, copy de la Vasiliev.

#20
Nici nu-ti dai seama cat de mult iti ador eu stilul. :X:X
Toate creeatile pe care le-ai pus acum cat si celelalte din anteriorul post sunt super. :X
Unele chiar amuzante.. 21

Imi place cum lucrezi digital, soft si placut, liber si dinamic. :3
Te descurci de minune, iar desenul ala Wind, mi-a placut extraordinar de mult, l-am si salvat.. stai calma ca nu-l folosesc in scopuri personale sau mai stiu eu ce.
L-am salvat pentru ca imi place foarte mult.. >w<

Astea pe care le-ai pus acum sunt extraordinare, lucrezi interesant in creion, imi place totul.
Din toate astea de acum cel mai mult mi-a placut She.. foarte frumos. :X

Scuze dar critica nu prea pot lasa, pentru ca nu sunt nici eu o experta, cand am sa reusesc sa depistez greselile am sa te anunt, dar stilul tau este original, frumos si placut. hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)